V čele stále Kalina

V čele stále Kalina
Uherské Hradiště Sport 06 / 10 / 2016

Osmé pokračování Jarošovské pivo Slovácké sedmy přineslo dvojici výherců se dvanácti body. O vítězi tak opět rozhodne telefonický rozstřel. V průběžném pořadí navýšil Ladislav Kalina vedení o čtyři body.

12 P. Večeřa (UH), A. Andrlíková (Záhorovice).
9 L. Mikulík (Kudlovice), A. Trávníčková (Traplice), P. Svoboda (Mor. Písek), F. Vaverka (Huštěnovice).
8 R. Měrka (Mařatice), M. Rozsypálek (Jar.), M. Schön (Mistřice), Z. Jančová (Ostrava), R. Holásek (UH), Z. Brázdil (UH).
7 J. Hřib (Šumice), M. Anger (Jar.), L. Hanáček (UB), L. Zichová (Traplice), M. Doležalová (UH), K. Blaha (Huštěnovice), K. Šturma (Jar.), F. Kozelek (Topolná), J. Pauřík (Kun.), V. Kadlčíková (Popovice), Z. Tomešek (Velká n/V.).
6 A. Janošek (Kudlovice), J. Šurmánek (Jar.), M. Hlavinková (Jar.), Z. Křiklava (Osvětimany), F. Botek (Kudlovice), D. Hykl (Jar.), J. Jakšík (Topolná), M. Zapletal (Kudlovice), Z. Borýsek (UH), P. Ševčík (UB), M. Bělovský (Kněžpole), I. Štefko (UB), J. Červenka (Tupesy), V. Volčík (UH), M. Vaškových (UH), Z. Bělovský (Kněžpole), L. Kalina (UB), M. Plundrák (Mor. Písek), O. Hlavinka (Jar.).
5 A. Kolaja ml. (Svárov), L. Salvet (Bojkovice), J. Horký (Nedakonice), J. Mazůrek st. (Kun.), P. Hlavinka (Jar.), J. Srnec (UB), L. Lekeš (Bánov), J. Medek (Topolná), F. Rýc (Svárov), Z. Rýc (Svárov), J. Nikl (UH), J. Procházka (Tupesy), B. Kraváček (Kudlovice), P. Jančová (D. Němčí), M. Šurmánek (Jar.).
4 T. Janošek (Kudlovice), J. Javor (Vlčnov), J. Mazůrek ml. (Kun.), M. Jančová (D. Němčí), I. Kučík (Jankovice), V. Melichárek (Jar.), M. Krsičková (Sušice), L. Kovařík (UO), A. Zpěvák (Sady), S. Gajdošík (UH), M. Hyklová (Jar.), V. Tomáštík (UH), P. Krsička (Sušice), J. Prachman (Tupesy), A. Pauřík (Kněžpole), V. Šipková (Jar.), F. Šupka (Kun.).
3 J. Omelka (Bánov), I. Mařák (UH), R. Dvouletá (Nedakonice), J. Mikulíková (Kudlovice), M. Kotásková (UH), V. Remeš (Kněžpole), J. Zemek (UB), M. Janůšek (UH), O. Adamík (Huštěnovice), P. Hruboš (Kněžpole), V. Měrková (Mistřice), E. Ebner (SM), J. Schön (Mistřice), F. Kocáb (Nedachlebice), M. Mikliš st. (Těšov), L. Svoboda (Podolí), J. Mazurková (UH), A. Bánovský (Kněžpole).
2 J. Hrubošová (Kněžpole), M. Brožová (Jar.), J. Čech (UH), M. Měrka (Mistřice), R. Dvouletý (Nedakonice), K. Kopeček (UB), P. Janošek (Kudlovice), M. Kundera (SM), M. Čech (Kudlovice), J. Matulka (UH), F. Hráček (UH), A. Kolaja (Svárov), Z. Mahdalík (Korytná), F. Piňos (Hluk), P. Zelinka (D. Němčí), M. Weintrittová (Míkovice), L. Mikulka (Spytihněv).
1 J. Bělovská (Kněžpole), J. Mikulková (Spytihněv).

Průběžné pořadí
61 L. Kalina (UB).
57 L. Hanáček (UB), V. Melichárek (Jar.), Z. Borýsek (UH).
56 V. Kadlčíková (Popovice).
55 F. Kozelek (Topolná), J. Medek (Topolná), M. Zapletal (Kudlovice).
54 J. Hřib (Šumice).
53 M. Doležalová (UH), I. Mařák (UH), V. Šipková (Jar.), K. Blaha (Huštěnovice).
52 P. Svoboda (Mor. Písek).
51 P. Večeřa (UH), R. Měrka (Mařatice), P. Ševčík (UB), J. Horký (Nedakonice), A. Janošek (Kudlovice), M. Rozsypálek (Jar.).
50 M. Anger (Jar.), L. Zichová (Traplice), M. Plundrák (Mor. Písek), K. Kopeček (UB), Z. Mahdalík (Korytná), J. Schön (Mistřice), L. Mikulík (Kudlovice), M. Brožová (Jar.), M. Hyklová (Jar.).
49 J. Javor (Vlčnov), J. Zemek (UB), P. Jančová (D. Němčí), O. Adamík (Huštěnovice), A. Kolaja ml. (Svárov), M. Šurmánek (Jar.).
48 F. Vaverka (Huštěnovice), O. Hlavinka (Jar.), J. Procházka (Tupesy), J. Mazurková (UH).
47 V. Volčík (UH), L. Salvet (Bojkovice), A. Andrlíková (Záhorovice).
46 D. Hykl (Jar.), L. Kovařík (UO), M. Krsičková (Sušice), P. Krsička (Sušice), I. Štefko (UB), J. Prachman (Tupesy).
45 F. Botek (Kudlovice), J. Srnec (UB), K. Šturma (Jar.).
44 A. Kolaja (Svárov), Z. Křiklava (Osvětimany), J. Jakšík (Topolná), V. Měrková (Mistřice).
43 J. Červenka (Tupesy), M. Měrka (Mistřice).
42 R. Holásek (UH), M. Mikliš st. (Těšov), M. Kundera (SM).
41 M. Hlavinková (Jar.), P. Zelinka (D. Němčí), A. Pauřík (Kněžpole), F. Rýc (Svárov), J. Nikl (UH), I. Kučík (Jankovice).
40 F. Kocáb (Nedachlebice), A. Zpěvák (Sady), M. Jančová (D. Němčí), J. Omelka (Bánov), Z. Rýc (Svárov), Z. Brož (Jar.).
39 J. Bělovská (Kněžpole), M. Schön (Mistřice), L. Mikulka (Spytihněv), Z. Bělovský (Kněžpole), F. Šupka (Kun.).
38 P. Hlavinka (Jar.).
37 J. Šurmánek (Jar.), Z. Tomešek (Velká n/V.).
36 V. Tomáštík (UH), P. Janošek (Kudlovice), J. Pauřík (Kun.), J. Matulka (UH).
35 J. Mazůrek st. (Kun.), S. Gajdošík (UH).
34 Z. Brázdil (UH), E. Ebner (SM).
33 M. Bělovský (Kněžpole), B. Kraváček (Kudlovice), M. Weintrittová (Míkovice).
32 M. Janůšek (UH), M. Čech (Kudlovice), M. Janošek (Kudlovice).
31 A. Trávníčková (Traplice), R. Kouřil (UH), J. Mazůrek ml. (Kun.).
30 A. Bánovský (Kněžpole), R. Dvouletý (Nedakonice).
29 V. Remeš (Kněžpole), L. Lekeš (Bánov), M. Vaškových (UH).
28 T. Doležal (UH), R. Dvouletá (Nedakonice).
27 Š. Kret (D. Němčí), L. Svoboda (Podolí), M. Kotásková (UH), J. Hrubošová (Kněžpole).
26 F. Piňos (Hluk), J. Čech (UH).
25 J. Mikulíková (Kudlovice).
22 Z. Jančová (Ostrava), J. Mikulková (Spytihněv).
20 L. Remeš (Kněžpole).
17 P. Hruboš (Kněžpole), T. Janošek (Kudlovice).
15 A. Sojáková (Nedakonice).
11 P. Škrášek (UH).
10 A. Ševčíková (UB), L. Janošková (Kudlovice).
8 V. Vlk (Jalubí).
6 M. Jančík (Jar.).
4 L. Lekeš (UB), F. Hráček (UH).
3 J. Kazík (Sušice).

VÝSLEDKY 8. KOLA
1. 1:1   2. 0:1   3. 0:1   4. 2:2   5. 1:3   6. 1:1   7. 4:1

Tagy článku

TOPlist