Uherské Hradiště Sport 11 / 07 / 2011

1.FC Slovácko - Ružomberok B 5:0 (4:0)
Branky: 37., 42. a 50. Došek, 20. Kordula, 39. Kubáň.
Sestava: Filipko (46. Matalyha) - Kuncl, Mezlík (46. Reinberk), Trousil (64. Košút), Kubáň (46. Jeleček) - Fujerik, Volešák (64. Nestorovski), Kordula (64. Valenta), Hlúpik (64: Stráník) - Došek (64. Stráník), Ondřejka (46. Svízela).
Ružomberok přijel se svojí rezervou, která hraje druhou nejvyšší soutěž, a ta dokázala držet krok s domácími fotbalisty jen dvacet minut. Pak se po hlavičkovém billiardu a trestném kopu Volešáka trefil hlavou pod břevno Kordula a Slovácko začalo svého soupeře drtit. Jedna šance střídala druhou a další branky na sebe nenechaly dlouho čekat. Ve 37. minutě šel míč po ose Volešák - Hlúpik k Doškovi, který přesnou trefou oslavil svůj příchod na Slovácko. Za dvě minuty posadil Hlúpik míč na Fujerikovu hlavu. Gólman Smieška jeho hlavičku dokázal vyrazit jen ke Kubáňovi a ten propálil vše, co mu stálo v cestě. Gólový koncert zakončil opět Došek, ke kterému propadl Fujerikův centr. Vytáhlý útočník prokázal zkušenost a přehled, když si položil brankáře a přesnou střelou zvýšil už na 4:0. Za dvě minuty mohl přidat pátý gól Hlúpik, kterého poslal za obranu dlouhým pasem Kordula. Rychlý štírek lehce utekl svým strážcům, přehodil brankáře, ale míč těsně minul branku. Po změně stran přidal svoji třetí branku Došek, který si naskočil na další Volešákův centr z trestného kopu a tentokrát typicky hlavou nedal Smieškovi žádnou šanci. V 64. minutě domácí prostřídali sestavu a hra ztratila tempo.
1.FC Slovácko - Sezimovo Ústí 1:1 (0:0)
Branky: 73. Kordula - 55. Kostečka
Sestava: Filipko (46. Matalyha) - Kuncl (46. Jeleček), Mezlík (60. Perůtka), Trousil (71. Valenta), Kubáň (60. Reinberk) - Hlúpik, Kordula, Volešák, Fujerik (71. Košút), - Ondřejka (46. Kerbr), Došek (60. Čtvrtníček).
Sobotní utkání se hrálo v Hroznové Lhotě za úmorného vedra, ale přesto ve svižném tempu. Domácí fotbalisté si pohybem vytvářeli jednu šanci za druhou, ale tentokrát neměli střelci obuty ty správné kopačky. Ve velmi dobrém světle se ukázal Hlúpik, který se do šancí nabízel, ale také je dokázal připravit svým spoluhráčům. Postupně v nich vyhořeli Fujerik, Došek a také samotný Hlúpik.
Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil. Opět to bylo Slovácko, které si vypracovávalo vyložené šance. Nedařilo se v nich ani vystřídavšímu Kerbrovi a znovu Fujerikovi. Pravidlo Nedáš - dostaneš naplnili hosté v 55. minutě, kdy druhou střelu na branku proměnil ve vedoucí gól Kostečka. Domácí pak prostřídali a tempo hry mírně opadlo. Vyrovnání se však Soukupovi svěřenci přece jen dočkali, když Valentův rohový kop dostal do sítě hlavou Kordula.