V kraji bodovalo jen Dolní Němčí

Slovácko Sport 30 / 08 / 2011

Černý víkend, čtyři týmy získaly jediný bod

Dol. Němčí - Holešov 1:1 (1:0)
Jediná branka první půle padla ve 41. min., kdy se po rohovém kopu trefil Šmehlík. Po přestávce byla hra vyrovnaná, hostům se povedl v 61. min. rychlý protiútok, na jehož konci stál Charuza a vyrovnal na 1:1. Tři body nakonec mohly zůstat doma, to by ale musel v 78. min. mířit T. Stojaspal přesně. Rozhodčí Veselský, 200 diváků.
Dol. Němčí: Hájek - Šmehlík, Kadlček L., Zimčík, Krchňaček P., Pochylý, Bída, Stojaspal T., Stojaspal M., Krchňaček M., Cmol. Střídali: Stojaspal K.
Morkovice - Uh. Brod 2:0 (0:0)
Hned ve druhé minutě se dostal do šance Hladký, ale brankář hostí byl na správném místě. Největší šanci měli v samém závěru hosté, špatný zákrok golmana Veselého zachránil Bleša na brankové čáře a o pár sekund později trefil Kostelník břevno.
Druhý poločas už se hrál v domácí režii. Svobodovu tutovku chytil brankář Ondrůšek. V 70. min. Valášek po zaváhání brankáře Brodu vstřelil tvrdou střelou první branku. V 75. min. trefil Svoboda další tyč, k odraženému míči se dostal Havlík a prostřelil všechno před sebou. Rozhodčí Tkadlec, 180 diváků.
Uh. Brod: Ondrůšek - David Marek, Kostelník, Uherek, David Richard, Josefík, Daněk, Kúdela, Masařík, Hruboš, Bičan. Střídali Janča, Polák, Indra.
Vel. Karlovice - Hluk 1:0 (1:0)
Již v 10. minutě musel se zraněným ramenem střídat domácí Orság. Domácí dostali za aktivitu odměnu v 17. minutě. Centr Haase si srazil hostující brankář, tísněný Štulerem, do vlastní sítě, 1:0. Teprve po půlhodině se v šanci ocitl Machala, těsně minul. Závěr první půle se nesl v nervózním duchu a sudí Chlevišťan začal zápas žlutit. Fotbalová krása nepřišla ani po přestávce, jen řada osobních soubojů a karet. Od 80. minuty hráli hosté bez vyloučeného Zelenky, kterému šel o deset minut později do sprchy umýt záda další červený hříšník Bachánek. Zápas končil řadou strkanic v hodně nervózním duchu. Rozhodčí rozdal celkem devět žlutých karet a dvě červené. Hluk: Motyčka - Masařík, J. Machala, Botek, Dufka, Michal Zalubil, Zelenka, O. Machala, Hlaváček, Říha, Dohnal. Střídali: Miroš, Martin Zalubil, Bachánek.
Boršice - Provodov 0:3 (0:1)
 Domácí nastoupili bez zraněného Činčaly a na údernosti v útočné fázi byla jeho nepřítomnost cítit. Ve 20. min. hosté zahrávali rohový kop, Remeš míč promáchl a Bůžek jej hrudí dotlačil míč do boršické sítě. Po přestávce se domácí snažili utkání zdramatizovat, hosté ale hráli velmi chytře a dvěma slepenými góly z 55. a 57. rozhodli o osudu zápasu, branky dali Slončík a Chalupa. Domácí sice měli územní převahu, dostali se i do dobrých střeleckých pozic, v rozhodujících momentech jim však chybělo více klidu v koncovce. Zkušení hosté udělili nováčkovi soutěže lekci z fotbalové chytrosti, domácí tentokrát nepodržela obranná řada. Rozhodčí Dostálek, 300 diváků.
Boršice: Remeš - Martinec, Zach, Vojtěšek, Vlček, Kopčil, Brzica A., Kuzma, Čtvrtníček L., Dufek M., Konrád. Střídali: Náplava
1.Valašský FC - Vigantice 1:1 (1:0), Luhačovice - Val. Meziříčí B 3:1 (3:1), Kateřinice- Bystřice p/H. 2:2 (1:1), FC Vsetín - Slušovice 0:0.