„Už chci domů, snad budu holkám, co platná“

„Už chci domů, snad budu holkám, co platná“
Foto: bri
Kunovice Sport 15 / 05 / 2014

Veselí je ukončená kapitola, šanci nedostane ani Zlín. Lenka Fleková, bývalá reprezentantka a trojnásobná mistryně republiky, se po jedenácti letech definitivně vrátí do Kunovic! „Už je to tak, na Bělince jsem začínala a taky skončím,“ potvrdila pravoruká spojka.
Její návrat domů uspíšila i velmi nadějně rozjetá kariéra dcery Lucie, která střelecky řádí v dresu kunovických mladších žaček. „I to samozřejmě sehrálo svou roli,“ říká Fleková. „Lucce se věnujeme naplno a prožíváme její začátky. Na jejích trénincích i zápasech trávíme skoro všechen volný čas, to je pak těžké někam přejíždět a sama trénovat,“ pokračuje házenkářka, která má na kontě start na mistrovství světa i Evropy.
Aktuálně je bez angažmá. V interligovém Veselí nad Moravou skončila ze dne na den - 5. března.
 „Už se v tom nechci moc babrat, není mi to příjemné. Jen můžu říct, že poprvé v životě jsem se nepohodla s trenérem. A nebylo to z mé strany,“ uvedla Fleková, kterou nečekaná rozlúčka s Veselím stále mrzí.
 „V klubu jsem zažila krásná léta, chtěla jsem sezonu v klidu dohrát a pak pokračovat v Kunovicích. Ale prostě to nešlo,“ posteskla si devětatřicetiletá hráčka, která s Veselím vyhrála třikrát český titul, jednou interligový a dvakrát zvedla nad hlavu trofej pro vítěze Českého poháru.
O jiném klubu než Kunovicích už neuvažuje. „Vracím se, protože ještě nechci končit. Házená mě stále strašně baví a ani bych nedokázala skončit ze dne na den. Snad na první ligu ještě mám,“ říká jako vždy skromná Lenka Fleková, která se těší na kunovickou partu házenkářek, s nimiž už ostatně nějaký měsíc trénuje.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace