Už jsou ve čtvrtfinále!

Slovácko Sport 25 / 08 / 2010

Fotbalisté Kněžpole soupeře sráží jako kuželky, udolali i Ostr. Novou Ves

Fotbalisté Kněžpole jsou ve čtvrtfinále Poháru KFS! Po hluckém Spartaku vyřadili i druhého účastníka krajského přeboru Ostrožskou Novou Ves. Ve druhém kole ale skončila pouť vítěze Poháru OFS z Nedakonic, který se poklonil Spytihněvi.
Kněžpole - Ostr. Nová Ves 1:0 (0:0)
Armáda Ladislava Soviše pokračuje ve stínání hlav. V nové sezoně ještě neokusila hořkost porážky a potřetí za sebou vyhrála 1:0. O osudu zápasu rozhodl v 51. minutě Kozelek, který si zpracoval centr Dujky a nechytatelnou ranou zavěsil. Vítězství domácích mohlo být podstatně výraznější, ovšem opět zahazovali šance jako na běžícím páse. Branka: Kozelek
Nedakonice - Spytihněv 1:3 (0:3)
Vítěz Poháru OFS třetí překážku v krajském poháru nezdolal, Spytihněv už pro něj byla příliš velkým soustem. Hosté soupeři uštědřili lekci z produktivity, tři první šance totiž proměnili v zásah do černého. A Nedakoničtí v koncovce selhávali, ať už Klečka nebo Lukůvka. Ten se však po změně stran trefil a domácím vliv novou krev do žil. Jenže křídla jim podle všeho přistřihl rozhodčí... „Třebaže asistent ukazoval, že bylo vše v pořádku, hlavní sudí naprosto regulérní kontaktní gól neuznal,“ zlobil se Roman Sklenář, kouč Nedakonic. Spornému verdiktu rozhodčího předcházel souboj rameno na rameno a následný lob domácího útočníka přes vyběhnuvšího gólmana. Jenže radost domácích byla předčasná.
„I tak jsem spokojený, druhý poločas jsme soupeře hrajícího krajský přebor vůbec k ničemu nepustili,“ těšilo Sklenáře, jehož výběr hraje okresní přebor. Branka: Lukůvka.
Program čtvrtfinále (středa 15. září v 16.30 hod.): Podlesí - Velké Karlovice, Lhota u Vsetína - Podkopná Lhota, Štítná n.Vl./Lukov - Morkovice, Kněžpole - Spytihněv.