V Brodě rozhodly dvě trefy Konráda

Slovácko Sport 25 / 04 / 2012

Hlučané ani Dolněmčané se bodů nedočkali

Bystřice p/H. - Dol. Němčí 3:2 (3:0)
Hosté krátce po zahájení hry dosáhli branky, která však nebyla pro ofsajd uznána, a to byla také jejich nejvážnější akce v první půli. Domácí skórovali nejprve v 8. a pak ve 24. min. Třetí branku dali ve 38. min. Obraz hry se změnil po hodině hry, kdy hrací plochu opustil Hošťálek, a hosté si v obranných řadách oddychli a začali se tlačit více na polovinu soupeře. Povzbudila je i branka vstřelená Šmehlíkem v 64. min, kdy se nejlépe zorientoval ve skrumáži po rohovém kopu. V 71. min. hosté potrestali špatnou rozehrávku domácích a střídající K. Stojaspal snížil na rozdíl jediné branky. Rozhodčí Štěpánek, 120 diváků.
Dol. Němčí: Hájek - Grabec, Šmehlík, Kadlček L., Zimčík, Krchňáček P., Kadlček T., Stojaspal T., Cmol, Stojaspal M., Krchňáček M. Střídali: Stojaspal K., Ondrašík.
Uh. Brod - Boršice 0:2 (0:1)
Hosté hráli první půli ze zajištěné obrany a o útočení se většinou staral osamocený Konrád. Domácí si stálý tlak nevytvořili, ale po rohovém kopu Dvořáka hlavičkoval do tyče Popelka.  Ve 36. min. osamocený Konrád unikl obraně a technickou střelou poslal hosty do vedení. Domácí Nevařil o pět minut později mohl vyrovnat, na půlicí čáře zazmatkovali stopeři hostí a sám postupoval  na Blažka, v závěru už mu chyběly síly na lepší zakončení a golman Blažek jeho pokus zmařil.  Druhý gól hostí padl v 60. min., kdy po nacvičené standardní situaci Kuzmovu přihrávku zužitkoval opět Konrád. Tentýž hráč byl v 86. min. faulován a z následné penalty trefil Činčala pouze tyč. Dobrou šanci promarnil v samém závěru David. Rozhodčí Šumšal, 140 diváků
Uh. Brod: Ondrůšek - Píštěk, David,  Solařík, Uherek, Zemánek, Galuška, Josefík,  Dvořák, Nevařil, Popelka. Střídali: Hruboš D., Indra.
Boršice: Blažek - Hromada, Vašek, Martinec, Kopčil, Kuzma, Dufek M., Vlček, Činčala, Konrád, Mikulčík. Střídal: Zach.
Hluk - Provodov 1:2 (0:1)
Ve 12. min. se opřel do míče A. Machala, ale trefil jen spojnici břevna a tyče, o minutu později M. Zalubil hlavičkoval v dobré pozici těsně nad a tentýž hráč ve 23. min. hlavou mířil jen do tyče. To byly všechny vážné šance domácích v první půli. Ve 40.  min. se prosadil Ulman, ze dvaceti metrů vystřelil, golman Motyčka střelu neudržel a míč si našel cestu do sítě. Vstup do druhé půle vyšel domácím ideálně, hned ve 46. min. sklepl M. Zalubil míč pro Masaříka a ten umístěnou střelou vyrovnal. Hosté se po inkasované brance rychle otřepali a zle domácím zatápěli. Vítězný gól dali hosté v 82. min., rychlý brejk zakončil Máčala. Rozhodčí Havlín, 100 diváků
Hluk: Motyčka - Machala A., Masařík, Machala J., Tinka, Zalubil Martin, Machala O., Hrdina, Říha, Zelinka, Hlaváček. Střídali: Minařík
Vsetín - Kateřinice 2:1 (2:1), Slušovice - 1.Valašský FC 2:1 (1:0), Holešov - Luhačovice 3:0 (0:0), Vigantice - Morkovice 3:1 (1:0), Val. Meziříčí B - V. Karlovice 0:1
19. kolo: Slušovice - FC Vsetín 3:0 kont.