Uspěly dvě tipující

Uspěly dvě tipující
Uherské Hradiště Sport 27 / 10 / 2016

Dvě soutěžící dokázaly v jedenáctém kole Jarošovské pivo Slovácké sedmy získat po deseti bodech a v telefonickém rozstřelu se utkají o vítězství v tomto kole. Ani v tomto kole se neodehrál úplný výčet zápasů, protože utkání v Tupesích bylo předčasně ukončeno, proto se nezapočítávalo. V celkovém pořadí před posledním kolem nadále vede Miroslav Zapletal z Kudlovic. Kdo se nakonec bude radovat z prvenství? O tom rozhodne poslední, dvanácté kolo.
10 A. Trávníčková (Traplice), P. Jančová (D. Němčí).
9 E. Ebner (SM), J. Procházka (Tupesy), J. Červenka (Tupesy), A. Kolaja ml. (Svárov), Z. Brázdil (UH).
8 V. Volčík (UH), J. Hřib (Šumice), R. Dvouletá (Nedakonice).
7 L. Kovařík (UO), T. Janošek (Kudlovice), M. Jančová (D. Němčí), J. Javor (Vlčnov), M. Doležalová (UH), R. Dvouletý (Nedakonice), A. Pauřík (Kněžpole).
6 M. Mikliš st. (Těšov), M. Zapletal (Kudlovice), F. Rýc (Svárov), J. Horký (Nedakonice), J. Jakšík (Topolná), R. Holásek (UH), P. Hruboš (Kněžpole), P. Zelinka (D. Němčí), M. Brožová (Jar.), D. Hykl (Jar.), J. Schön (Mistřice), K. Šturma (Jar.), Z. Rýc (Svárov), M. Hyklová (Jar.), I. Mařák (UH), M. Kundera (SM), O. Adamík (Huštěnovice), J. Zemek (UB), V. Šipková (Jar.), I. Kučík (Jankovice), J. Mazurková (UH), Z. Bělovský (Kněžpole), J. Matulka (UH), P. Krsička (Sušice), P. Svoboda (Mor. Písek), Z. Tomešek (Velká n/V.), F. Kocáb (Nedachlebice).
5 M. Bělovský (Kněžpole), M. Měrka (Mistřice), V. Kadlčíková (Popovice), K. Blaha (Huštěnovice), J. Srnec (UB), M. Plundrák (Mor. Písek), V. Remeš (Kněžpole), L. Lekeš (Bánov), M. Krsičková (Sušice), J. Pauřík (Kun.), J. Prachman (Tupesy), P. Ševčík (UB), V. Měrková (Mistřice), M. Vaňková (Jalubí), A. Janošek (Kudlovice), M. Šurmánek (Jar.), M. Weintrittová (Míkovice).
4 M. Hlavinková (Jar.), F. Šupka (Kun.), L. Zichová (Traplice), A. Sojáková (Nedakonice), A. Kolaja (Svárov).
3 V. Melichárek (Jar.), M. Schön (Mistřice), J. Omelka (Bánov), M. Kotásková (UH), M. Anger (Jar.), J. Hrubošová (Kněžpole), F. Hráček (UH), A. Andrlíková (Záhorovice), F. Botek (Kudlovice), O. Hlavinka (Jar.), K. Kopeček (UB), V. Tomáštík (UH), J. Čech (UH), I. Štefko (UB), S. Gajdošík (UH), L. Salvet (Bojkovice), Z. Brož (Jar.), L. Kalina (UB), Z. Borýsek (UH), Z. Křiklava (Osvětimany), M. Janůšek (UH), L. Mikulík (Kudlovice), M. Čech (Kudlovice), M. Rozsypálek (Jar.), F. Kozelek (Topolná), J. Mazůrek ml. (Kun.), L. Hanáček (UB), A. Bánovský (Kněžpole), P. Hlavinka (Jar.), J. Šurmánek (Jar.), F. Vaverka (Huštěnovice), L. Svoboda (Podolí), J. Bělovská (Kněžpole), J. Medek (Topolná).
2 A. Zpěvák (Sady), J. Mazůrek st. (Kun.), M. Vaškových (UH), J. Nikl (UH), R. Měrka (Mařatice), P. Večeřa (UH), Z. Mahdalík (Korytná), B. Kraváček (Kudlovice), Z. Jančová (Ostrava), A. Ševčíková (UB).
1 J. Mikulíková (Kudlovice).

Průběžné pořadí
79 M. Zapletal (Kudlovice).
74 V. Kadlčíková (Popovice).
73 J. Hřib (Šumice), P. Ševčík (UB), M. Brožová (Jar.).
72 P. Svoboda (Mor. Písek), J. Horký (Nedakonice).
71 J. Mazurková (UH), P. Jančová (D. Němčí), F. Kozelek (Topolná).
70 M. Doležalová (UH), Z. Borýsek (UH), L. Kalina (UB).
69 K. Blaha (Huštěnovice), J. Srnec (UB), J. Procházka (Tupesy).
68 O. Adamík (Huštěnovice), V. Volčík (UH), L. Hanáček (UB), J. Zemek (UB), J. Javor (Vlčnov).
67 L. Kovařík (UO), M. Rozsypálek (Jar.), I. Mařák (UH), A. Kolaja ml. (Svárov), V. Melichárek (Jar.).
66 M. Plundrák (Mor. Písek).
65 V. Šipková (Jar.), J. Medek (Topolná), P. Večeřa (UH), M. Mikliš st. (Těšov).
64 J. Schön (Mistřice), M. Anger (Jar.), J. Červenka (Tupesy), V. Měrková (Mistřice), L. Zichová (Traplice), K. Kopeček (UB).
63 A. Pauřík (Kněžpole), F. Botek (Kudlovice), J. Jakšík (Topolná), I. Štefko (UB).
62 A. Janošek (Kudlovice), M. Šurmánek (Jar.), M. Hyklová (Jar.), F. Vaverka (Huštěnovice), O. Hlavinka (Jar.), Z. Mahdalík (Korytná).
61 I. Kučík (Jankovice), M. Jančová (D. Němčí), M. Kundera (SM), L. Mikulík (Kudlovice), P. Krsička (Sušice).
60 D. Hykl (Jar.), P. Zelinka (D. Němčí).
59 J. Prachman (Tupesy), K. Šturma (Jar.), R. Měrka (Mařatice), M. Měrka (Mistřice).
58 F. Rýc (Svárov), M. Hlavinková (Jar.).
57 L. Salvet (Bojkovice), F. Kocáb (Nedachlebice), M. Krsičková (Sušice), Z. Křiklava (Osvětimany).
56 R. Holásek (UH), A. Zpěvák (Sady).
55 Z. Rýc (Svárov), J. Bělovská (Kněžpole), Z. Bělovský (Kněžpole).
54 P. Hlavinka (Jar.).
53 J. Matulka (UH), F. Šupka (Kun.), A. Andrlíková (Záhorovice).
52  J. Nikl (UH).
51 A. Kolaja (Svárov), M. Schön (Mistřice), J. Šurmánek (Jar.), Z. Brázdil (UH), S. Gajdošík (UH).
49 A. Trávníčková (Traplice), M. Weintrittová (Míkovice), J. Omelka (Bánov).
48 Z. Tomešek (Velká n/V.), Z. Brož (Jar.), M. Janošek (Kudlovice).
47 E. Ebner (SM), M. Janůšek (UH).
46 L. Mikulka (Spytihněv), V. Tomáštík (UH).
45 R. Dvouletý (Nedakonice).
44 J. Pauřík (Kun.), M. Bělovský (Kněžpole).
42 M. Čech (Kudlovice).
41 M. Vaškových (UH), V. Remeš (Kněžpole), R. Dvouletá (Nedakonice), P. Janošek (Kudlovice).
40 L. Svoboda (Podolí), M. Kotásková (UH).
39 L. Lekeš (Bánov), J. Mazůrek st. (Kun.), J. Hrubošová (Kněžpole).
38 B. Kraváček (Kudlovice).
37 J. Mazůrek ml. (Kun.).
36 A. Bánovský (Kněžpole).
35 P. Hruboš (Kněžpole), J. Čech (UH).
33 F. Piňos (Hluk), T. Janošek (Kudlovice).
31 J. Mikulíková (Kudlovice), R. Kouřil (UH).
28 Z. Jančová (Ostrava), T. Doležal (UH).
27 Š. Kret (D. Němčí).
24 L. Remeš (Kněžpole).
22 J. Mikulková (Spytihněv).
19 A. Sojáková (Nedakonice).
14 M. Vaňková (Jalubí).
12 A. Ševčíková (UB).
11 P. Škrášek (UH), F. Hráček (UH).
10 J. Kazík (Sušice), L. Janošková (Kudlovice).
8 V. Vlk (Jalubí).
6 M. Jančík (Jar.).
5 J. Vaněk (Jalubí).
4 L. Lekeš (UB).

VÝSLEDKY 11. KOLA
1. 2:3   2. 1:0   3. 4:3   4. 4:1   5. 2:1   6. x:x   7. 3:5

Tagy článku

TOPlist