V předposledním kole dva vítězové

V předposledním kole dva vítězové
Uherské Hradiště Sport 23 / 10 / 2011

V předposledním kole Slovácké sedmy se nejvíce zadařilo tipujícím ze Sadů. Antonín Zpěvák a Pavel Habarta získali shodně po třinácti bodech. O vítězi kola se rozhodne v telefonickém rozstřelu. O celkovém pak v posledním kole.
13 Zpěvák A. (Sady), Habarta P. (Sady).
12 Hykl D. (Jar.).
11 Vaverka F. (Huštěnovice), Gajdošík F. (Jar.), Omelka J. (Bánov), Omelka M. (Bánov), Bartošíková L. (UH).
10 Pauřík A. (Kněžpole), Měrková V. (Jar.), Surma J. (Sady), Hanák K. (UB), Garžík K. (UH), Dobeš A. (UH), Bělovská J. (Kněžpole), Kundera M. (SM), Schön M. (Mistřice), Pipal V. (Sady), Slováčková M. (SM), Vaškových R. (Ořechov), Kadlčíková V. (Popovice).
9 Bukvald A. (SM), Janůšek M. (UH), Volařík R. (Nivnice), Horký J. (Nedakonice), Pokorák V. (Ořechov), Rýc Z. (Svárov), Křůmal P. (Březolupy), Mikulík L. (Kudlovice), Dohnal T. (Topolná), Vacula Pe. (UB), Boček D. (UH), Zemek R. (UB).
8 Kopeček K. (UB), Mazurková J. (UH), Šumíček I. (Kudlovice), Schön J. (Mistřice), Kozelek F. (Topolná), Mařák I. (UH), Zemek J. (UB), Blahuš I. (Sady), Kovařík Z. (Sady), Mikulčíková Z. (Popovice), Janík M. (UO), Podškubková H. (Vlčnov), Gabriel P. (UH), Kolařík R. (Sady), Bečica M. (Mařatice), Bureš J. (Sady), Šupka F. (Kun.), Mikliš M. (Těšov), Měrka R. (Mařatice), Krsička P. (Sušice), Vacula Pa. (UB), Knot T. (UH), Bělovský M. (Kněžpole), Mazůrek ml. J. (Kun.).
7 Volaříková L. (Nivnice), Vaculová L. (UB), Schnürmacher Fr. (UB), Hladiš L. (Šumice), Štěpaník M. (Babice), Zemková M. (UB), Moravec R. (UB), Nepraš P. (Jar.), Hrubošová J. (Kněžpole), Bečicová P. (Mařatice), Blažek A. (Kun.), Stehlíková M. (UB), Hoferek O. (UH), Abrhámová M. (UH), Vaškových M. (UH).
6 Hubáček A. (Kun.), Gajdošík S. (UH), Křůmal F. (Březolupy), Michalcio Z. (UH), Brulíková A. (Šumice), Mikliš st. M. (Těšov), Thomayerová J. (UB), Srnec J. (UB), Javor J. (Vlčnov), Zichová L. (UH), Remeš V. (Kněžpole), Kučík I. (Jankovice), Slováček K. (UH), Vlachynský M. (Sady), Jančová M. (D. Němčí), Bělovský Z. (Kněžpole), Kraváček B. (Kudlovice), Večeřa P. (UH), Weintrittová M. (Míkovice), Stehlík P. (UB), Zapletalová M. (Vlčnov), Melichárek V. (Jar.), Rýc F. (Svárov), Kozelek V. (Kněžpole), Kouřil R. (UH), Jančová Z. (D. Němčí), Jančová P. (D. Němčí), Glac J. (ONV), Kromsián V. (UH), Kozelek O. (Kněžpole).
5 Svoboda P. (M.Písek), Měrka M. (Jar.), Červenka J. (Tupesy), Křiklava Z. (Osvětimany), Trávníčková A. (Traplice), Rosík V. (Kudlovice), Kolaja A. (Svárov), Schnürmacherová J. (UB), Zelinka P. (D. Němčí), Pavelka S. (Kudlovice), Ševčík P. (UB), Rozsypálek M. (Jar.), Pospíšil R. (Bílovice), Salvet P. (Bojkovice), Blaha ml. K. (Huštěnovice), Jelínek L. (UH), Princová M. (Kun.), Remeš L. (Kněžpole).
4 Kieryk V. (UH), Vávra J. (Tupesy), Medek J. (Topolná), Vacula L. (UB), Bánovský A. (Kněžpole), Šťasta J. (Huštěnovice), Slováček D. (Brno), Kyncl J. (SM), Kostková M. (UB), Hruboš L. (Kněžpole), Dvořáčková M. (Třebíč), Dufka M. (H. Němčí), Horká V. (Buchlovice).
3 Šašinka J. (Záhorovice), Kužela M. (Vlčnov), Šimík V. (Nedakonice), Ebner E. (SM), Křůmalová M. (Březolupy), Salvet L. (Bojkovice), Mazůrek A. (Kněžpole), Plundrák M. (M. Písek), Doležal T. (UH), Volčík V. (UH), Pospíšil A. (Bílovice), Kadlčík M. (Topolná), Vávra M. (Kostelany n/M.).
2 Ludvíček J. (Boršice), Kunderová M. (SM), Pauřík J. (Kun.), Brázdil Z. (UH), Botek F. (Kudlovice), Blaha K. (Huštěnovice), Hřib J. (Šumice), Borýsek Z. (UH), Bukvald P. (SM), Kaňovský M. (Bílovice), Mahdal T. (Bánov).
1 Procházka J. (Tupesy), Řihák M. (UB), Kaňovský T. (Bílovice), Schnürmacher Fi. (UB).

Průběžné pořadí
95    Kyncl J. (SM).
95    Mazurková J. (UH).
94    Kostková M. (UB),
94    Podškubková H. (Vlčnov),
93    Medek J. (Topolná),
93    Jelínek L. (UH).
93    Gabriel P. (UH),
92    Hykl D. (Jar.),
91    Vávra J. (Tupesy),
91    Hoferek O. (UH).
91    Dohnal T. (Topolná).
90    Gajdošík F. (Jar.),
89    Vaculová L. (UB).
89    Kadlčíková V. (Popovice).
89    Hanák K. (Drslavice),
88    Bělovský Z. (Kněžpole),
87    Boček D. (UH),
87    Rýc Z. (Svárov),
87    Pokorák V. (Ořechov),
87    Zpěvák A. (Sady),
86    Mařák I. (UH),
86    Pauřík A. (Kněžpole),
86    Kundera M. (SM),
84    Salvet P. (Bojkovice),
84    Javor J. (Vlčnov),
84    Mikulčíková Z. (Popovice),
83    Knot T. (UH).
82    Doležal T. (UH).
82    Hrubošová J. (Kněžpole),
82    Schön M. (Mistřice),
82    Omelka J. (Bánov),
81    Svoboda P. (M. Písek),
81    Kromsián V. (UH).
81    Nepraš P. (Jar.),
81    Krsička P. (Sušice),
80    Plundrák M. (M. Písek),
80    Rozsypálek M. (Jar.),
80    Mikliš st. M. (Těšov),
80    Blažek A. (Kun.).
80    Vacula Pavel (UB),
80    Volařík R. (Nivnice),
79    Blaha K. (Huštěnovice),
79    Trávníčková A. (Traplice),
79    Šupka F. (Kun.),
79    Vacula Petr (UB).
79    Omelka M. (Bánov).
78    Mahdal T. (Bánov),
78    Rýc F. (Svárov).
77    Večeřa P. (UH),
77    Michalcio Z. (UH),
77    Janůšek M. (UH),
76    Borýsek Z. (UH),
76    Zichová L. (UH),
76    Abrhámová M. (Mařatice).
76    Janík M. (UO),
76    Slováčková M. (SM),
75    Bečica M. (Mařatice),
75    Blahuš I. (Sady),
75    Kovařík Z. (Sady),
75    Měrková V. (Jar.),
74    Kadlčík M. (Topolná),
74    Kozelek V. (Kněžpole),
74    Kozelek O. (Kněžpole).
74    Kozelek F. (Topolná),
73    Princová M. (Kun.).
73    Zemek J. (UB),
73    Horký J. (Nedakonice),
73    Vaverka F. (Huštěnovice),
72    Šašinka J. (Záhorovice),
72    Vávra M. (Kostelany n/M),
72    Vacula L. (UB),
72    Schnürmacherová J. (UB),
72    Glac J. (ONV),
72    Šumíček I. (Kudlovice),
71    Brázdil Z. (UH),
71    Bukvald P. (SM),
71    Zapletalová M. (Vlčnov),
71    Stehlík P. (UB),
71    Hladiš L. (Šumice),
71    Měrka R. (Mařatice),
71    Zemek R. (UB).
71    Bartošíková L. (UH).
70    Jančová M. (D. Němčí),
70    Hubáček A. (Kun.),
70    Melichárek V. (Jar.),
70    Bureš J. (Sady),
70    Schön J. (Mistřice),
69    Křiklava Z. (Osvětimany),
69    Rosík V. (Kudlovice),
69    Mikliš M. (Těšov),
69    Bělovská J. (Kněžpole),
68    Remeš L. (Kněžpole),
68    Vaškových M. (UH).
68    Bělovský M. (Kněžpole).
68    Mikulík L. (Kudlovice),
68    Pipal V. (Sady),
67    Botek F. (Kudlovice),
67    Hřib J. (Šumice),
67    Dvořáčková M. (Třebíč).
67    Horká V. (Buchlovice),
67    Zemková M. (UB),
66    Remeš V. (Kněžpole),
66    Slováček K. (UH),
66    Mazůrek ml. J. (Kun.).
66    Vaškových R. (Ořechov).
66    Garžík K. (UH),
65    Zelinka P. (D. Němčí),
65    Pavelka S. (Kudlovice).
65    Volaříková L. (Nivnice),
65    Stehlíková M. (UB).
64    Janošek P. (Kudlovice),
64    Kaňovský M. (Bílovice),
64    Pospíšil A. (Bílovice),
64    Kolaja A. (Svárov),
64    Thomayerová J. (UB),
64    Gajdošík S. (UH),
63    Procházka J. (Tupesy),
63    Dufka M. (H. Němčí).
63    Surma J. (Sady),
62    Řihák M. (UB),
62    Měrka M. (Jar.),
62    Kučík I. (Jankovice),
61    Šťasta J. (Huštěnovice),
61    Weintrittová M. (Míkovice),
61    Brulíková A. (Šumice),
61    Bukvald A. (SM),
59    Pospíšil R. (Bílovice),
58    Rozsypálek Z. (Javorovec).
58    Ševčík P. (UB),
57    Kalina L. (UB),
57    Neděla J. (Popovice),
56    Volčík V. (UH).
56    Štěpaník M. (Babice),
56    Kolařík R. (Sady),
55    Tomáštík P. (Záhorovice),
55    Kopeček K. (UB),
54    Červenka J. (Tupesy),
54    Vlachynský M. (Sady).
52    Matulka J. (UH),
52    Doležalová M. (UH).
52    Schnürmacher Filip (UB),
52    Salvet L. (Bojkovice),
52    Jančová P. (D. Němčí).
51    Jančík M. (Jar.).
51    Mazůrek st. J. (Kun.),
51    Kaňovský T. (Bílovice),
51    Bánovský A. (Kněžpole).
51    Srnec J. (UB),
50    Hejda V. (SM),
50    Kužela M. (Vlčnov),
48    Ludvíček J. (Boršice),
48    Pauřík J. (Kun.),
47    Schnürmacher Frant. (UB).
46    Ebner E. (SM).
45    Křůmal F. (Březolupy),
43    Jahodová M. (Nivnice).
43    Blažková R. (UH),
43    Slováček D. (Brno),
43    Jančová Z. (D. Němčí).
42    Dobeš A. (UH),
39    Mikulka L. (Topolná).
38    Bublík E. (SM),
37    Kazík J. (Mařatice).
36    Kraváček B. (Kudlovice).
34    Kret Š. (UO).
34    Hanáček P. (Jar.),
34    Křůmalová M. (Březolupy),
34    Moravec R. (UB).
32    Habarta P. (Sady).
30    Haluza M. (Těšov),
30    Fiala L. (UH),
29    Hruboš L. (Kněžpole).
29    Křůmal P. (Březolupy),
27    Mikulka T. (Topolná),
27    David T. (Sady).
26    Krpal A. (Stříbrnice).
23    Španiel O. (M. Písek),
23    Koudela A. (Bojkovice).
22    Bartoň P. (Buchlovice).
22    Šimík V. (Nedakonice).
22    Blaha ml. K. (Huštěnovice).
21    Krejčiřík L. (Luhačovice).
21    Kouřil R. (UH).
19    Dvouletý R. (Nedakonice).
18    Kieryk V. (Mařatice),
17    Bečicová P. (Mařatice).
16    Prokeš M. (SM),
14    Holásek R. (UH).
12    Šrámek P. (UH).
10    Kovařík L. (UH).
9    Michalec R. (UH),
8    Svoboda L. (Podolí).
8    Kozelková A. (Kněžpole)
7    Lekeš L. (UB),
6    Kunderová M. (SM)
5    Křiklavová M. (Osvětimany),
5    Dvouletá R. (Nedakonice),
5    Vlk V. (Jalubí),
5    Kolaja ml. A. (Svárov),
4    Podškubka L. (Vlčnov).
3    Kloček K. (Traplice).
3    Bělovský Z. (Zlechov).
3    Živnůstek J. (Suchol)
3    Mazůrek A. (Kněžpole)
2    Máčala J. (Vážany),

SPRÁVNÉ VÝSLEDKY 12. KOLA
1. 0:1   2. 3:1   3. 2:2   4. 1:0   5. 1:2   6. 2:3   7. 4:3


Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace