V Újezdci se čtyřikrát červenalo

Slovácko Sport 25 / 09 / 2014

Žalkovice - Dol. Němčí 2:0 (1:0)
V první půli byla hra vyrovnaná a domácí se dostali do vedení Janečkou, dle hostů z přísně nařízeného pokutového kopu. I po přestávce měla hra stejný obraz, hosté měli dobrou příležitost Krchňáčkem, domácí si počínali při zakončení lépe a po jedné standardní situaci se prosadil Tabara.
Újezdec - Strání 2:3 PK (0:2)
Ve šlágru kola byli v první půli aktivnější domácí, ale Loprais a Velecký šance spálili. Na druhé straně napálil odražený míč do šibenice Frühauf a v závěru půle přidal druhý úspěch Gajdošík. Po přestávce se zápas přiostřil a v 55. min. domácí Šmíd dal kontaktní gól, ale o pět minut později uviděl červenou kartu. V 61. min. jej napodobil hostující Popelka a poměr sil na hrací ploše se vyrovnal. Domácí byli v této fázi na koni a v 64. min. vyrovnal Slinták z penalty. Na hrací ploše přibývalo nervozity, na což doplatili dalším vyloučením domácí Těthal a hostující Koritina. V penaltách byli úspěšnější hosté.
Březolupy - Kvasice 1:2 (0:2)
Domácí jsou v herní krizi a to potvrdili i v tomto zápase. Hosté si rozhodující náskok vytvořili už do přestávky brankami Prešnajdera a Lepši. Po změně stran se domácí snažili, ale stačilo to pouze na vstřelení branky Kundrtem.
O. N. Ves - Jaroslavice 3:2 (1:1)
Hosté si na nováčka vedou velmi zdatně a i mužstvu O.N.Vsi byli více jak vyrovnaným soupeřem. Už od 7. min. vedli brankou T. Batíka, domácí Petratur ale ve 13. min. srovnal skóre. V 65. min. domácí poslal do vedení Pokorný, ale hosté o tři minuty později smazali náskok Podéštěm. V 73. min. se v dresu domácích střelecky prosadil Píštěk, v dramatickém závěru pak domácí musel čelit náporu hostí, těsné vedení Novoveští nakonec udrželi.
Nivnice - Nedachlebice 1:3 nehl., Mladcová - Bojkovice 2:1 Jurčík, Jaroš - Kříž, Osvětimany - Hluk 3:1 (0:0) Branky: 56. Sychra, 65. Chaloupka, 71. Hála - 59. Bihári