V osmém kole zvítězila Doležalová

V osmém kole zvítězila Doležalová
Uherské Hradiště Sport 26 / 05 / 2011

Slovácká sedma

Chyba se vloudila do vyhodnocování výsledků osmého kola Slovácké sedmy. Po opravě se vítězkou stala Marika Doležalová z Uh. Hradiště.

13 Doležalová M. (UH).
12 Měrka M. (Jar.), Plundrák M. (M. Písek), Remeš L. (Kněžpole).
11 Garžík K. (UH), Bečica M. (Mařatice), Skopal L. (Kudlovice), Slováčková M. (SM).
10 Podškubková H. (Vlčnov), Weintrittová M. (Míkovice), Doležal T. (UH), David T. (Sady).
9 Vaculová L. (UB), Blažková R. (UH), Rýc Z. (Svárov), Mikliš ml. M. (Těšov).
8 Šašinka J. (Záhorovice), Blaha K. (Huštěnovice), Thomayerová J. (UB), Javor J. (Vlčnov), Křiklava Z. (Osvětimany), Neděla J. (Popovice), Schnürmacherová J. (UB), Křůmal P. (Březolupy), Stehlík P. (UB), Pipal V. (Sady), Skopalová A. (Kudlovice), Vacula P. (UB), Balaštík A. (Sady), Paurik M. (Sady), Palinková D. (UH).
7 Gajdošík S. (UH), Pauřík J. (Kun.), Kozelek F. (Topolná), Měrková V. (Jar.), Vávra J. (Tupesy), Křiklavová M. (Osvětimany), Horký J. (Nedakonice), Bánovský A. (Kněžpole), Tomáštík P. (Záhorovice), Kaňovský T. (Bílovice), Šťasta J. (Huštěnovice), Večeřa P. (UH), Andrlík T. (Záhorovice), Heja B. (Záhorovice), Nepraš P. (Jar.), Blaha ml. K. (Huštěnovice), Jelínek L. (UH), Blažek A. (Kun.), Kučera M. (UH), Dujka F. (Bílovice), Kozelek O. (Kněžpole), Zemek R. (UB), Bělovský M. (Kněžpole), Kloček ml. K. (Traplice).
6 Kovařík L. (UO), Brázdil Z. (UH), Hřib J. (Šumice), Pauřík A. (Kněžpole), Ebner E. (SM), Zichová L. (UH), Hanák K. (Drslavice), Borýsek Z. (UH), Hanáček P. (Jar.), Pokorák V. (Ořechov), Zelinka P. (D. Němčí), Mikulčíková Z. (Popovice), Kundera M. (SM), Šopíková B. (Bánov), Šimek L. (Bánov), Pospíšil A. (Bílovice), Stehlíková M. (UB), Kozelek V. (Kněžpole), Vacula P. (UB), Adamík O. (Huštěnovice), Burda L. (Knežpole), Boček D. (UH), Mahdalíková B. (Sady).
5 Hladiš L. (Šumice), Kopeček K. (UB), Bukvald A. (SM), Pongo Ĺ. (UH), Brož Z. (Jar.), Janůšek M. (UH), Botek F. (Kudlovice), Michalcio Z. (UH), Sucháň J. (Huštěnovice), Schön J. (Mistřice), Ševčík J. (Veletiny), Mikliš st. M. (Těšov), Medek J. (Topolná), Řihák M. (UB), Červenka J. (Tupesy), Trávníčková A. (Traplice), Vacula L. (UB), Remeš V. (Kněžpole), Kučík I. (Jankovice), Slováček K. (UH), Rosík V. (Kudlovice), Mařák I. (UH), Kolaja A. (Svárov), Zemek J. (UB), Štěpaník M. (Babice), Ševčík P. (UB), Dvouletý R. (Nedakonice), Hykl D. (Jar.), Kolařík R. (Sady), Mikliš R. (UB), Zapletalová M. (Vlčnov), Slováček D. (Brno), Měrka R. (Mařatice), Kazík J. (Mařatice), Juračka M. (Sady), Bartoň P. (Buchlovice), Kadlčík M. (Topolná), Hoferek O. (Topolná), Abrhámová M. (Mařatice), Jančová Z. (D. Němčí), Kovařík M. (Sady).
4 Zpěvák A. (Sady), Křůmal F. (Březolupy), Mazurková J. (UH), Šumíček I. (Kudlovice), Gášek J. (UH), Kieryk V. (Mařatice), Omelka J. (Bánov), Salvet L. (Bojkovice), Lekeš L. (UB), Horká V. (Buchlovice), Schnürmacher F. (UB), Bělovská J. (Kněžpole), Kovařík Z. (Sady), Janík M. (UO), Kraváček B. (Kudlovice), Zemková M. (UB), Jahoda P. (Nivnice), Kostková M. (UB), Pospíšil R. (Bílovice), Salvet P. (Bojkovice), Schön M. (Mistřice), Melichárek V. (Jar.), Hrubošová J. (Kněžpole), Bureš J. (Sady), Dvouletá R. (Nedakonice), Volčík V. (UH), Němec P. (Kostelany n/M.), Kaňovský M. (Bílovice), Vaškových R. (Ořechov), Schnürmacher F. (UB), Hruboš L. (Kněžpole), Kadlčíková V. (Popovice), Vaškových M. (UH), Dvořáčková M. (Třebíč), Jančová P. (D. Němčí), Omelka M. (Bánov).
3 Hubáček A. (Kunovice), Šimík V. (Nedakonice), Svoboda P. (M. Písek), Gajdošík F. (Jar.), Srnec J. (UB), Fusek M. (SM), Ježek Z. (Hluk), Dobeš A. (UH), Bělovský Z. (Kněžpole), Pavelka S. (Kudlovice), Rozsypálek M. (Jar.), Jančík M. (Jar.), Šurmánková A. (Jar.), Kyncl J. (SM), Mikulka T. (Topolná).
2 Procházka J. (Tupesy), Surma J. (Sady), Jančová M. (D. Němčí), Krpal A. (Stříbrnice), Bukvald P. (SM), Macela M. (Mařatice), Šupka F. (Kun.), Rýc F. (Svárov), Zajacová J. (Kudlovice), Mikulka L. (Topolná), Kašný P. (Kněžpole).
1 Kalina L. (UB), Remešová R. (Kněžpole).

Průběžné výsledky
61 Kozelek O. (Kněžpole).
58 Weintrittová M. (Míkovice), Slováčková M. (SM).
57 Medek J. (Topolná), Plundrák M. (M. Písek), Bečica M. (Mařatice), Kadlčíková V. (Popovice).
56 Kyncl J. (SM), Doležalová M. (UH).
55 Kostková M. (UB), Kolařík R. (Sady), Šupka F. (Kun.), Kozelek V. (Kněžpole), Hoferek O. (Topolná).
54 Mařák I. (UH), Kolaja A. (Svárov), Večeřa P. (UH), Dujka F. (Bílovice).
53 Javor J. (Vlčnov), Podškubková H. (Vlčnov).
52 Gášek J. (UH), Vacula L. (UB), Doležal T. (UH), Pospíšil A. (Bílovice).
51 Brož Z. (Jar.), Michalcio Z. (UH), Omelka J. (Bánov), Tomáštík P. (Záhorovice).
50 Šašinka J. (Záhorovice), Janůšek M. (UH), Horký J. (Nedakonice), Zelinka P. (D. Němčí), Janík M. (UO), Pipal V. (Sady), Omelka M. (Bánov).
49 Pauřík A. (Kněžpole), Gajdošík F. (Jar.), Vávra J. (Tupesy), Vaculová L. (UB), Mikulčíková Z. (Popovice), Nepraš P. (Jar.), Měrka R. (Mařatice).
48 Kopeček K. (UB), Zpěvák A. (Sady), Mazurková J. (UH), Schön J. (Mistřice), Pokorák V. (Ořechov), Kaňovský T. (Bílovice), Šimek L. (Bánov), Mikliš ml. M. (Těšov), Vacula P. (UB), Dvořáčková M. (Třebíč), Vacula P. (UB), Zemek R. (UB).
47 Svoboda P. (M. Písek), Kozelek F. (Topolná), Ševčík J. (Veletiny), Lekeš L. (UB), Borýsek Z. (UH), Bělovská J. (Kněžpole), Skopal L. (Kudlovice), Kadlčík M. (Topolná).
46 Šimík V. (Nedakonice), Ebner E. (SM), Křiklava Z. (Osvětimany), Kraváček B. (Kudlovice), Andrlík T. (Záhorovice), Remeš L. (Kněžpole), David T. (Sady).
45 Kovařík L. (UO), Blaha K. (Huštěnovice), Měrka M. (Jar.), Měrková V. (Jar.), Slováček K. (UH), Zapletalová M. (Vlčnov), Salvet P. (Bojkovice), Blažek A. (Kun.), Bartoň P. (Buchlovice), Mikulka L. (Topolná), Abrhámová M. (Mařatice).
44 Neděla J. (Popovice), Schnürmacherová J. (UB), Pavelka S. (Kudlovice), Zemková M. (UB), Dvouletý R. (Nedakonice), Pospíšil R. (Bílovice), Stehlíková M. (UB).
43 Pongo Ĺ. (UH), Procházka J. (Tupesy), Hřib J. (Šumice), Křiklavová M. (Osvětimany), Horká V. (Buchlovice), Stehlík P. (UB), Šurmánková A. (Jar.), Hrubošová J. (Kněžpole), Boček D. (UH).
42 Pauřík J. (Kun.), Botek F. (Kudlovice), Mikliš st. M. (Těšov), Garžík K. (UH), Zemek J. (UB), Bělovský Z. (Kněžpole), Rýc Z. (Svárov), Hruboš L. (Kněžpole), Bělovský M. (Kněžpole).
41 Hubáček A. (Kunovice), Thomayerová J. (UB), Červenka J. (Tupesy), Kundera M. (SM), Hykl D. (Jar.), Jančík M. (Jar.), Jelínek L. (UH), Vaškových R. (Ořechov), Adamík O. (Huštěnovice).
40 Sucháň J. (Huštěnovice), Hanák K. (Drslavice), Schnürmacher F. (UB), Kovařík Z. (Sady), Jahoda P. (Nivnice), Křůmal P. (Březolupy), Volčík V. (UH), Jančová P. (D. Němčí).
39 Hladiš L. (Šumice), Ludvíček J. (Boršice), Remeš V. (Kněžpole), Jančová M. (D. Němčí), Blažková R. (UH), Blaha ml. K. (Huštěnovice), Zajacová J. (Kudlovice), Kaňovský M. (Bílovice).
38 Gajdošík S. (UH), Křůmal F. (Březolupy), Štěpaník M. (Babice), Rozsypálek M. (Jar.), Skopalová A. (Kudlovice).
37 Brázdil Z. (UH), Krpal A. (Stříbrnice), Ševčík P. (UB), Rýc F. (Svárov), Schnürmacher F. (UB).
36 Kučík I. (Jankovice), Fusek M. (SM), Dvouletá R. (Nedakonice), Mikulka T. (Topolná).
35 Srnec J. (UB), Zichová L. (UH), Rosík V. (Kudlovice), Bureš J. (Sady).
34 Šumíček I. (Kudlovice), Řihák M. (UB), Kalina L. (UB), Heja B. (Záhorovice), Schön M. (Mistřice), Remešová R. (Kněžpole).
33 Ježek Z. (Hluk), Šťasta J. (Huštěnovice), Slováček D. (Brno).
32 Bukvald A. (SM), Salvet L. (Bojkovice), Vlk V. (Jalubí), Bukvald P. (SM), Melichárek V. (Jar.), Kučera M. (UH).
31 Hanáček P. (Jar.), Jančová Z. (D. Němčí), Mahdalíková B. (Sady), Kloček ml. K. (Traplice).
30 Bánovský A. (Kněžpole), Pravdová K. (Vlčnov), Burda L. (Knežpole).
29 Katrňák M. (Kudlovice).
28 Fiala L. (UH), Trávníčková A. (Traplice), Macela M. (Mařatice).
27 Kovařík P. (Boršice), Šurmánek M. (Jar.), Balaštík A. (Sady).
26 Krsička P. (Sušice).
24 Vaškových M. (UH).
23 Holásek R. (UH).
21 Mikliš R. (UB).
19 Svoboda L. (Podolí), Kozelková A. (Kněžpole).
18 Kret Š. (UO), Španiel O. (M. Písek), Dobeš A. (UH).
17 Kieryk V. (Mařatice), Kaňovská M. (Bílovice).
16 Šojdr F. (Šumice), Frola M. (Salaš).
15 Střítecký M. (Huštěnovice).
14 Kovařík M. (Sady).
11 Němec P. (Kostelany n/M.).
10 Juračka M. (Sady).
9 Škrášek P. (UH).
8 Máčala J. (Vážany), Paurik M. (Sady), Palinková D. (UH).
7 Podškubka L. (Vlčnov), Šopíková B. (Bánov).
5 Kazík J. (Mařatice), Páchová M. (Polešovice).
4 Duda F. (Březolupy), Marek D. (Kostelany n/M.).
3 Hejda V. (SM), Buš V. (Kudlovice), Grebeníček J. (Sady), Michalec R. (UH).
2 Surma J. (Sady), Kašný P. (Kněžpole), Glac J. (ONV).

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace