V Újezdci za půl hodiny vymalováno

Slovácko Sport 16 / 05 / 2012

Žalkovice - Nedachlebice 4:2 (1:1)
 V utkání byli hosté lepším celkem, ale střelecky se jim nedařilo. Ujali se sice vedení, ale domácí stačili vyrovnat. Domácí po přestávce po rychlých akcích navýšili skóre až na 4:1. Branky: Kučera 2, Jelen, Samsonek - Urban, Soviš
Kněžpole - Prakšice 6:0 (3:0)
Domácí bezpečně kontrolovali hru od samého začátku a svého soupeře přehráli ve všech směrech. Branky: Klvaňa D. 2, Klvaňa T., Lipčík, Šustr, Kozelek
Březolupy - O. N. Ves 2:0 (1:0)
Zasloužená výhra domácích, kteří v 10. min. nedali penaltu a do vedení šli ve 45. min. Po přestávce pak kontrolovali vývoj zápasu, v 55. min. přidali další branku a v dalším průběhu třikrát trefili tyč. Branky: Michálek, Kundrt
1.FC Slovácko C - Mladcová 4:2 (2:1)
Prvních dvacet minut patřilo hostům a v 10. min. šli do vedení Vaňkem. Domácí stačili do přestávky otočit skóre brankami Bančáka a Tesaře. Tesař po přestávce zvýšil na dvoubrankové vedení, hosté však Vaňkem v 83. min. utkání zdramatizovali, ale Bančák v 90. min. pečetil výhru.
Újezdec - Ořechov 4:2 (4:1)
 V první půli domácí doslova koncertovali, ve 35. min. vedli už 4:0. Po přestávce polevili, přesto se dostali do několika šancí, ale už se netrefili. Hosté zkorigovali výsledek až v 90. min. Branky: Vacula, Gregor 2, Slinták - Vajdík, Smějsa

Příluky - Baťov 1930 1:0
Chropyně - Kvasice 5:4