V generálce zkolabovali, spolkli osmičku

Sport 06 / 09 / 2010

Hokejisté HC Uherské Hradiště v generálce na středeční start druhé ligy vyhořeli, na ledě Břeclavi utrpěli osmigólový debakl. O jejich výprasku rozhodl úvod poslední třetiny, v níž gólman Oharek během necelých šesti minut čtyřikrát kapituloval!
Břeclav - Uh. Hradiště 8:2 (2:1, 1:0, 5:1)
Hradišťští měli břeclavským lvům vracet porážku z domácího ledu 3:4. Jenže... Kouč Petr Sakrajda postrádal útočníka Mikeše a trio beků Sladký, Vodák, Šimek, jejichž absence byla znát. A tak byli domácí od začátku lepší a v deváté minutě vedli 2:0. Pochylý sice před odchodem do kabin snížil, ale na další gól čekali hosté skoro čtyřicet minut! A mezitím Břeclav pálila do černého pětkrát. „Klukům zápas vůbec nesedl, výkon byl hodně chaotický. Při útočných choutkách často zapomínali na zadní vrátka, což soupeř nemilosrdně trestal. Výsledek je nakonec krutý, ale lepší facka v přípravě než v lize,“ komentoval druhou porážku v přípravném období Sakrajda. Branky: Pochylý, Piluša.
UH. HRADIŠTĚ: Jedlička (31. Oharek) - Heča, Šudoma, Pšeja, Krystýnek, Stašek, Matula - Kotačka, Novák, Andrýsek - Piluša, Klabačka, Schuster - Kundera, Nesrsta, Pochylý - Červinka, Kartusek, Karpíšek.