V domácí derniéře vyšli na prázdno

Uherský Brod Sport 16 / 11 / 2010

Ani letošní poslední utkání nepřineslo fotbalistům Uh. Brodu radost. Před domácím publikem museli skousnout prohru 0:3 s Pelhřimovem.
Uh. Brod - Pelhřimov 0:3 (0:0)
Poslední podzimní utkání uherskobrodským fotbalistům nevyšlo. Po bezbrankovém prvním poločase, kdy hosté působili fotbalovějším dojmem, podržel domácí dvěma bravurními zákroky gólman Ondrůšek. V závěru poločasu měl na kopačkách gól Daněk, který šel sám na hostujícího brankáře, kterého dokázal přelobovat, ovšem obránci stačili z prázdné brány vykopnout. Po změně stran Pelhřimov hned z prvního útoku střelou k tyči otevřel skóre, aby hned za dvě minuty střelou do šibenice přidal druhou branku. Po takto rychlém K.O. se sice domácí snažili, vytvořili si i několik šancí, ale bez gólového efektu. V době, kdy hráli vabank, vsítili hosté v 78. minutě třetí branku.
Uh. Brod: Ondrůšek - Horňák, David, P. Ligas (46. Solařík), L. Ligas - Dvořák (65. Janíček), Daněk, Vrága, Slinták - Vacula, Lukeš. Trenér: Lubomír Blaha.