Válek z Topolné se blýskl čtyřmi brankami

Branky: 52. Belant L. - 35. Otáhal D., 63. Malina T.
ŽK: 37. Hink D., 83. Flekač J., 89. Belant L. (Částkov).
Diváci: 45.
Rozhodčí: Štěpán Martykán - Ladislav Kubíček (laik), Antonín Mazůrek (laik).
Částkov: Maňásek V. - Šindler M., Roubal J., Pospíšil P., Olah L., Hubáček L., Hink D., Haveta P., Flekač J., Belant L., Kameník J. (11. Bieschel J.). Trenér: Jiří Veselý.
Kněžpole: Vyorálek J. - Uhlíř V., Štefka P., Remeš V., Palčík R., Otáhal D. (46. Kašný P.), Matoušek M., Malina T. (87. Mazůrek A.), Hruboš L., Flíbor D., Brázdil O. (88. Ižo F.). Trenér: Radim Palčík.
Utkání začalo oboustranně útočně, když si obě mužstva vytvořila několik šancí. Ve 26. minutě šli dva hostující hráči na brankáře Maňáska, ale ten výtečně šanci zlikvidoval. Od té chvíle hosté začali domácí přehrávat po všech stránkách. Ve 35. minutě se ujali vedení brankou Otáhala - 0:1. Ve druhém poločase byli hosté nadále lepším mužstvem, ale v 52. minutě udělala jejich obrana hrubou chybu, které využil Belant a vyrovnal na 1:1. Po brance hosté znervózněli, domácí se zlepšili a vyrovnali hru, ale přesto se hostům v 63. minutě po závaru podařilo vstřelit vítěznou branku zásluhou Maliny na 1:2. Hosté si zasloužili celkově vyhrát.
Nejlepší hráči: Vlastimil Maňásek - David Flíbor

Huštěnovice - Polešovice 0:3 (0:2)
Branky: 13. Běhávka J., 37. Březina P., 77. Černoch M.
ŽK: 38. Černý P., 54. Petrželka J. - 57. Březina P.
Diváci: 90.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Tomáš Váverka (laik), Jaroslav Bednařík (laik).
Huštěnovice: Střítecký O. - Vaverka A., Vašíčka M. (46. Kanyza P.), Střítecký M. (80. Melichárek J.), Silný J., Silný F., Puškáč L. (82. Tománek D.), Petrželka J., Malenovský P. (78. Řehůřek J.), Hruboš Z. (72. Zlámalík R.), Černý P. Trenér: Karel Světnička.
Polešovice: Pavela M. - Svoboda O. (69. Mangl R.), Martykán M., Kubiš M., Kordula T. (83. Stašek J.), Hasoň J., Dvouletý L., Černoch M., Březina P., Běhávka J. (58. Korvas Z.). Trenér: Radek Svoboda.
Hned v 10. minutě zahrávali hosté rohový kop, Černoch z malého vápna vystřelil, ale Malenovský hrudí z brankové čáry zabraníl nejhoršímu. O dvě minuty později orazítkoval pravou tyč Hasoň. V 13. minutě Březina vypálil z dvaceti metrů, Střítecký vyrazil před sebe a Běhávka dal vedoucí branku. V 31. minutě běžel sám na branku Martykán, ale Střítecký se štěstím vyrazil na roh. V 37. minutě byl faulovaný ve vápně Černoch, Březina se z penalty nemýlil a stanovil poločasový výsledek na 0:2. V 50. minutě měli domácí šanci po centru Silného, Puškáčovu dělovku ale Pavela vyrazil. V 77. minutě Černoch zahrával přímý kop a jeho krásná střela skončila vedle pravé tyče - 0:3. Hosté vyhráli zcela zaslouženě.
Nejlepší hráči: Lubomír Puškáč - Martin Černoch

Vážany - Topolná 2:4 (2:2)
Branky: 15., 27 (p). Gotwald J. - 25., 43., 68., 87. Válek A.
ŽK: 64. Janík Z. - 79. Foltýn J., 84. Zelinka M., 84. Bartošek J.
Diváci: 90.
Rozhodčí: Štěpán Martykán - Hynek Pavlíček (laik), Radek Víceník (laik).
Vážany: Šoustek O. - Vaculík A. (62. Měšťánek R.), Sklenka D., Ryška S. (85. Jordán L.), Roubalík S., Pavlíček M., Krys R. (75. Panasko K.), Janík Z., Gotwald J., Bilík M., Bernatík T. Trenér: Milan Soustružník.
Topolná: Rosík T. - Vašťák R., Válek A., Rozsypálek P., Kašný D., Huňka T., Hoferek J., Gabrhelík T., Bartošek J., Leitner J, Foltýn J. Trenér: Miloslav Stuchlík.
Obě mužstva hrála útočný fotbal. Domácí se v 15. minutě ujali vedení střelou z 20 metrů. Ve 25. minutě tvrdou střelou k tyči nedal šanci domacímu brankáři Válek a hosté vyrovnali na 1:1. Ve 27. minutě byl faulován v pokutovém uzemí domací Vaculík. K penaltě se postavil Gotwald a skóre upravil na 2:1 pro domácí. Ve 36. minutě hostující Foltýn nastřelil břevno domácí branky. Ve 43. minutě utekl domací obraně Válek a vyrovnal na 2:2. V 68. minutě hostující Válek dal svůj třetí gól a hosté vedli na 2:3. V 73. minutě trefilhostující Hoferek z trestného kopu břevno. V 87. minutě utekl domácí obraně opět Válek a vstřelil svůj čtvrtý gól - 2:4.
Nejlepší hráči: Jakub Gotwald - Adam Válek

Mařatice - Kostelany n. M. 4:0 (3:0)
Branky: 16., 41., 81. Beneš R., 32. Janků A.
ŽK: 20. Zbořil S. - 18. Marek D.
Diváci: 88.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Dalibor Jirásek (laik), Jaroslav Vávra (laik).
Mařatice: Kuriál R. - Zbořil S., Tyl V., Širůčka M. (86. Kuchař R.), Šenk P., Mrva M., Michalec T. (46. Solař D.), Lžičář M., Janků A. (79. Foltýnek J.), Bída L., Beneš R. (88. Juřička D.). Trenér: Milan Surový.
Kostelany n. M.: Hrabec V. - Ventrča J. (78. Procházka L.), Vávra M. (46. Vávra A.), Šimík D., Rychlík M. (57. Chmelař D.), Němec M., Mojžíš Ju., Mojžíš Jo., Marek D., Horký L., Dvouletý J. (82. Facalka P.). Trenér: Martin Vávra.
Mařatičtí začali zápas aktivněji a hned v úvodu Tyl nastřelil břevno hostující brány. V 16. minutě se střelecky prosadil Beneš - 1:0. Hosté hráli vyrovnanou partii, ale v koncovce byli nepřesní a občas je zradila i špatná koncovka. Ve 32. minutě se po rohu dostal k odraženému míči Janků a upravil na 2:0. Ve 41. minutě byl v šestnástce hostů dostatečně důrazný Beneš, který s pomocí jednoho z obránců vstřelil třetí branku. Nutno podotknout že domácí v první půli vstřelili další dvě branky, ale obě nebyly pro předchozí porušení pravidel uznány. Domácí ve druhé půli výsledek jakoby uspokojil, a kdyby hosté měli přesnější mušku, mohli utkání ještě zdramatizovat. Nestalo se tak, proto v 81. minutě byli potrestání Benešem, který vstřelil svůj třetí gól v zápase.
Nejlepší hráči: Radim Beneš - Josef Mojžíš

Tupesy - Uh. Ostroh A 1:2 (1:1)
Branky: 37. Madzia D. - 29., 72. Jurčeka J.
ŽK: 75. Hruška J. - 64. Kusák R., 90. Minařík V., 90. Kovařík M.
Diváci: 150.
Rozhodčí: Jan Houdek - Jiří Vávra (laik), Miroslav Durna (laik).
Tupesy: Polášek B. - Žaluda R., Vávra O., Novák P., Molek S. (46. Mikula F.), Mazůrek F., Madzia D., Komínek J., Hruška J., Bureš R., Bergauer M. Trenér: Stanislav Travenec.
Uh. Ostroh A: Hudeček J. - Uřičář J. (87. Galuška M.), Šišpera F., Procházka Z. (72. Minařík V.), Pavlas Z., Lopata M., Kusák R. (81. Mrkva T.), Kovařík M., Jurčeka J., Čápek J., Čagánek R. Trenér: Luděk Jurčeka.
Diváci viděli velmi kvalitní utkání s mnoha šancemi. Hned v 5. minutě mohli hosté skórovat, nicméně aktivní Jurčeka netrefil branku. Ve 29. minutě se diváci dočkali první branky, kdy se po krásné kombinaci prosadil střelou do prázdné branky Jurčeka. Domácí se vrhli do útoku a ve 37. minutě zásluhou Madzii, který krásně obstřelil obránce, srovnali na 1:1. Druhý poločas se hrál také ve vysokém tempu, nicméně hosté byli poněkud aktivnější a také měli hodně šancí. V 72. minutě se z jedné z nich trefil výborně hrající Jurčeka a jeho zásluhou hosté vedli 1:2. Domácí se snažili o vyrovnání, nicméně v závěru jim už docházely síly a hosté díky tomu své vedení udrželi.
Nejlepší hráči: Ondřej Vávra - Jiří Jurčeka

Mistřice - Nedakonice B 4:1 (3:0)
Branky: 20., 30. Engler I., 35., 67. Červinka M. - 68. Marek B. ŽK: 25. Horňák
M., 76. Huňka M. - 50. Dobeš V. ČK: 78. Bilavčík J. (Mistřice). Diváci: 80.
Rozhodčí: Josef Chramcov - Jiří Huňka (laik), Petr Šňupík (laik).
Mistřice: Engler M. - Stárek P. (75.Malina R.), Huňka M., Horňák M., Engler I. (86. Sklenář P.), Červinka M., Blaha J., Bilavčík M. (72. Janečka J.), Bilavčík J., Trojek L., Vyoral P. (46. Hromeček L.). Trenér: Jaromír Vašek.
Nedakonice B: Štefaník R. - Stanko J., Rychtrmoc M., Marek B., Mareček P. (64. Sedlařík R.), Lukašík D., Králík O. (64. Rokyta M.), Hasník V., Dvouletý D., Bouřa P., Beránek V. (46. Dobeš V.).  Trenér: Jan Ondra
Utkání začalo ve svižném tempu, akce se střídaly na obou stranách, jenže hosté své šance nevyužili, domácí ano. Mistřice se ujaly vedení ve 20. minutě Englerem po samostatné akci. Na 2:0 domácí zvýšili po Huňkově rohu přes celé vápno, Engler si perfektně zpracoval míč a prostřelil Štefaníka. Ve 35. minutě to bylo již 3:0 po rychlé akci na jeden dotek, na jejímž konci byl Červinka. V 67. minutě domácí po zmatku zvýšili na 4:0, když autorem branky  byl opět Červinka. O minutu později se dočkali branky i hosté, když celou akci velmi chytře zakončil Marek a upravil na konečných 4:1. V 78. minutě byl vyloučen domácí Jakub Bilavčík za podrazení soupeře zezadu mimo souboj o míč.
Nejlepší hráči: Igor Engler - Jan Stanko