V Kudlovicích rozhodl Drobil

Sport 03 / 09 / 2008

Ostr. Lhota - Kněžpole 2:2 (2:1)
Domácí začali nebojácně, po půlhodině hry zásluhou M. Zalubila vedli už 2:0. Hosté stačili ještě do přestávky vstřelit kontaktní gól Palčíkem. Po přestávce už bylo na hrací ploše pouze jediné mužstvo, hosté zcela ovládli hru a bylo jen otázkou času, kdy se bude skóre měnit. V 65. min. se to nakonec podařilo Vajdovi a hosté měli i další možnosti ke vstřelení vítězné branky. Tu se jim však vstřelit nepodařilo, svůj podíl na tom má i výborný golman Šícha.

Kudlovice - Osvětimany 1:2 (1:1)
Bojovné a dramatické utkání ve kterém si domácí v obou poločasech vybrali slabší chvilky, kterých hostující Drobil dokonale využil. Za domácí vyrovnával v 38. min. Hložný. Zkušení hosté v závěru utkání nedovolili snahu Kudlovických o jakékoli zdramatizování výsledku.

Slavkov - Strání1:0 (1:0)
Sousedské derby mnoho fotbalové krásy nepobralo. Dramatických situací před oběma brankami bylo poskrovnu, domácí začali náporem první půlhodinu a výsledkem byla vedoucí a, jak se později ukázalo, i vítězná branka Borýska. Pak se hra vyrovnala a hosté po přestávce byli o málo aktivnější, ale dostali se pouze do jedné vážné šance, ze které však branka nepadla.

Jalubí - Zlechov 1:5 (1:2)
Domácí se ujali vedení brankou Gajdoruse, ale hosté stačili ještě do přestávky otočit vývoj zápasu. To už musel předčasně pod sprchy domácí Najbrt, což se ukázalo pro další vývoj zápasu jako zlomový moment. Po přestávce se hra domácích doslova rozsypala, čehož hosté dokonale využili. Branky: Gajdorus - Kotek 2, Bureš, Kremr, Slavík.

Koryčany - Hluk B 1:1 (1:1)
Domácím se podařil vstřelit rychlý gól Hlaváčkem, ale hostující Jurásek stačil ve 38. min. vyrovnat. Po přestávce se hrálo jen na polovině hostí, kteří se k brance domácích dostávali jen sporadicky. Koryčanští ale nedokázali vyzrát na dobrou defenzivu hostí, kteří svého soupeře do vážné šance nepustili.

Uh. Ostroh - Zlámanec 1:2 (1:1)
O překvapivé vítězství hostí se postarali svými brankami Sadil a Šuta. Za domácí vyrovnával Durna.

Bojkovice - Bánov 2:0 (1:0)
Oboustranně bojovné a důrazné derby utkání přineslo nakonec zasloužené vítězství domácích, kteří vedli v první půli brankou Valtra z pokutového kopu z 26. min. V 51. min. se střelecky prosadil Hanke, další čtyři vyložené šance domácí promarnili, na straně hostí vynikal gólman Polanský.