V pátém kole dva výherci

V pátém kole dva výherci
Uherské Hradiště Sport 01 / 05 / 2011

Páté kolo Slovácké sedmy přineslo dva výherce. Po devíti bodech získali Ladislav Hladiš ze Šumic a Jana Hrubošová z Kněžpole. O vítězi bude rozhodovat telefonický rozstřel.
9 Hladiš L. (Šumice), Hrubošová J. (Kněžpole).
8 Hruboš L. (Kněžpole).
7 Bukvald A. (SM), Jahoda P. (Nivnice), Slováčková M. (SM).
6 Garžík K. (UH), Jančová M. (D. Němčí), Nepraš P. (Jar.), Stehlíková M. (UB), Kozelek V. (Kněžpole).
5 Gajdošík S. (UH), Kopeček K. (UB), Pongo Ĺ. (UH), Botek F. (Kudlovice), Michalcio Z. (UH), Šimík V. (Nedakonice), Omelka J. (Bánov), Slováček K. (UH), Ježek Z. (Hluk), Kovařík P. (Boršice), Kaňovský T. (Bílovice), Plundrák M. (M. Písek), Bělovský Z. (Kněžpole), Štěpaník M. (Babice), Mikulčíková Z. (Popovice), Ševčík P. (UB), Blažková R. (UH), Kolařík R. (Sady), Schön M. (Mistřice), Šupka F. (Kun.), Kyncl J. (SM), Hoferek O. (Topolná), Adamík O. (Huštěnovice), Dujka F. (Bílovice), Omelka M. (Bánov), Kozelek O. (Kněžpole), Mahdalíková B. (Sady), Bělovský M. (Kněžpole).
4 Hubáček A. (Kunovice), Fiala L. (UH), Kovařík L. (UO), Brož Z. (Jar.), Svoboda P. (M. Písek), Sucháň J. (Huštěnovice), Měrková V. (Jar.), Vávra J. (Tupesy), Křiklavová M. (Osvětimany), Křiklava Z. (Osvětimany), Trávníčková A. (Traplice), Vacula L. (UB), Rosík V. (Kudlovice), Horký J. (Nedakonice), Borýsek Z. (UH), Schnürmacher F. (UB), Mařák I. (UH), Tomáštík P. (Záhorovice), Bělovská J. (Kněžpole), Kovařík Z. (Sady), Pavelka S. (Kudlovice), Kraváček B. (Kudlovice), Weintrittová M. (Míkovice), Křůmal P. (Březolupy), Zapletalová M. (Vlčnov), Melichárek V. (Jar.), Měrka R. (Mařatice), Kaňovská M. (Bílovice), Pospíšil A. (Bílovice), Kadlčík M. (Topolná), Vacula P. (UB), Abrhámová M. (Mařatice), Burda L. (Knežpole), Zemek R. (UB).
3 Křůmal F. (Březolupy), Janůšek M. (UH), Procházka J. (Tupesy), Medek J. (Topolná), Remeš V. (Kněžpole), Lekeš L. (UB), Neděla J. (Popovice), Horká V. (Buchlovice), Kolaja A. (Svárov), Zemek J. (UB), Bukvald P. (SM), Pospíšil R. (Bílovice), Bečica M. (Mařatice), Kučera M. (UH), Skopalová A. (Kudlovice), Bartoň P. (Buchlovice), Remešová R. (Kněžpole), Pravdová K. (Vlčnov), Mikulka L. (Topolná), Máčala J. (Vážany), Boček D. (UH).
2 Ludvíček J. (Boršice), Brázdil Z. (UH), Blaha K. (Huštěnovice), Hřib J. (Šumice), Pauřík A. (Kněžpole), Gajdošík F. (Jar.), Schön J. (Mistřice), Šojdr F. (Šumice), Měrka M. (Jar.), Kozelek F. (Topolná), Ševčík J. (Veletiny), Thomayerová J. (UB), Javor J. (Vlčnov), Svoboda L. (Podolí), Kalina L. (UB), Vaculová L. (UB), Dobeš A. (UH), Pokorák V. (Ořechov), Zelinka P. (D. Němčí), Katrňák M. (Kudlovice), Šťasta J. (Huštěnovice), Rozsypálek M. (Jar.), Kundera M. (SM), Kostková M. (UB), Stehlík P. (UB), Šimek L. (Bánov), Andrlík T. (Záhorovice), Salvet P. (Bojkovice), Šurmánková A. (Jar.), Pipal V. (Sady), Mikliš ml. M. (Těšov), Doležal T. (UH), Dvouletá R. (Nedakonice), Volčík V. (UH), Krsička P. (Sušice), Doležalová M. (UH), Mikulka T. (Topolná), Kaňovský M. (Bílovice), Vaškových R. (Ořechov), Schnürmacher F. (UB), Kadlčíková V. (Popovice), Dvořáčková M. (Třebíč), Vacula P. (UB), Jančová P. (D. Němčí), Glac J. (ONV), David T. (Sady), Kovařík M. (Sady), Kloček ml. K. (Traplice).
1 Pauřík J. (Kun.), Zpěvák A. (Sady), Mazurková J. (UH), Šumíček I. (Kudlovice), Gášek J. (UH), Španiel O. (M. Písek), Ebner E. (SM), Kieryk V. (Mařatice), Mikliš st. M. (Těšov), Řihák M. (UB), Zichová L. (UH), Kučík I. (Jankovice), Hanák K. (Drslavice), Fusek M. (SM), Bánovský A. (Kněžpole), Hanáček P. (Jar.), Schnürmacherová J. (UB), Zemková M. (UB), Macela M. (Mařatice), Večeřa P. (UH), Podškubková H. (Vlčnov), Hykl D. (Jar.), Jančík M. (Jar.), Šurmánek M. (Jar.), Heja B. (Záhorovice), Slováček D. (Brno), Blaha ml. K. (Huštěnovice), Blažek A. (Kun.), Skopal L. (Kudlovice), Vaškových M. (UH), Remeš L. (Kněžpole), Marek D. (Kostelany n/M.).
0 Šašinka J. (Záhorovice), Salvet L. (Bojkovice), Červenka J. (Tupesy), Dvouletý R. (Nedakonice), Jelínek L. (UH), Bureš J. (Sady), Zajacová J. (Kudlovice), Jančová Z. (D. Němčí).

Průběžné pořadí
42 Medek J. (Topolná).
40 Kozelek O. (Kněžpole).
39 Kostková M. (UB).
38 Slováčková M. (SM).
37 Zpěvák A. (Sady), Kyncl J. (SM).
36 Horký J. (Nedakonice), Kolařík R. (Sady).
35 Brož Z. (Jar.), Mazurková J. (UH), Vacula L. (UB), Šupka F. (Kun.), Hoferek O. (Topolná).
34 Kopeček K. (UB), Pauřík A. (Kněžpole), Gajdošík F. (Jar.), Javor J. (Vlčnov), Lekeš L. (UB), Kolaja A. (Svárov), Jelínek L. (UH), Kadlčíková V. (Popovice), Dvořáčková M. (Třebíč).
33 Michalcio Z. (UH), Mařák I. (UH), Večeřa P. (UH), Weintrittová M. (Míkovice), Měrka R. (Mařatice), Kozelek V. (Kněžpole), Kadlčík M. (Topolná), Mikulka L. (Topolná), Abrhámová M. (Mařatice).
32 Kovařík L. (UO), Schön J. (Mistřice), Nepraš P. (Jar.), Pospíšil A. (Bílovice).
31 Šašinka J. (Záhorovice), Svoboda P. (M. Písek), Kozelek F. (Topolná), Tomáštík P. (Záhorovice), Zelinka P. (D. Němčí), Kraváček B. (Kudlovice), Šurmánková A. (Jar.), Doležal T. (UH), Doležalová M. (UH), Dujka F. (Bílovice), Boček D. (UH).
30 Janůšek M. (UH), Procházka J. (Tupesy), Gášek J. (UH), Ševčík J. (Veletiny), Vávra J. (Tupesy), Borýsek Z. (UH), Janík M. (UO), Mikulčíková Z. (Popovice), Zemková M. (UB), Bečica M. (Mařatice), Zemek R. (UB).
29 Hladiš L. (Šumice), Blaha K. (Huštěnovice), Ebner E. (SM), Měrková V. (Jar.), Jančová M. (D. Němčí), Kaňovský T. (Bílovice), Bělovská J. (Kněžpole), Bělovský Z. (Kněžpole), Vlk V. (Jalubí), Pavelka S. (Kudlovice), Šimek L. (Bánov), Hrubošová J. (Kněžpole), Pipal V. (Sady), Mikliš ml. M. (Těšov), Skopal L. (Kudlovice), Vacula P. (UB), Jančová P. (D. Němčí), Omelka M. (Bánov).
28 Hubáček A. (Kunovice), Křůmal F. (Březolupy), Šimík V. (Nedakonice), Hřib J. (Šumice), Srnec J. (UB), Omelka J. (Bánov), Červenka J. (Tupesy), Ježek Z. (Hluk), Schnürmacher F. (UB), Plundrák M. (M. Písek), Rozsypálek M. (Jar.), Podškubková H. (Vlčnov), Zapletalová M. (Vlčnov), Salvet P. (Bojkovice), Blažek A. (Kun.), Schnürmacher F. (UB), Remeš L. (Kněžpole).
27 Mikliš st. M. (Těšov), Křiklavová M. (Osvětimany), Slováček K. (UH), Neděla J. (Popovice), Pokorák V. (Ořechov), Ševčík P. (UB), Pospíšil R. (Bílovice), Stehlíková M. (UB), Vaškových R. (Ořechov).
26 Ludvíček J. (Boršice), Pongo Ĺ. (UH), Křiklava Z. (Osvětimany), Blaha ml. K. (Huštěnovice), Krsička P. (Sušice), Remešová R. (Kněžpole), Hruboš L. (Kněžpole), Adamík O. (Huštěnovice).
25 Botek F. (Kudlovice), Sucháň J. (Huštěnovice), Thomayerová J. (UB), Vaculová L. (UB), Fusek M. (SM), Rosík V. (Kudlovice), Horká V. (Buchlovice), Štěpaník M. (Babice), Jahoda P. (Nivnice), Kundera M. (SM), Dvouletý R. (Nedakonice), Hykl D. (Jar.), Křůmal P. (Březolupy), Zajacová J. (Kudlovice), Bělovský M. (Kněžpole).
24 Řihák M. (UB), Kalina L. (UB), Kovařík P. (Boršice), Zemek J. (UB), Krpal A. (Stříbrnice), Andrlík T. (Záhorovice), Volčík V. (UH), Mikulka T. (Topolná), Bartoň P. (Buchlovice), Kaňovský M. (Bílovice).
23 Pauřík J. (Kun.), Brázdil Z. (UH), Salvet L. (Bojkovice), Kučík I. (Jankovice), Hanák K. (Drslavice), Schnürmacherová J. (UB), Katrňák M. (Kudlovice), Kovařík Z. (Sady), Bukvald P. (SM), Rýc F. (Svárov), Pravdová K. (Vlčnov), Vacula P. (UB), Mahdalíková B. (Sady), David T. (Sady), Holásek R. (UH).
22 Fiala L. (UH), Bukvald A. (SM), Měrka M. (Jar.), Zichová L. (UH), Remeš V. (Kněžpole), Garžík K. (UH), Rýc Z. (Svárov), Jančík M. (Jar.), Šurmánek M. (Jar.).
21 Gajdošík S. (UH), Šumíček I. (Kudlovice), Hanáček P. (Jar.), Stehlík P. (UB).
20 Macela M. (Mařatice), Melichárek V. (Jar.).
19 Svoboda L. (Podolí), Kozelková A. (Kněžpole), Šťasta J. (Huštěnovice), Heja B. (Záhorovice), Dvouletá R. (Nedakonice), Kloček ml. K. (Traplice).
18 Kret Š. (UO), Schön M. (Mistřice), Bureš J. (Sady).
17 Kučera M. (UH), Skopalová A. (Kudlovice), Balaštík A. (Sady).
16 Španiel O. (M. Písek), Bánovský A. (Kněžpole), Blažková R. (UH), Jančová Z. (D. Němčí).
15 Trávníčková A. (Traplice), Dobeš A. (UH), Střítecký M. (Huštěnovice).
14 Frola M. (Salaš).
12 Slováček D. (Brno).
10 Vaškových M. (UH), Burda L. (Knežpole).
9 Škrášek P. (UH), Kaňovská M. (Bílovice).
8 Šojdr F. (Šumice).
7 Kieryk V. (Mařatice), Máčala J. (Vážany).
5 Páchová M. (Polešovice).
4 Duda F. (Březolupy).
3 Hejda V. (SM), Buš V. (Kudlovice), Grebeníček J. (Sady), Mikliš R. (UB), Michalec R. (UH).
2 Marek D. (Kostelany n/M.), Kovařík M. (Sady), Glac J. (ONV).
1 Šopíková B. (Bánov), Němec P. (Kostelany n/M.).

SPRÁVNÉ VÝSLEDKY 5. KOLA
1. 0:2   2. 2:1   3. 0:2   4. 3:2   5. 0:1   6. 0:1   7. 0:0

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace