Úvod jara Boršicím nevyšel

Boršice Sport 07 / 04 / 2016

Krajský přebor

Boršice - Provodov 0:3 (0:2)
V utkání dvou soupeřů hrajících o čelo tabulky začali domácí náporem. Ovšem hosté se již z prvního protiútoku ujali vedení, kdy skóroval osamocený Huňka. Ve 22. minutě opět zaspala domácí obrana a zcela volný Ulman zvýšil na 0:2. V 55. minutě po pěkné akci domácích Dufkovi scházel krok k zakončení do prázdné branky. V 66. minutě Dufek sice snížil, ale z ofsajdu, tudíž stav se neměnil. V 70. minutě nebezpečně centroval Hlavňovský, ovšem domácí brankař Koryčánek byl na místě. V 74. minutě unikl po pravé straně hostující Velev a krásně přihrál Huňkovi, který do prázdné branky upravil na 3:0. Domácí se snažili zvrátit stav, ovšem střely z dálky nemohly ohrozit pozorného brankaře Petra.
BORŠICE: Koryčánek - Groulík, Kaspřák (66. Náplava), Bělaška, Šustr (67. zach), Kopčil (81. Franta), Filipský, Dufek, Vlček, Hromada, Přikryl.