ŽK: 35. Abrhám F., 42. Paška O., 65. Blažek R. (Slovácko C).
Rozhodčí: Tomáš Tureček - Lukáš Libosvár, Pavel Šupina (laik).
Bánov: Popelka A. - Velecký J., Vaňhara J., Suchánek P., Ryšávka F. (73. Popelka P.), Mahdalíček P., Mahdalíček J., Horňák L. (87. Kotil R.), Gorčík L. (64. Polanský L.), Gajdůšek M., Durďák V. Trenér: Břetislav Polanský.
Slovácko C: Chvojka P. - Žůrek A. (13. Mikulášek R., 89. Blažek T.), Šišák V., Remeš M., Paška O., Paška L. (82. Mikulka L.), Mareček M., Huráb J., Borusík T., Blažek R., Abrhám F.
Trenér: Ladislav Pochylý.
V 10. minutě Velecký střílel zpoza šestnáctky těsně nad. Ve 25. minutě Durďák střílel z 20 metrů těsně vedle. Pak se dostali ke slovu hosté. Ve 40. minutě Ondřej Paška po pěkné kombinační akci do šestnáctky střílel vedle. Do druhého poločasu nastoupili lépe domácí a ihned ve 48. minutě měli šanci, kdy se Horňák objevil sám v šestnáctce, ale trestuhodně střílel vysoko nad. V 58. minutě po špatné domácí rozehrávce se Paška zmocnil míče, zatáhl míč po levé straně, nacentroval a Lukáš Paška dorazil do prázdné brány - 0:1. V 75. minutě po pěkné kombinační akci se Horňák prokličkoval do šestnáctky, kde byl Blažkem faulován a nařízený pokutový kop kapitán Vaňhara neproměnil. V 81. minutě domácí obrana zazmatkovala, špatně vykopla míč z šestnáctky a Mareček prostřelil vše, co mu stálo v cestě a zvýšil pro hosty na 0:2.
Nejlepší hráči: Jiří Mahdalíček - Ondřej Paška

Hluk B - Košíky 3:2 (3:1)
Branky: 13., 23. Horák T., 6. Tinka T. - 2. Mařák P., 61. (p) Ovsík J.
ŽK: 31. Loutocký E., 74. Botek Z., 78. Horák T., 86. Málek J. - 25. Ovsík M., 28. Kaštánek J., 76. Šlechta Z., 88. Poháněl J.
Diváci: 20.
Rozhodčí: Martin Fišera - Michal Kubíček, Karel Vaculík (laik).
Hluk B: Kovařík F. - Žajdlík O., Tinka T. (63. Machala O.), Olexa M., Loutocký E., Janča P., Horák T., Hanák R., Gál T. (81. Málek J.), Botek Z., Bachánek O. (72. Straka J.). Trenér: Vlastimil Marek.
Košíky: Ondruch A. - Šlechta Z., Surovec M. (55. Fedor J.), Přílučík L., Poháněl K., Poháněl J., Ovsík M., Ovsík J., Mařák P. (62. Hastík P.), Kaštánek J., Bémer Z. Trenér: neuveden.
Lépe vstoupili do utkání hosté, když už ve 2. minutě Mařák zaskočil brankáře Kovaříka střelou poslal k tyči a otevřel tak skóre - 0:1. Domácí v 6. minutě odpověděli, kdy Tinka překvapil hostujícího gólmana a ten na míč nedosáhl - 1:1. Domácí zústali i nadále aktivní. Ve 13. minutě vypadl Ondruchovi balon z rukou, který Horák dorážel za jeho záda - 2:1. Hosté do poločasu ještě jednou zaváhali a Horák zvyšoval na 3:1. Ve druhém poločase se hra přelévala ze strany na stranu až do 61. minuty, kdy Botek fauloval v pokutovém území a Ovsík nařízenou penaltu s přehledem proměnil. Další akce jak domácím tak hostům vyšly gólově naprázdno, a tak se výsledek již nezměnil.
Nejlepší hráči: Filip Kovařík - neuvedeno

Kostelany n. M. - Drslavice 0:4 (0:3)
Branky: 5., 21. Vystrčil M., 37. Přecechtěl P. ml., 72. Mikulinec R.
ŽK: 19. Panáček R., 40. Chmelař D. - 28. Šobáň J.
Diváci: 50.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Libor Procházka (laik), Antonín Věrný (laik).
Kostelany n. M.: Vávra J. - Vávra V., Vávra M., Panáček R., Němec M. (74. Dvouletý R.), Mojžíš Ju., Marek D., Chmelař D. (46. Mikulčík P.), Horký L., Facalka R. (75. Jaroš J.), Dvouletý J. Trenér: Martin Vávra.
Drslavice: Hroch M. - Vystrčil M., Vidrman T. (85. Šnajdar R.), Věrný R., Šobáň J., Přecechtěl P. ml., Orlovský M., Mikulinec R., Machálek J., Machálek I., Kňazeje T. (61. Ševčík P.). Trenér: Přemysl Přecechtěl.
Hosté začali velmi aktivně a dali i rychlou branku. V 5. minutě si naběhl na centrovaný míč Vystrčil a hlavou otevřel skóre - 0:1. Tentýž hráč si ve 21. minutě opět po centru zpracoval míč a přízemní střelou zvýšil na 0:2. Hosté předváděli velmi krásnou kombinační hru a ve 37. minutě Přecechtěl po krásné narážečce zvýšil pro hosty - 0:3. Ve druhém poločase byli opět aktivní hosté, zatlačili domácí před šestnáctku a dočkali se dalšího navýšení na 0:4 v 72. minutě, kdy si po narážečce Mikulinec potáhl míč do šestnáctky a krásnou střelou rozvlnil síť. Zbytek utkání se dohrával pod taktovkou hostí.
Nejlepší hráči: Michal Němec - Martin Vystrčil

Kudlovice - Mařatice 3:1 (2:0)
Branky: 6., 27. Hruška M., 72. Hložný Š. - 52. Kubíček P.
ŽK: 77. Hložný Š. - 70. Surový E.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Pavel Škrabal, Antonín Janošek.
Kudlovice: Grebeníček J. - Kraváček L., Klajn P. (71. Mikulík L.), Ježek P. ml., Chmelař P., Hruška M. (88. Štulíř M.), Hložný Š., Grebeníček O., Bohun P., Bělíček K. (80. Buš V.), Bednařík M. Trenér: Petr Ježek.
Mařatice: Matoušek O. - Zedek J., Zbořil S., Vyorálek D., Širůčka M., Surový E., Mrva M., Kuchař R., Kubíček P., Kroča M., Janků A. Trenér: Jan Kuzma.
V 6. minutě se domácí ujali vedení, když z velkého vápna vystřelil Martin Hruška - 1:0. V 9. minutě vyslal z velkého vápna pěknou střelu hostující Zedek, ale Grebeníček vyrazil míč do hry. Ve 27. minutě poslal Bělíček centrovaný míč Hruškovi a ten střelou rozvlnil síť - 2:0. Do 2. poločasu hosté nastoupili s větším odhodláním udělat něco s výsledkem. V 52. minutě z levé strany centroval Zedek, naskočil si na něj  Kubíček a hlavou snížil 2:1. V 65. minutě chtěli hosté penaltu, ale píšťalka rozhodčího zůstala němá. V 72. minutě zahrával přímý kop Bednařík, Matoušek vyrazil před sebe a hostující obrana zaspala, nechali tam proniknout útočníka Hložného a ten hlavou upravil na konečných 3:1.
Nejlepší hráči: Martin Hruška - Petr Kubíček

Nezdenice - Břestek 1:2 (0:1)
Branky: 80. vlastní - 11. Plevák L., 50. vlastní
Diváci: 70.
Rozhodčí: Roman Bednář - Volodymyr Korolovych, Pavel Řihák.
Nezdenice: Malaska T. - Valter L., Uličník J., Sviták P., Skočovský D., Mlček T. (70. Šašinka O.), Mikliš M., Kukuča L., Kociňák J., Kandrnál P., Adámek R. Trenér: Lubomír Valter.
Břestek: Koryčánek V. - Zámečník M., Surový M., Strakoš S., Plevák L., Lahola I., Kříž Jan (58. Slavík Z.), Frühauf R., Dvořáček R., Čagánek P., Bedřich M. (87. Sonntag P.).
Trenér: Petr Sonntag.
Domácí začali aktivněji a hned ve 2. minutě z přímého volného kopu Koryčánek jen s obtížemi míč vytlačil na rohový kop. V 11. minutě se v pokutovém uzemí dostal k míči zcela volný Plevák a nechytatelnou střelou poslal Břestek do vedení - 0:1. Domácí měli snahu s výsledkem něco udělat, ale nepřesné přihrávky brzdily jejich akce. Ve druhém poločase Nezdenice přitlačili soupeře před jejich bránu, Valter zacentroval a Lahola hlavou usměrnil míč do vlastní brány 1:1. Domácí měli několik šancí strhnout vedení nas svou stranu, v 57. minutě netrefil zcela volný Adámek branku. V 64. minutě byl v pokutovém území zfaulován utočník Břestku, hosté zahrávali pokutový kop, ale Malaska Čagánka vychytal. V 80. minutě zahrával Kandrnál míč hlavou brankáři a ten k údivu skončil v bráně Nezdenic.
Nejlepší hráči: Tibor Malaska - Marek Bedřich

Šumice - Kunovice 0:3 (0:1)
Branky: 31., 82. Černý L., 91. Uhlík R.
ŽK: 70. Žampach V. - 90. Škrášek D.
Rozhodčí: Tomáš Mlček - Roman Horčica, Zdeněk Černý.
Šumice: Janíček J. - Žampach V., Žampach Jos., Žampach Jan, Vykydal M., Šmíd L. (55. Mach M.), Šidlo M. (76. Mandík M.), Marek V., Machala P. (87. Valášek P.), Kunovský R., Kelíšek M. Trenér: Josef Janíček.
Kunovice: Noha J. - Střelec T., Sklenář J., Petřek V. (82. Uhlík R.), Lahodný M., Lahodný J. (75. Škrášek D.), Hřibňák M., Černý L. (86. Uhlíř D.), Brim O., Brim M., Baný J. Trenér: Dušan Klvaňa.
Utkání začalo vcelku pěkným technickým fotbalem, kde kunovičtí fotbalisté přehrávali Šumice, ale dostávali se jen po šestnáctku. V 17. minutě kopaly Kunovice penaltu, ale Janíček ji chytil. Ve 31. minutě si naběhl na centr Černý a nedal Janíčkovi šanci - 0:1. Šumice mohly srovnat do kabiny, ale Libor Šmíd trefil pouze břevno Nohovy branky. Druhý poločas začali Šumičtí náporem, ale bránu netrefovali. V 82. minutě po krásném pasu přes půl hřiště utekl Černý a zvýšil na 0:2. Tento gól domácí položil a už se spíše více dohadovali než hráli. Toho využil v 91. minutě Jakub Uhlík, který se krásně proháčkoval domácí obranou a zvýšil na konečných 0:3.
Nejlepší hráči: Radim Kunovský - Tomáš Střelec

Vlčnov - Polešovice 3:1 (0:0)
Branky: 71., 88. (p) Miroš J., 74. Kameník Jan - 65. Dvouletý L.
ŽK: 37. Bartošek J., 78. Velecký J., 83. Mikulec M. - 60. Omelka M., 72. Březina P., 76. Martykán M., 88. Náplava P.
ČK: 77. Omelka M. (Polešovice).
Diváci: 50.
Rozhodčí: Miroslav Strapina - Josef Podškubka (laik), Jaroslav Bednařík (laik).
Vlčnov: Hlaváček V. - Zemek P., Palinek J., Miroš J., Mikulec M., Mikulec K. (65. Velecký J.), Kameník Jan, Hořejší P., Hlahůlek M., Bída I., Bartošek J. (46. Kameník Jak.). Trenér: Vít Bělohlávek.
Polešovice: Andrýsek J. - Svoboda O. , Pavela M. (29. Náplava P.), Omelka M., Martykán M., Korvas R., Kordula T., Dvouletý L., Černoch M., Březina P., Běhávka J. Trenér: neuveden.
Utkání začali lépe hosté, a to už v 10. minutě, kdy se mohl trefit hlavou po krásné vyložené šanci O. Svoboda, ale minul těsně bránu. O 10 minut později se dostali do vyložené šance domácí, ale opět vše skončilo v koncovce, kdy napálili jen do brankáře. Druhý poločas začali opět lépe hosté, když se v 65. minutě dostali k míči a Lukáš Dvouletý se nemýlil a trefil po dorážce branku - 0:1. To domácí pořádně nakoplo. V 71. minutě zahrávali standardku, ze které se trefil Jan Miroš a vyrovnal na 1:1. O 4 minuty později poslal domácí do vedení Jakub Kameník- 2:1. V 77. minutě po druhé ŽK musel odejít do kabin Omelka a hosté hráli v deseti. Otevřeli více hru a v 88. minutě po velké hrubce v malém vápně kopal domácí Jan Miroš pokutový kop, kterým stanovil konečný výsledek na 3:1.
Nejlepší hráči: Jan Miroš - Martin Černoch