ŽK: 24. Řezníček R. - 32. Malík T., 51. Chmelina J., 58. Zámečník Jo. Diváci: 132.
Rozhodčí: Roman Bednář - Bronislav Krpal, Denis Fridrich.
Částkov: Andrýsek T. - Šenk P., Řezníček R., Pospíšil P. (85. Juřík V.), Mikel J., Kameník J., Hubáček L., Hubáček A., Houser M. (88. Gajdůšek L.), Haveta P., Flekač J.
Trenér: Jaromír Vašek.
H. Němčí: Rybnikář P. - Zámečník Jo. (75. Tureček P.), Svadbík J., Pospíšek M. (90+2. Staroba D.), Minařík M. (41. Bobčík D.), Malík T., Chytil R., Chmelina J., Hlaváček J., Fibichr R. (22. Zámečník Jiří), Bahula L.
Trenér: Petr Rybnikář.
Úroveň utkání odpovídala tomu, že se střetly celky z předních míst tabulky. Hrál se rychlý, líbivý fotbal pro slušnou kulisu. Z počátku utkání měli více ze hry hosté, ale do vyložené šance je nepustila výborně pracující obrana domácích. Od 30. minuty převzali domácí iniciativu a byli lepším celkem. Ve 32. minutě zahrával Řezníček přímý volný kop, jeho technickou střelu výborně zlikvidoval hostující gólman.  Druhý poločas měli opět ve svých rukou domácí. V 57. minutě postupoval domácí Kameník sám na gólmana, který jeho únik výborně zlikvidoval. Zdálo se, že utkání spěje ke spravedlivé remíze, ale v 85. minutě přišel dlouhý centr do vápna na střídajícího Turečka, který hlavou překonal domácího gólmana. Hosté si odvážejí spíše šťastné tři body.
Nejlepší hráči: Petr Haveta - Petr Rybnikář

Drslavice B - D. Němčí B 3:5 (2:2)
Branky: 26. Stojaspal T., 33. Machálek I., 65. Vacula Pa. - 22. Richtr D., 39. Cmol O., 46. Machalík Š., 55. Daněk K., 80. Škařupa P. ŽK: 32. Adamec O., 81. Daněk K. (D. Němčí B). Diváci: 10.
Rozhodčí: Tomáš Polášek - Tibor Kňazeje (laik), Radomír Stojaspal (laik).
Drslavice B: Kadlček L. - Vacula Pe., Vacula Pa., Švajda D., Šrámek P. (16. Stojaspal T.), Ševčík P., Sedláček K., Mikulinec D., Machálek I., Dvořák M., Duda P.
Trenér: Tomáš Stojaspal.
D. Němčí B: Kolísek A. - Zimčík V., Škařupa P., Světinský A. (83. Horňák A.), Richtr D., Machalík Š., Juřenčák J., Chladil P., Daněk K., Cmol O., Adamec O. (82. Talský Jan).
Trenér: Miroslav Richtr.
Začátek utkání patřil hostujícímu mužstvu, hrálo se převážně na polovině Drslavic. Za domácím gólmanem také zvonila dvakrát tyč. Ve 22. minutě prošel obranou domácích Richtr a střelou k tyči poslal hosty do vedení. O čtyři minuty později dokázali domácí vyrovnat, trefil se Stojaspal. Ve 33. minutě domácí obrátili stav zápasu, z přímého kopu se prosadil Machálek. Ve 39. minutě byl stav opět srovnaný, za hosty srovnával Cmol. Začátek druhého poločasu patřil opět hostům, kteří rozvlnili síť hned ve 46. minutě, prosadil se Machalík. O devět minut později to bylo již o dvě branky, z přímého kopu se trefil Daněk. V 65. minutě přišlo ze strany Drslavic snížení, hlavičkou snížil Vacula. Konečné skóre zápasu však stanovili hosté, kteří v 80. minutě zahrávali pokutový kop. K pokutovému kopu se postavil Škařupa, který se nemýlil. Zápas tedy skončil 3:5.
Nejlepší hráči: Tomáš Stojaspal - Petr Škařupa

Mařatice - Mistřice 1:0 (1:0)
Branky: 20. vlastní
ŽK: 12. Červinka M., 52. Blaha J. (Mistřice). Diváci: 467.
Rozhodčí: David Večeřa - Jakub Hříbek, Jan Martinák. Delegát utkání: Zbyněk Vlčnovský.
Mařatice: Matoušek O. - Žák P., Zbořil S., Sklenář J., Prekop D., Mitáček J. (15. Ižo F., 78. Rídl L.), Mařák R., Kalmus M., Ježek P., Hráček P., Činčala V. (69. Janků A.).
Trenér: Pavel Strakáč.
Mistřice: Jurga M. - Trojek L. (73. Šnajdar M.), Špičák M., Sklenář P., Nesázal P. (73. Malina R.), Lapčík V. (46. Ondroušek V.), Krupa J., Huňka M., Hromeček L. (46. Nezman J.), Červinka M. (73. Bilavčík M.), Blaha J.
Trenér: Petr Jurník.
Před krásnou diváckou kulisou na stadionu Miroslava Valenty se od začátku hrál fotbal s mnoha šancemi. Již v 8. minutě napřáhl z rohu pokutového území Kalmus, ale jeho střela letěla jen těsně vedle branky. Do vedení šly ve 20. minutě Mařatice. Šestnáctkou se prodíral Mařák, kterého chtěl zastavit Huňka, avšak ten si nešťastně obranným skluzem poslal míč do vlastní branky. Ve 30. minutě střílel zpoza šestnáctky Prekop, Jurga však jeho střelu vytáhl na roh. Do kabin se šlo za stavu 1:0. Ve druhém poločase byli více na míči domácí. Šanci na vyrovnání měli hosté v 70. minutě, kdy se do úniku dostal Trojek, ale Matoušek jeho pokus zlikvidoval. Ke konci zápasu se hosté snažili o vyrovnání, avšak marně.
Nejlepší hráči: Dalibor Prekop - Josef Krupa

Uh. Ostroh B - Boršice u Bl. 8:4 (2:2)
Branky: 28., 48., 55. Uřičář J., 25., 52. Lahola I., 53., 58. Kolář M., 72. (p) Žaludek P. - 11., 57. Nožička J., 16. (p) Miroš J., 86. Štipčák R. ŽK: 82. Beneš T. (Uh. Ostroh B). ČK: 40. Chudík L., 71. Huspenina M. (Boršice u Bl.). Diváci: 41. Rozhodčí: Pavel Rochovanský - Karel Kočiš (laik), František Motyčka (laik).
Uh. Ostroh B: Žaludek P. - Větříšek R. (78. Pavlas J.), Vetříšek A. (52. Konečný M.), Uřičář J. (57. Šlapák J.), Petřík R., Mrkva T., Lahola I., Kolář M. (67. Drechsler M.), Hlůšek Š., Čápek J. (46. Ševčík O.), Beneš T.
Trenér: Pavel Vlk.
Boršice u Bl.: Stodolák Ma. - Štipčák R., Soviš T., Nožička J., Němeček R., Miroš J. (52. Sup L.), Jagoš R., Chudík L., Huspenina M., Hubáček O., Halík M. (49. Vítek T.).
Trenér: Jan Miroš.
Od úvodu se hrálo útočně, ač byli domácí aktivnější, šli do vedení hosté. V 11. minutě se prosadil Nožička. V 16. minutě to už bylo 0:2, po ruce domácích se z penalty nemýlil Miroš. Ostrožané odpověděli ve 25. minutě Laholou a ve 28. minutě vyrovnal Uřičář. Ve 40. minutě se rozběhl k brejku Kolář, ale Chudík ho podrazil a putoval předčasně pod sprchy. Vstup do druhé půle se povedl domácím na výbornou. Ve 48. minutě se prosadil hlavou opět Uřičář a v 52. minutě z trestného kopu navýšil na 4:2 Lahola. V 55. minutě už to bylo o čtyři branky, když se trefili Kolář a vzápětí Uřičář. Brankostroj pokračoval, když v 57. minutě snížili hosté z penalty Nožičkou. Avšak na druhé straně hned odpověděl Kolář. V 71. minutě šli hosté do devíti a z pokutového kopu se trefil i gólman Žaludek. Konečnou podobu výsledku dal hostující Štipčák.
Nejlepší hráči: Radek Petřík - Roman Štipčák

Os. Lhota - Popovice 5:1 (1:0)
Branky: 48., 81. Pešík E., 32. Kusák M., 65. Štergenich P., 79. Zbořil F. - 46. Mikulec D.
ŽK: 35. Pešík D. - 19. Mikulčík R. Diváci: 325.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Petr Hanáček (laik), Roman Bureš (laik).
Os. Lhota: Gál M. - Žajdlík M. (46. Pešík E.), Zbořil F., Štergenich P., Štergenich D. (60. Šmahaj R.), Pešík D., Kusák M. (80. Babič F.), Kuban V., Kopeček M., Kadaš T., Horák K.
Trenér: Jiří Jurásek.
Popovice: Tetera T. - Vávra A., Tvrdoň J., Mimránek L., Mikulec D., Mikulčík R., Mikulčík L., Michelfeit V., Hladný T., Hanáček J., Bahula A.
Trenér: neuveden.
Před pěknou návštěvou se oboustranně hrál kvalitní fotbal. V první půli s minimem šancí, ale ve 32. minutě domácí udeřili zásluhou Kusáka po narážce s Kadašem. Hosté mohli ve 43. minutě vyrovnat, ale Michelfeit šanci nevyužil. Ve 46. minutě se hostím podařilo srovnat Mikulcem. Od této chvíle byli domácí lepším mužstvem a o dvě minuty později Pešík přidává druhou branku. V 65. minutě přidal třetí branku Štergenich. V 79. minutě to bylo již 4:1 po dorážce Zbořila. V 81. minutě dal pátou branku opět střídající Pešík.
Nejlepší hráči: Erik Pešík - Václav Michelfeit

Podolí - Hradčovice 1:3 (0:2)
Branky: 60. Pitr L. - 15. Gregůrek J., 40. Hlaváč V., 82. Hlaváč R.
ŽK: 75. Kroča M. (Hradčovice). Diváci: 34.
Rozhodčí: Josef Zámečník - Jaroslav Abrahám (laik), Roman Maleňák (laik).
Podolí: Popelka A. - Šudřich P., Sládek P., Procházka T. (60. Hruboš P.), Pitr L. (80. Záchvěj M.), Paška J., Matoušek Milan, Matoušek Michal, Kryštof M., Kryštof J., Klečka I. (84. Kandrnál J.).
Trenér: Petr Hruboš.
Hradčovice: Rosík V. - Řihák R., Pochylý V. (55. Javor J.), Kreisl L., Hruboš R., Hruboš O. (60. Hlaváč R.), Hostýnek P., Hlaváč V. (86. Matyáš M.), Gregůrek J., Božarov P., Ančinec P. (42. Koníček P.).
Trenér: Radim Mikulec.
Lépe začali domácí, ale Plečka sám před gólmanem v 8. minutě šanci neproměnil. Hosté byli produktivnější a v 15. minutě Gregůrek po centru zprava uklidil míč do prázdné brány, 0:1. Domácí poté hosty zatlačili, Sládek šel sám na gólmana, ale znovu neuspěl. Hradčovice opět dokázaly skórovat, a to ve 40. minutě Vladimírem Hlaváčem, který šel sám z půlky hřiště a míč poslal podél gólmana, 0:2. Ve druhé půli se domácí dali dohromady, měli velký tlak, v 60. minutě Pitr obešel čtyři hráče hostů a míč uklidil do prázdné brány. V 82. minutě hostující Radek Hlaváč upravil na konečných 1:3.
Nejlepší hráči: Petr Šudřich - Vladimír Hlaváč