Už mě nepotřebujete, loučil se Petr Švancara

Už mě nepotřebujete, loučil se Petr Švancara
Foto: sal
Uherské Hradiště Sport 25 / 10 / 2018

Napodruhé už všechno klaplo, Petr Švancara dal Bazooce sbohem! Čtyřicetiletý fotbalový šoumen, který se výrazně podepsal pod postup týmu z Uherského Hradiště do Varta futsal ligy, se s maskáčovým dresem oficiálně rozloučil před páteční bitvou s mistrovskou Chrudimí.
„V Uherském Hradišti jsem opět prožil krásný rok, na který nikdy nezapomenu, a vždy se do města rád vrátím. Vždyť jsou tady pěkné baby...,“ usmíval se tradičně dobře naložený Švancara, který za svoji misi v Bazooce poděkoval všem. Od vedení klubu přes trenéra, hráče až po vrátnou. „Trenér Hastík mě k futsalu zlákal a klub mi dal šanci. Majitelé sice vypadají, že jsou v soutěži, „Jste to, co jíte“ (smích), ale bez nich by v Uherském Hradišti první liga futsalu nikdy nebyla,“ smekl borec, přezdívaný Mercedes.
I když už nejspíš dres Bazooky nikde neoblékne, do její historie se zapsal jako historicky první střelec. „Jsem na to náležitě pyšný,“ pravil Švancara, který svou premiéru proti Atraps-Hombers Brno před rokem okořenil hattrickem, třemi gólovými asistencemi a nesmrtelnou hláškou „Nestřídám, tuším góla…“.
„Klukům přeju jen to nejlepší. Už mě potřebovat nebudou,“ řekl na rozlučku a za mohutného aplausu fanoušků Švancara.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace