V Osvětimanech se přetahovali o výsledek

Slovácko Sport 06 / 09 / 2012

Nivnice doma rozdrtila Zlámanec

Slavkov - Koryčany 1:1 (0:0)
Hosté byli v první půli pohyblivější a domácí několikrát podržel golman Pochylý. V 56. min. se domácí dostali do vedení zásluhou Šimka, ale hosté o deset minut později srovnali Kovalem, utkání tak skončilo spravedlivou remízou.
Zlechov - Nedakonice 2:1 (1:0)
 Domácí šli do vedení Štanglem už v 6. min. Hosté po hodině hry vyrovnali Klečkou. V 72. min. byl ve vápně faulován Kowalík, který penaltu i sám proměnil. Poté měli domácí navrch a dostali se ještě do tří vyložených šancí, ale golman Lašák je zneškodnil.
Prakšice - Zdounky 2:2 (1:1)
V první půli udávali tempo hosté, po přestávce pro změnu domácí, kteří museli dotahovat náskok soupeře. Po vyloučení hostujícího hráče si domácí vytvořili tlak, který však nevyužili. Branky: Dynka, Jurák – Daněk, Krčmář.
Strání - Jalubí 3:1 (2:0)
Domácí drželi po celý zápas taktovku pevně v ruce, po půlhodině hry se dvakrát střelecky prosadili Motolou a Jánošíkem. Vyšel jim nástup i do druhé půle a ve 48. min. se trefil Žajgla. Řadu dalších šancí domácí neproměnili, v závěru prostřídali a hosté toho využili ke zkorigování výsledku Zapletalem.
Sušice - Havřice 2:0 (2:0)
Ve vyrovnaném utkání dali nejprve hosté gól, který však pro postavení mimo hru nebyl uznán. Domácí si v závěru první půle dokázali vytvořit dvoubrankový náskok zásluhou branek ve 38. min. P. Hastíka a ve 42. min. M. Mikulíka. Po přestávce byl obraz hry stejný, ani jedno z mužstev si vyloženou šanci nevytvořilo, v 83. min. uviděl hostující Rachůnek červenou kartu.
Nivnice - Zlámanec 8:1 (4:0)
Domácí svého soupeře doslova rozstříleli, už do přestávky se trefili čtyřikrát. Po změně stran sice na pár minut polevili a dovolili soupeři se dostat do šance a vstřelit branku, ale další průběh utkání už byl opět v režii Nivnických. Ve střelecké formě se představil Velecký, autor pěti gólů. Další branky přidal Lukeš 2, L. Ligas, za hosty Šurmánek.
Osvětimany - Ostr. Lhota 3:3 (1:2)
 Dramatické utkání až do závěrečného hvizdu. Hosté Kusákem a Štergenichem získali rychle vedení a v 18. min. vedli 0:2. Domácí Brhel o minutu později dal kontaktní gól. Domácím vyšel vstup do druhé půle, ve 46. min. Dobeš dal vyrovnávací gól, ale hosté v 56. min. opět strhli vedení na svou stranu. O vyrovnání se postaral v 83. min. domácí Chaloupa.