Už popáté v řadě na kolenou

Už popáté v řadě na kolenou
Foto: sal
Kunovice Sport 19 / 03 / 2020

Prvoligové házenkářky SHK Kunovice jsou týmem dvou tváří, jejich výkon je doma a venku rozdílný jako den a noc. Na Hané prodloužily sérii porážek na palubovce soupeřů na pět zápasů, z dvoubodového exportu se v probíhající sezoně radovaly jen v úvodním kole.
Olomouc - KUNOVICE 33:31
„Už je to obehraná písnička, venku se nám zkrátka hraje podstatně hůře. Olomouc navíc trénuje bývalý předseda komise rozhodčích, který se se sudími vřele vítá, to je pak těžké…,“ neodpustil si poznámku Miroslav Slovák, kouč Kunovic, který během zápasu vyfasoval 2 minuty i žlutou kartu. „Když jsme po změně stran vymazali pětibrankové manko a šli do vedení 26:25, najednou jsme hráli ve čtyřech. Rozhodčí přitom s ledovým klidem přehlížel přešlapy soupeřek, které snad viděl i slepý… Řekl jsem mu, že to přece musel vidět. Když odpověděl, že může pískat, jak chce, tak jsem ho poslal někam…,“ vysvětlil Slovák.
Jen na sudí se však nevymlouval. Jeho svěřenky podle něj udělaly spoustu zbytečných chyb, které je připravily o větší náskok. „Kdybychom si jej vybudovali, neprohrajeme. Ale pykali jsme i za prodyšnou obranu,“ přiznal lodivod, který za výkon pochválil Poláškovou, směrem dopředu pak Grabcovou. „Při obranných úkolech to však nebylo ideální,“ podotkl Slovák.
Kunovjanky kvůli vládou vyhlášenému nouzovému stavu ve čtvrtek naposledy trénovaly, svaz pozastavil ligové boje do 29. března. „Jestli se soutěž dohraje, zatím nikdo neví, záleží na dalším vývoji epidemie koronaviru. Když výluka potrvá déle než čtrnáct dní, jsem pro ukončení sezony. Už by to nemělo smysl,“ je přesvědčený zkušený trenér. Poločas 17:16.
KUNOVICE: Žáková, Vašulková - Brablcová, Fleková 7, Zálešáková 5, Tvrdoňová 5, Měsíčková, Černá, Grabcová 9/2, Polášková 5.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace