V desátém kole zvítězil Jelínek

V desátém kole zvítězil Jelínek
Slovácko Sport 12 / 10 / 2009

SLovácká sedma

I v desátém kole Slovácké sedmy stačilo dvanáct bodů na vítězství. Ty tentokrát stačily Liboru Jelínkovi z Uherského Hradiště.
12 Jelínek L. (UH).
9 Hladiš L. (Šumice), Měrka M. (Jar.), Vávra J. (Tupesy), Javor J. (Vlčnov), Remeš V. (Kněžpole), Rosík V. (Kudlovice), Pavlíček P. (Újezdec), Pavelka S. (Kudlovice), Bartoň P. (Buchlovice), Hanáček P. (Kun.), Janečková M. (Tupesy), Gajdošík P. (Topolná).
8 Hubáček A. (Kun.), Kožušník S. (Ořechov), Grebeníček J. (O.N. Ves), Křůmal F. (Březolupy), Pongo Ľ. (UH), Botek F. (Kudlovice), Procházka J. (Tupesy), Blaha K. (Huštěnovice), Schön J. (Mistřice), Kozelek F. (Topolná), Horký J. (Nedakonice), Borýsek Z. (UH), Mařák I. (UH), Krpal A. (Stříbrnice), Pospíšil R. (Bílovice), Rozsypálek Z. (Jalubí), Volčík V. (UH), Pospíšil A. (Bílovice), Sklenka D. (Ořechov), Kadlčík M. (Popovice), Vacula P. (UB), Byčan M. (UH), Janošek T. (Kudlovice).
7 Kyncl J. (SM), Janečka M. (St. M.), Šašinka J. (Záhorovice), Ludvíček J. (Boršice), Gajdošík S. (UH), Berec L. (Bystřice p/L.), Kovařík L. (UO), Brázdil Z. (UH), Hřib J. (Šumice), Gajdošík F. (Jar.), Maroňák V. (UH), Kalina L. (UB), Lekeš L. (UB), Tomáštík P. (Záhorovice), Kolaja A. (Svárov), Bělovský Z. (Kněžpole), Ševčík P. (UB), Kundera M. (SM), Hyklová M. (Jar.), Hrubošová J. (Kněžpole), Michalec R. (UH), Kaňovský M. (Bílovice), Mikulka L. (Topolná), Abrhámová M. (UH), Brhel M. (SM), Adamík O. (Huštěnovice), Dvořáčková M. (Třebíč).
6 Kopeček K. (UB), Trávníček V. (Nedakonice), Lysoněk F. (Jar.), Janůšek M. (UH), Michalcio Z. (UH), Šimík V. (Kostelany n/M.), Svoboda P. (Mor. Písek), Pauřík A. (Kněžpole), Ševčík J. (Veletiny), Mikulec F. (UH), Medek J. (Topolná), Omelka J. (Bánov), Zichová L. (UH), Křiklava Z. (Osvětimany), Janošek A. (Kudlovice), Kučík I. (Jankovice), Hanák K. (UB), Slováček K. (UH), Fusek M. (SM), Garžík K. (UH), Bánovský A. (Kněžpole), Schnürmacherová J. (UB), Kaňovský T. (Bílovice), Bělovská J. (Kněžpole), Kovařík Z. (Sady), Rozsypálek M. (Jar.), Večeřa P. (UH), Zajíc Z. (Březolupy), Rýc Z. (Svárov), Gabriel P. (UH), Schön M. (Mistřice), Hubáček P. (Březolupy), Šupka F. (Kun.), Doležal T. (UH), Měrka R. (Mařatice), Kostková M. (Kroměříž), Ančinec V. (Hradčovice), Vaškových L. (UH), Slováčková M. (SM), Dohnal T. (Topolná), Krsičková M. (Sušice), Mikulka L. (UH), Remeš L. (Kněžpole), Fiala T. (UH).
5 Kret Š. (UO), Bukvald A. (SM), Srnec J. (UB), Janás P. (Jar.), Salvet L. (Bojkovice), Svoboda L. (Podolí), Křiklavová M. (Osvětimany), Vacula L. (UB), Schneider J. (UH), Prokeš M. (SM), Berecka V. (Březolupy), Šťasta J. (Huštěnovice), Hykl D. (Jar.), Melichárek V. (Jar.), Pipal V. (Sady), Krsička P. (Sušice), Kirchner M. (Kun.), Stehlíková M. (UB), Máčala J. (Vážany), Bělovský M. (Kněžpole).
4 Mazurková J. (UH), Vaculová L. (UB), Dobeš A. (UH), Schnürmacher F. (UB), Plundrák M. (Mor. Písek), Štěpaník M. (Babice), Buš V. (Kudlovice), Weintrittová M. (Míkovice), Stehlík P. (UB), Vanda P. (UH), Schnürmacher F. (UB), Hoferek O. (Topolná).
3 Pauřík J. (Kun.), Hamrlík F. (UH), Červenka J. (Tupesy), Pokorák V. (Ořechov), Koumar R. (Mistřice), Rýc F. (Svárov).
2 Thomayerová J. (UB), Kraváček B. (Kudlovice), Vaškových M. (UH), Glac J. (O.N.Ves).
1 Horký Z. (Nedakonice), Vacula P. (UB).

Správné výsledky:
3:1, 5:2, 3:1, 5:2, 0:1, 0:0, 2:4

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace