V rozstřelu se potkají Brož s Ševčíkem

V rozstřelu se potkají Brož s Ševčíkem
Foto: ilustrační foto
Slovácko Sport 01 / 09 / 2020

Dvojice zkušených tipujících Aquapark Slovácké sedmy - Zdeněk Brož z Jarošova a Petr Ševčík z Uh. Brodu - půjde během tohoto týdne do rozstřelu. Až kvízová otázka rozhodne, kdo se stane vítězem třetího kola. Již dnes je jasné, že oba borci mají dobře nášlapnuto!

Výsledky třetího kola:

10 Z. Brož (Jar.), P. Ševčík (UB).
9 J. Schneider (UH), J. Mazůrek ml. (Kun.), P. Polák (UB), K. Šustr (Jalubí), D. Marášek (Nedachlebice).
8 L. Kalinová (UB), S. Soukup (Nedachlebice), L. Lekeš (Bánov), A. Ševčíková (UB), M. Jakšík (Nedachlebice).
7 K. Blaha (Huštěnovice), J. Procházka (Tupesy), J. Medek (Topolná), J. Šurmánek (UH), I. Kučík (Jankovice), A. Kolaja (Svárov), Z. Mahdalík (Korytná), J. Horký (Nedakonice), M. Schön (Mistřice), Z. Rýc (Svárov).
6 A. Pauřík (Kněžpole), O. Adamík (Huštěnovice), J. Čech (UH), P. Večeřa (UH), V. Vlk (Jalubí), J. Hřib (Šumice).
5 F. Kocáb (Nedachlebice), K. Garžík (UH), L. Kalina (UB), J. Bělovská (Kněžpole), L. Kovařík (UO).
4 M. Brožová (Jar.), P. Krsička (Sušice), J. Schön (Mistřice), J. Červenka (Tupesy), V. Volčík (UH), A. Zpěvák (Sady).
3 L. Bartoňová (Buchlovice), S. Gajdošík (UH), M. Omelka (Jar.), K. Kopeček (UB), F. Kozelek (Topolná), V. Marášek (Nedachlebice), R. Holásek (UH).
2 J. Pauřík (Kun.), M. Kotásková (UH), L. Fiala (UH), J. Matulka (UH), O. Bláha (Mistřice), M. Brož (Jarošov), M. Jančová (D. Němčí), J. Chlup (Boršice), Z. Bělovský (Kněžpole), D. Hykl (Jar.), M. Janůšek (UH), L. Hanáček (UB), M. Šurmánek (Jar.).
1 M. Bělovský (Kněžpole), P. Lakosil (Tupesy), L. Kocábová (Nedachlebice), M. Bartošík (UH), L. Zichová (Traplice).

Celkové pořadí po třetím kole:

29 Z. Brož (Jar.).
26 P. Ševčík (UB), D. Marášek (Nedachlebice), A. Ševčíková (UB).
25 J. Šurmánek (UH), A. Kolaja (Svárov).
24 I. Kučík (Jankovice), L. Lekeš (Bánov), Z. Mahdalík (Korytná).
23 J. Hřib (Šumice), M. Schön (Mistřice).
22 J. Čech (UH), J. Schneider (UH), J. Horký (Nedakonice).
21 L. Kalinová (UB), V. Marášek (Nedachlebice), V. Volčík (UH), J. Medek (Topolná), S. Soukup (Nedachlebice).
20 F. Kocáb (Nedachlebice).
19 J. Schön (Mistřice), M. Kundera (SM), L. Kovařík (UO), L. Kocábová (Nedachlebice).
18 V. Vlk (Jalubí), M. Jakšík (Nedachlebice), P. Večeřa (UH), O. Bláha (Mistřice).
17 J. Procházka (Tupesy), J. Chlup (Boršice), M. Šurmánek (Jar.), S. Gajdošík (UH), M. Bartošík (UH), Z. Rýc (Svárov), A. Pauřík (Kněžpole).
15 L. Kalina (UB), L. Hanáček (UB), M. Brožová (Jar.), O. Adamík (Huštěnovice), A. Zpěvák (Sady).
14 L. Bartoňová (Buchlovice), M. Janůšek (UH), K. Kopeček (UB), M. Rozsypálek (Jar.), K. Šustr (Jalubí).
13 J. Bělovská (Kněžpole), J. Červenka (Tupesy), P. Polák (UB), F. Kozelek (Topolná), M. Kotásková (UH), M. Bělovský (Kněžpole).
12 J. Mikulková (Spytihněv), J. Matulka (UH), L. Remeš (Kněžpole), J. Pauřík (Kun.), Z. Bělovský (Kněžpole).
11 L. Zichová (Traplice), V. Remeš (Kněžpole), L. Mikulka (Spytihněv), A. Bánovský (Kněžpole).
10 M. Brož (Jarošov), M. Omelka (Jar.).
9 J. Stašek (Tupesy), P. Lakosil (Tupesy), P. Krsička (Sušice), J. Mazůrek ml. (Kun.), J. Mazůrek st. (Kun.).
7 V. Tomáštík (UH), K. Blaha (Huštěnovice), R. Holásek (UH).
5 K. Garžík (UH), J. Havlíček (UH).
4 A. Vaškových (UH), M. Jančová (D. Němčí), J. Černý (Břestek).
3 A. Mikulášková (Bojkovice).
2 L. Fiala (UH), D. Hykl (Jar.).
1 J. Čevela (Salaš).

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace