Vávra, nebo Kraváček? Rozhodne telefon.

Vávra, nebo Kraváček? Rozhodne telefon.
Uherské Hradiště Sport 30 / 04 / 2012

Dva vítěze přineslo páté kolo Slovácké sedmy SYNOT TIPu. Jan Vávra a Bronislav Kraváček se utkají v telefonickém rozstřelu. Po telefonu se rozhodlo i o vítězi kola minulého, kterým se stala Zdena Mikulčíková z Popovic, která tipovala, že utkání Slovácka s Teplicemi navštíví 5243 diváků. Zápas navštívilo 4457 diváků. D. Hykl tipoval 5620 a J. Omelka 5932 diváků.
11 J. Vávra (Tupesy), B. Kraváček (Kudlovice).
10 V. Pokorák (Ořechov), M. Schön (Misřice).
9 V. Remeš (Kněžpole), J. Medek (Topolná), M. Mikliš ml. (Těšov), M. Bečica (Mařatice).
8 M. Zapletalová (Vlčnov), J. Červenka (Tupesy), Z. Kovařík (Sady), A. Koudela (Bojkovice), P. Křůmal (Březolupy), A. Pospíšil (Bílovice), M. Řihák (UB), J. Hřib (Šumice), P. Nepraš (Jar.), L. Salvet (Bojkovice), F. Botek (Kudlovice), V. Kadlčíková (Popovice), I. Šumíček (Kudlovice), O. Hoferek (UH).
7 J. Schön (Mistřice), M. Kučera (UH), V. Rosík (Kudlovice), K. Blaha (Huštěnovice), M. Rozsypálek (Jar.), P. Tomáštík (Záhorovice), R. Kouřil (UH), A. Hubáček (Kun.), V. Melichárek (Jar.), Z. Brož (Jar.), J. Zemek (UB).
6 M. Weintrittová (Míkovice), J. Bělovská (Kněžpole), R. Kolařík (Sady), J. Šašinka (Záhorovice), L. Jelínek (UH), J. Srnec (UB), P. Večeřa (UH), F. Kozelek (Topolná), Z. Mikulčíková (Popovice), K. Kopeček (UB), J. Hrubošová (Kněžpole).
5 L. Mikulík (Kudlovice), V. Volčík (UH), I. Kučík (Jankovice), A. Bánovský (Kněžpole), M. Janůšek (UH), M. Měrka (Jar.), O. Adamík (Huštěnovice), B. Doležal (Os. Lhota), Z. Brázdil (UH), V. Pipal (Sady), J. Sucháň (Huštěnovice), F. Rýc (Svárov), P. Gabriel (UH), M. Macela (Mařatice), J. Bureš (Sady), R. Pospíšil (Bílovice), T. Doležal (UH), M. Štěpaník (Babice), M. Kundera (SM), P. Habarta (Sady), D. Hykl (Jar.), M. Plundrák (Mor. Písek), L. Remeš (Kněžpole), Z. Borýsek (UH), P. Ševčík (UB), P. Bartoň (Buchlovice), K. Blaha ml. (Huštěnovice), M. Janík (UO), L. Melichárek (Mařatice), Z. Bělovský (Kněžpole), J. Matulka (UH), P. Krsička (Sušice), M. Ebnerová (SM), M. Slováčková (SM), M. Krsičková (Sušice), P. Salvet (Bojkovice), S. Gajdošík (UH), M. Šurmánek (Jar.), A. Pauřík (Kněžpole), M. Zapletal (Kudlovice), M. Abrhámová (Mařatice), A. Trávníčková (Traplice), M. Bělovský (Kněžpole).
4 L. Zichová (UH), L. Mikulka (Topolná), Z. Křiklava (Osvětimany), M. Kadlčík (Topolná), V. Kozelek (Kněžpole), D. Slováček (Brno), F. Gajdošík (Jar.), P. Svoboda (Mor. Písek), R. Měrka (Mařatice), M. Mikliš st. (Těšov), V. Měrková (Jar.), R. Mikliš (UB), J. Neděla (Popovice), T. Krystýn (UH), Z. Rýc (Svárov).
3 P. Bukvald (SM), I. Mařák (UH), A. Bukvald (SM), L. Kalina (UB), J. Mazůrek ml. (Kun.), A. Zpěvák (Sady), J. Kazík (Mařatice), M. Křůmalová (Březolupy), A. Kolaja ml. (Svárov), K. Slováček (UH), V. Šimík (Nedakonice).
2 Z. Michalcio (UH), J. Mazůrek st. (Kun.), P. Vanda (SM), T. Mahdal (Bánov), F. Šupka (Kun.), M. Vaškových (UH), A. Kolaja (Svárov), E. Ebner (SM), J. Mazurková (UH), J. Ludvíček (Boršice), J. Horký (Nedakonice), Ľ. Pongo (UH), J. Pauřík (Kun.), K. Garžík (UH), A. Šurmánková (Jar.).
1 J. Omelka (Bánov), M. Omelka (Bánov), L. Hruboš (Kněžpole).

Průběžné pořadí
39 J. Schön (Mistřice).
37 Z. Brož (Jar.).
36 J. Šašinka (Záhorovice).
35 V. Kadlčíková (Popovice), A. Koudela (Bojkovice), F. Kozelek (Topolná), M. Abrhámová (Mařatice).
34 D. Hykl (Jar.), P. Bartoň (Buchlovice), M. Měrka (Jar.).
33 R. Kolařík (Sady), R. Kouřil (UH), M. Mikliš ml. (Těšov).
32 J. Vávra (Tupesy), B. Kraváček (Kudlovice).
31 Z. Bělovský (Kněžpole), M. Řihák (UB), M. Zapletalová (Vlčnov), A. Hubáček (Kun.).
30 P. Ševčík (UB), A. Pospíšil (Bílovice), M. Janík (UO), V. Měrková (Jar.), P. Svoboda (Mor. Písek), I. Šumíček (Kudlovice), P. Gabriel (UH), O. Hoferek (UH), J. Mazurková (UH), M. Slováčková (SM), I. Mařák (UH), A. Pauřík (Kněžpole).
29 J. Medek (Topolná), F. Botek (Kudlovice), Z. Kovařík (Sady), K. Blaha (Huštěnovice), V. Melichárek (Jar.), V. Pokorák (Ořechov).
28 L. Jelínek (UH), V. Pipal (Sady), M. Bělovský (Kněžpole), J. Pauřík (Kun.), F. Rýc (Svárov), J. Zemek (UB), M. Schön (Misřice), L. Salvet (Bojkovice).
27 P. Večeřa (UH), T. Krystýn (UH), M. Bečica (Mařatice), J. Bělovská (Kněžpole), Z. Mikulčíková (Popovice), J. Hřib (Šumice), M. Štěpaník (Babice), P. Habarta (Sady), R. Měrka (Mařatice), P. Krsička (Sušice), A. Zpěvák (Sady), O. Adamík (Huštěnovice).
26 V. Kozelek (Kněžpole), V. Remeš (Kněžpole), M. Macela (Mařatice), J. Matulka (UH), M. Rozsypálek (Jar.), Z. Křiklava (Osvětimany), K. Blaha ml. (Huštěnovice), R. Pospíšil (Bílovice).
25 J. Sucháň (Huštěnovice), T. Mahdal (Bánov), M. Plundrák (Mor. Písek), V. Šimík (Nedakonice), L. Melichárek (Mařatice), P. Nepraš (Jar.), J. Omelka (Bánov), M. Kadlčík (Topolná).
24 K. Slováček (UH), K. Kopeček (UB), M. Šurmánek (Jar.), M. Ebnerová (SM), J. Neděla (Popovice), T. Doležal (UH), M. Krsičková (Sušice).
23 M. Omelka (Bánov), J. Srnec (UB), L. Kalina (UB), A. Kolaja (Svárov), J. Ludvíček (Boršice), L. Mikulka (Topolná), P. Salvet (Bojkovice), V. Rosík (Kudlovice), E. Ebner (SM), J. Horký (Nedakonice), M. Janůšek (UH), M. Zapletal (Kudlovice), Z. Rýc (Svárov).
22 Z. Brázdil (UH), M. Mikliš st. (Těšov), M. Kučera (UH), Z. Borýsek (UH), A. Trávníčková (Traplice).
21 M. Kundera (SM), Z. Michalcio (UH), J. Mazůrek st. (Kun.), F. Gajdošík (Jar.).
20 I. Kučík (Jankovice), P. Tomáštík (Záhorovice), F. Šupka (Kun.), J. Mazůrek ml. (Kun.), L. Zichová (UH), S. Gajdošík (UH).
19 F. Křůmal (Březolupy), V. Volčík (UH), D. Slováček (Brno), M. Doležalová (UH), O. Kozelek (Kněžpole).
18 A. Bukvald (SM), A. Šurmánková (Jar.), J. Červenka (Tupesy).
17 M. Jančík (Jar.), J. Hrubošová (Kněžpole).
16 M. Vaškových (UH), L. Remeš (Kněžpole), A. Bánovský (Kněžpole).
15 R. Mikliš (UB), M. Weintrittová (Míkovice).
14 P. Bukvald (SM), P. Křůmal (Březolupy), J. Surma (Sady), A. Kolaja ml. (Svárov), M. Křůmalová (Březolupy).
13 A. Krpal (Stříbrnice), L. Mikulík (Kudlovice).
12 K. Garžík (UH).
11 L. Hruboš (Kněžpole), J. Bureš (Sady), M. Dufka (H.Němčí), P. Jakoubek (Polešovice), B. Doležal (Os. Lhota).
9 R. Dvouletý (Nedakonice).
8 A. Kozelková (Kněžpole).
6 S. Pavelka (Kudlovice), V. Vlk (Jalubí).
4 R. Dvouletá (Nedakonice).
3 J. Kazík (Mařatice), P. Vanda (SM), V. Horká (Buchlovice).
2 Ľ. Pongo (UH).

SPRÁVNÉ VÝSLEDKY 5. KOLA
1.  0:0   2.  1:2  3. 2:2  4. 0:2  5. 1:3  6. 7:2  7. 3:2

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace