Vácha šestý na ME!

Uherské Hradiště Sport 29 / 07 / 2016

Sprinter Jan Vácha ze Slovácké Slavie Uherské Hradiště při premiérovém startu na dorosteneckém mistrovství Evropy v gruzínském Tbilisi dosáhl parádního výsledku. Sedmnáctiletý borec trenérské skupiny Vlčí smečka byl členem reprezentační štafety na 100-200-300-400 metrů, která ve vynikajícím čase 1:55,37 minuty doběhla šestá!
Vácha běžel nejkratší úsek, o zbylé se postarali Štěpán Hampl, Jan Klíma, Ondřej Chloupek. „Kluci běželi fantasticky, vydali se ze všech sil. Vždyť čas, kterým postoupili z rozběhu, byl třetí nejrychlejší. Ve finále to sice necinklo, ale i šesté místo je super. Od bronzu je dělilo půldruhé sekundy,“ smekl Jaroslav Vlček, trenér talentovaného borce, který přišel do Slovácké Slavie loni z Havířova.