Valenta oslavil narození syna

Boršice Sport 19 / 06 / 2014

Boršice - Holešov 3:1 (2:0)
Domácí vyrukovali na soupeře s pozměněnou sestavou, ve které se objevilo několik hráčů vracejících se po zranění (Vlk, P. Dufek, Kopčil). V první půli si domácí vypracovali dvoubrankový náskok zásluhou V. Valenty, který tak tímto mohl oslavit narození syna Alexe. Nejprve ve 37. min. z trestného kopu našel mezeru mezi zdí a tyčí a poslal míč do branky a ve 39. min. po akci P. Dufka centroval míč do šestnáctky a dobíhající bránící hráč jej usměrnil do sítě Holešova. Jinak ale hosté velmi zlobili boršickou obranu a hlavně agilní Lomaka prověřil brankáře Remeše - „železného muže“, který jako jediný hráč krajského přeboru nechyběl v tomto ročníku v mistrovských zápasech ani minutu. Akce domácích táhl po většinou Konrád, ale celkově hře domácích chyběla lehkost a přesnost z minulých zápasů. I po přestávce hosté pokračovali v aktivní hře a v 63. min. dal Kadlčík kontaktní gól. Boršičtí ale rychle kontrovali, když v 67. min. střídající Zach znovu vrátil stav na dvoubrankový rozdíl. Hosté ještě několikrát ohrozili Remeše, kterému jednou pomohla dobře postavená tyč. Rozhodčí Kozubík, 200 diváků.
Boršice: Remeš - P. Dufek, T. Klvaňa, M. Dufek, Hromada, Vlk, Kopčil, Valenta, Šustr, Kuzma, Konrád. Střídali: Zach, Vlček, Valko, Brzica
Vigantice - Kateřinice 2:1 (0:1), Spytihněv - Fryšták 4:0 (1:0), Vel. Karlovice - Morkovice 3:2, Luhačovice - Chropyně 1:2 (0:1), Bystřice p/H. - Vizovice 3:2 (0:0), Provodov - Rožnov p/R. 3:1 (1:1)