Uspěly jen Boršice

Slovácko Sport 28 / 03 / 2012

Ze čtveřice regionálních týmů vyšly tři bodově naprázdno

1.Valašský FC - Boršice 1:2 (0:1)
Boršice začaly hodně aktivně a odměny se dočkaly v 16. minutě. Tečovaná střela Brzice se dokutálela do sítě - 0:1. Hosté byli v první půlhodině lepším týmem a navíc je uklidnila penalta, kterou proměnil Činčala. Druhá půle se již odehrávala před brankou hostů, kteří však výhru uhájili.
Branky: 16. Brzica, 37. (p) Činčala. Diváků: 200.
D. Němčí - Provodov 0:2 (0:2)
Už v 5. min. dostal míč za domácí obranu Ulman a poslal Provodov do vedení. Tato situace přinesla více vzruchu na hrací plochu, dle mínění domácích zaváněla postavením mimo hru. Druhý gól přidali Provodovští ve 43. min., kdy se po rychlé akci z „první“ nemýlil Slončík - 0:2. Ve druhém dějství se nic podstatného nestalo krom toho, že domácí P. Krchňáček uviděl druhou žlutou kartu a musel předčasně pod sprchy. Diváků: 150.
FC Vsetín - Hluk 2:1 (1:0)
Hlučané začali aktivně, ovšem skóre otevřeli hosté, kteří se ve 13. minutě dostali do nečekaného protiútoku a Čuma překvapil brankáře téměř z nulového úhlu - 1:0. Druhá půle patřila hostům, kteří Vsetín zamkli na jeho polovině. Hlaváček nejprve zatřásl břevnem a po hodině hry bylo srovnáno. Domácí poté z ojedinělé akce rozhodli brankou po trestném kopu.
Branka: 60. Zlínský. Diváků: 150.
Bystřice p/H. - Uh. Brod 2:0 (2:0)
Skóre otevřel v 9. min. Šindelka, který prostřelil Ondrůška - 1:0. Druhou branku dali domácí ve 22. min., kombinační akci celého útoku zakončil Kušík.
Po přestávce začali náporem hosté a Dvořák orazítkoval břevno, Brod měl i další šance, ale střelecky se mu zápas nepovedl. Diváků: 200.
Slušovice - Val. Meziříčí B 1:0 (0:0), Holešov - Vigantice 2:0 (2:0), Morkovice - Kateřinice 3:2 (2:0), Luhačovice - Vel. Karlovice 0:1 (0:0).
1. Morkovice    13    2    2    53:21    41
2. Uh. Brod    9    4    4    29:21    31
3. Provodov    9    2    6    36:24    29
4. Boršice    9    2    6    35:26    29
5. Holešov    8    5    4    26:21    29
6. Slušovice    8    4    5    25:16    28
7. Luhačovice    8    3    6    31:26    27
8. 1.Valašský FC    7    4    6    28:30    25