Utekli hrobníkovi z lopaty

Hluk Sport 02 / 12 / 2019

Florbalisté Spartaku Hluk se včera proti poslední Třebíci sice radovali z vítězství, ale až po prodloužení, když navíc doslova utekli hrobníkovi z lopaty…

HLUK - Třebíč 7:6
Hlučané třikrát vedli (3:2, 4:3, 5:4), ale nakonec byli rádi, když za pět sekund dvanáct poslali zápas do prodloužení, které po necelých dvou minutách ukončil zkompletováním hattricku Tomáš Olbert.
Start do zápasu prospali, rychle prohrávali 0:2, ale když ve 28. minutě otočili na 3:2, zdálo se, že si jdou pro povinné tři body. Borci z Horácka však větší manko nedopustili a co víc, v poslední třetině šli podruhé v zápase do vedení (6:5).
Finiš ale patřil Spartaku, který si vytvořil místy drtivý tlak, ale brankář Bazala se překonával. A když už byl překonán, dvakrát jej po střelách Janči zachránila branková konstrukce.
Prodloužení trefil až 5 sekund před koncem Zatloukal a druhý bonusový bod pak v čase 61:54 Olbert. Branky: Olbert 3, P. Krchňáček, Jílek, Janča, Zatloukal. Třetiny 1:2, 3:2, 2:2 - 1:0.