Vážanům stačilo na první gól jen 23 vteřin

Branky: 26., 66. Kovařík F., 47., 77. Jurčeka J.
ŽK: 35. Hlůšek Š., 38. Smějsa V. - 40. Bilavčík M., 69. Engler I.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Jakub Uřičář (laik), Jiří Huňka (laik).
Uh. Ostroh A: Hudeček J. - Šišpera F., Pavlas Z. (68. Procházka Z.), Mrkva T. (74. Šimčík D.), Lopata M., Kovařík F., Jurčeka J., Hlůšek Š., Durna M., Čápek J., Smějsa V. (43. Kusák R.).
Trenér: Luděk Jurčeka.
Mistřice: Engler M. - Stárek P., Nesázal P. (46. Vašek J.), Lapčík V., Krupa J. (79. Sklenář P.), Huňka M., Engler I., Červinka M. (84. Malina R.), Bilavčík M., Abrhám P., Bilavčík J.
Trenér: Jaromír Vašek.
Hned ve 13. minutě trefil domácí Pavlas z velkého vápna břevno. O čtyři minuty později ho napodobil Mrkva. Ve 26. minutě se domácí dočkali první branky, když Pavlas poslal bravúrní přihrávku Kovaříkovi, a ten se nemýlil - 1:0. Ve 33. minutě se tito hráči prohodili, střílel Pavlas, ale Engler jeho střelu vychytal. Ve 47. minutě přihrál Durna do uličky Jurčekovi a zvýšil na 2:0. V 66. minutě Jurčeka centroval míč z levé strany Kovaříkoví, a ten se do prázdné brány nemýlil - 3:0. V 76. minutě utíkal sám na bránu Šišpera, ale Engler jeho šanci vykryl. V 77. minutě stanovil Jurčeka stav utkání na 4:0. Hosté mohli vyhrát ještě vyšším výsledkem, ale Engler stál vždy na svém místě.
Nejlepší hráči: Jiří Jurčeka - Martin Engler

Topolná - Mařatice 2:3 (1:1)
Branky: 44. Hoferek J., 84. Pavlica A. - 38. (p) Vyorálek D., 56. Tyl V., 79. Beneš R.
ŽK: 26. Hoferek J., 64. Vašťák R. - 48. Michalec T., 49. Beneš R., 61. Prekop D.
Diváci: 120.
Rozhodčí: Tomáš Polášek - Stanislav Mašlan (laik), Dalibor Jirásek (laik).
Topolná: Rosík T. - Vašťák R., Válek A., Rozsypálek P., Matoušek P., Huňka T., Hoferek O., Hoferek J., Gabrhelík T. (60. Foltýn M.), Bartošek J. (73. Zelinka M.), Pavlica A.
Trenér: Miroslav Stuchlík.
Mařatice: Kuriál R. - Zbořil S. (46. Michalec T.), Vyorálek D., Tyl V., Širůčka M., Šenk P., Prekop D. (66. Lžičář M.), Mrva M., Janků A. (80. Kuchař R.), Beneš R., Bída L.
Trenér: Milan Surový.
Mařatice držely v úvodu utkání míč na svých kopačkách, dařilo se jim tvořit hru a dostávat se do řady šancí. Ve 38. minutě byl v pokutovém území faulován Širůčka, k pokutovému kopu se postavil Vyorálek a se štěstím poslal Mařatice do vedení. Tečku za poločasem udělal Hoferek, který si postavil míč na hranici pokutového území a s pomocí tyče vyrovnal na 1:1. První minuty druhého poločasu patřily Topolné, ale bez gólové šance. Na druhé straně utekl Tyl a poslal v 56. minutě své mužstvo do vedení. Mezihra patřila opět Topolné, ale branku vstřelili hosté, když v 79. minutě překonal Rosíka Beneš. V 84. minutě snížil Pavlica, ale na bod to už nestačilo.
Nejlepší hráči: Petr Matoušek - Roman Kuriál

Polešovice - Kostelany n. M. 7:1 (4:0)
Branky: 18., 84., 86. Březina P., 43., 45. Černoch M., 31. Kubiš M., 51. Běhávka J. - 81. (p) Marek D.
ŽK: 27. Svoboda O. - 75. Šimík D.
ČK: 75. Kubiš M. - 67. Plevák L.
Diváci: 187.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Jaroslav Bednařík (laik), Luděk Rychlík (laik).
Polešovice: Pavela M. - Svoboda O. (79. Mangl R.), Martykán M., Kubiš M., Korvas R., Kordula T., Hasoň J. (56. Stašek J.), Černoch M., Březina P., Běhávka J. (76. Tringela J.), Dvouletý L.
Trenér: Radek Svoboda.
Kostelany n. M.: Hrabec V. - Vávra A. (40. Chmelař D.), Plevák L., Němec M., Mojžíš Jo., Marek D., Horký L. (81. Procházka L.), Facalka R., Dvouletý J. (63. Janík M.), Ventrča J., Šimík D.
Trenér: Martin Vávra.
Skóre otevřel v 18. minutě Březina. Druhý gól přidal Kubiš - 2:0. V závěru poločasu Černoch dvěma brankami stanovil na poločasových 4:0. Do druhé půle vstoupili hosté o něco aktivněji a z náhodné střely nastřelili břevno. Pátou branku domácích přidal Běhávka. I přesto, že bylo o výsledku utkání rozhodnuto, hra se přiostřila, z čehož vyplynuly dvě červené karty. Nejprve si ji z blízka prohlédl Plevák a o několik mimit později Kubiš. V 80. minutě faulovala domácí obrana jednoho z útočníků a z nařízené penalty vstřelil čestný úspěch hostů Marek. Do rozhozené obrany v samém závěru vstřelil další dvě branky Březina a upravil na konečných 7:1.
Nejlepší hráči: Pavel Březina - Josef Mojžíš

Nedakonice B - Vážany 0:2 (0:2)
Branky: 1., 18. Pavlíček M.
Diváci: 85.
Rozhodčí: Tomáš Polášek - Jaroslav Andrýsek (laik), Teodor Schottl (laik).
Nedakonice B: Štefaník R. - Stanko J. (62. Náplava V.), Slezák V., Rychtrmoc M., Rokyta M. (63. Mareček P.), Mařák O., Lukašík D., Juřena O., Dvouletý D. (61. Andrýsek M. ml.), Čagánek R., Bouřa P.
Trenér: Jan Ondra.
Vážany: Šoustek O. - Vaculík A. (65. Panasko K.), Sklenka D., Ryška S. (77. Bernatík T.), Pavlíček M., Měšťánek R. (70. Roubalík S.), Janík Z., Čevora B. (86. Jordán L.), Bilík M., Krys R., Oharek P.
Trenér: Milan Soustružník.
Hosté z Vážan otevřeli skóre utkání už ve 23. vteřině, kdy si čtyřicetimetrový nákop zpracoval ve vápně Pavlíček a bez problémů uklidil míč do brány. V 18. minutě se celá situace opakovala, dlouhý centr na Pavlíčka, rychlé zpracování a gól na 0:2. Domácí se v první půlce na hřišti spíše hledali, přihrávky byly hodně nepřesné a končily na kopačkách soupeře. V závěru poločasu měl ještě dvě slibné šance Ryška, ale skóre už se neměnilo. Do druhé půle nastoupily Nedakonice s daleko větší chutí, zpřesnily hru a začaly si vytvářet slibné brankové příležitosti. Vážany byly o poznání horším týmem, vyloženou šanci si nevytvořily žádnou a spíše bránily dvougólový náskok.
Nejlepší hráči: Marek Andrýsek ml. - Marek Pavlíček

Kněžpole - Huštěnovice 2:0 (1:0)
Branky: 30. Uhlíř V., 80. Hruboš P.
ŽK: 65. Uhlíř V. - 29. Petrželka J.
Diváci: 50.
Rozhodčí: Štěpán Martykán - Ladislav Lapčík (laik), David Kulhavý (laik).
Kněžpole: Vyorálek J. - Štefka P., Palčík R., Kozelek O. (46. Otáhal D.), Hruboš P., Hruboš L., Flíbor D. (63. Brázdil J.), Brázdil O. (76. Remeš V.), Blaha K. (84. Ižo F.), Matoušek M. (57. Malina T.), Uhlíř V.
Trenér: Radim Palčík.
Huštěnovice: Střítecký O. - Střítecký M., Silný F., Řehůřek J. (69. Tománek D.), Petrželka J., Melichárek J. (59. Vašíčka M.), Malenovský P., Kanyza P., Hruboš Z., Adamík O., Vaverka A.
Trenér: Karel Světnička.
Domácí měli v prvním poločase převahu, ale střelecky se moc neprosadili. Ve 20. minutě se Blaha ocitl sám před brankářem hostí, ale branku minul. Ve 30. minutě domácí kopali přímý kop z 18 metrů a Uhlíř vstřelil první branku utkání - 1:0. Hosté si nevytvořili v prvním poločase ani jednu šanci ke vstřelení branky. Ve druhé půli pokračovalo střelecké trápení. V 60. minutě byl Blaha sám před Stříteckým, ale ten jeho střelu vyrazil. Hosté ohrožovali nebezpečně domácí branku, ale střelecky se neprosadili. V 80. minutě po kopu z rohu dal druhou branku domácích hlavou Hruboš - 2:0. Zápas skončil zaslouženým vítězstvím domácích.
Nejlepší hráči: Václav Uhlíř - Petr Malenovský

Částkov - Tupesy 4:1 (2:0)
Branky: 68., 90. Flekač J., 22. Belant L., 43. (p) Hejda M. - 75. Žaluda R.
ŽK: 58. Vyoral M., 90. Vlčnovský J. - 6., 16. Vávra O.
ČK: 16. Vávra O. (Tupesy).
Diváci: 102.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Ladislav Kubíček (laik), Jiří Vávra (laik).
Částkov: Novotný R. - Vyoral M. (86. Vlčnovský J.), Šindler M., Roubal J., Nguyen H. M., Kubíček P., Hubáček L., Hejda M., Flekač J., Bieschel J., Belant L.
Trenér: Jiří Veselý.
Tupesy: Hurdes V. - Žaluda R., Vávra O., Mikula F., Madzia D., Komínek J., Hruška J., Bureš R. (11. Polášek B.), Burda T., Vávra P., Ťuhýček A.
Trenér: Stanislav Travenec.
Už v 6. minutě obdržel hostující Ondřej Vávra za řeči žlutou kartu. Jak se to nevyplácí, se ukázalo v 16. minutě, kdy stáhl pronikajícího hráče a po druhé žluté byl vyloučen. Přesilovku domácí využili ve 22. minutě, kdy Belant po rychlém brejku otevřel skóre zápasu. Ve 43. minutě hostující gólman fauloval pronikajícího hráče a nařízenou penaltu proměnil Hejda - 2:0. Ve druhém poločase hosté zbraně nesložili a hru opticky vyrovnali. Domácí pojistili výsledek v 68. minutě, kdy Flekač zvyšoval na 3:0. V 75. minutě domácí obraně utekl Žaluda, který korigoval na 3:1. Definitivní tečku za vývojem utkání udělal opět Flekač, který stanovil na konečných 4:1.
Nejlepší hráči: Martin Hejda - František Mikula