Úspěšná premiéra Štěrbové

Kunovice Sport 22 / 09 / 2011

Vítězstvím v Plzni vstoupily do 1. ligy házenkářek hráčky Kunovic. Tým nově vedený trenérkou Jarmilou Štěrbovou se přitom může radovat dvojnásobně, vyhrál totiž i utkání 2. kola Českého poháru a ve 3. tak přivítá Veselí nad Moravou.
Plzeň - Kunovice 21:25 (9:14)
Kunovice vedené hrající trenérkou začaly svižně od úvodních minut a již do poločasu si vypracovaly nadějný pětibrankový náskok. Druhá půle už byla doprovázena technickými chybami v útočné fázi, což však házenkářky hostujícího celku kompenzovaly dobrou hrou v obraně, a tak si i nadále udržovaly stále 4 až 5brankové vedení. „Do zápasu jsem nastupovaly trošku nervózně, ale na holkách byla vidět chuť hrát a hlavně vyhrát,“ uvedla po utkání Štěrbová.
Sestava: Pavlíčková M.,Omelková J., Polášková I.-Hrabalová K.1, Štěrbová  J.8, Sklenářová V.8/2, Beranová M.4/1, Horáková K.1, Kosinková  K.1, Křeháčková V.1, Pavlíčková K.1.
Kunovjanky se představily rovněž ve 2. kole Českého poháru v Brně, kde po velkém boji dokázaly přehrát tamní Tatran Bohunice 26:25 (15:12)