V Boršicích se rozhodlo za čtvrt hodiny

Sport 25 / 05 / 2011

Ořechov - Prakšice 1:1 (0:0)
Ve vyrovnané první půli si oba celky připravily několik dobrých šancí, ale branky padaly až po přestávce. Domácí měli sice po přestávce znatelnou převahu, ale do vedení šli hosté brankou Dynky z 53. min. Bod pro domácí zachránil v 92. min. Smějsa z penalty.
Mladcová - 1.FC Slovácko C 2:1 (2:1)
Domácí poslal do vedení Stružka už v úvodní minutě, druhou přidal z penalty Pindryč. Za hosty snižoval v závěru první půle Sanchez. Hosté byli velmi nespokojeni s řízením zápasu hlavním rozhodčím.
Nedachlebice - Kněžpole 2:1 (0:0)
Utkání dvou rozdílných poločasů; v první půli byli lepší hosté, ale nevedlo se jim v koncovce. Po přestávce převzali taktovku domácí a dali branky v 63. min. Kaňovským z penalty a v 66. min. Křenkem. Hosté snižovali v 70. min. Hlahůlkem.
Boršice - Březolupy 5:1 (5:0)
Vedoucí celek potvrdil roli favorita už od úvodního hvizdu; v 17 min. vedl už 4:0. V závěru první půle trefili domácí ještě dvakrát tyč, hosté mířili do tyče jednou. Po přestávce se utkání už jen z povinnosti v klidném tempu dohrávalo, hosté korigovali konečný výsledek v 84. min. Branky: Činčala 2, Brzica 2, Zach - Jankůj
Žalkovice - Újezdec 2:0 (0:0)
Hosté byli v první půli lepší, ale nedařilo se jim v zakončení. Po přestávce se domácí zvedli a v 57. min. šli do vedení Samsonkem, výhru pečetili v 90. minutě.
Příluky - Kvasice 1:0