Ve druhém kole dva vítězové

Ve druhém kole dva vítězové
Uherské Hradiště Sport 11 / 04 / 2011

Druhé kolo Slovácké sedmy přineslo dva vítěze. František Gajdošík z Jarošova a Ladislav Lekeš z Uh. Brodu získali shodně po dvanácti bodech a bude se mezi nimi rozhodovat po telefonu.
12 Gajdošík F. (Jar.), Lekeš L. (UB).
11 Schön J. (Mistřice), Medek J. (Topolná), Fusek M. (SM), Janík M. (UO), Kolařík R. (Sady), Salvet P. (Bojkovice), Šupka F. (Kun.), Holásek R. (UH).
10 Šašinka J. (Záhorovice), Brož Z. (Jar.), Blaha K. (Huštěnovice), Kozelek F. (Topolná), Javor J. (Vlčnov), Pokorák V. (Ořechov), Kaňovský T. (Bílovice), Mikulčíková Z. (Popovice), Pospíšil A. (Bílovice), Vacula P. (UB).
9 Salvet L. (Bojkovice), Mařák I. (UH), Kolaja A. (Svárov), Zemková M. (UB), Ševčík P. (UB), Doležal T. (UH), Blažek A. (Kun.), Stehlíková M. (UB), Abrhámová M. (Mařatice), Boček D. (UH).
8 Kopeček K. (UB), Zpěvák A. (Sady), Křůmal F. (Březolupy), Šimík V. (Nedakonice), Šumíček I. (Kudlovice), Gášek J. (UH), Mikliš M. (Těšov), Měrková V. (Jar.), Vávra J. (Tupesy), Křiklava Z. (Osvětimany), Remeš V. (Kněžpole), Kučík I. (Jankovice), Slováček K. (UH), Dobeš A. (UH), Hanáček P. (Jar.), Pavelka S. (Kudlovice), Kraváček B. (Kudlovice), Rozsypálek M. (Jar.), Hykl D. (Jar.), Šurmánek M. (Jar.), Šimek L. (Bánov), Bureš J. (Sady), Kučera M. (UH), Krsička P. (Sušice), Kozelek V. (Kněžpole), Zajacová J. (Kudlovice), Vaškových R. (Ořechov), Schnürmacher F. (UB), Mikulka L. (Topolná), Dvořáčková M. (Třebíč), Dujka F. (Bílovice).
7 Kovařík L. (UO), Pauřík J. (Kun.), Mazurková j. (UH), Michalcio Z. (UH), Pauřík A. (Kněžpole), Sucháň J. (Huštěnovice), Ševčík J. (Veletiny), Srnec J. (UB), Kalina L. (UB), Vaculová L. (UB), Borýsek Z. (UH), Horká V. (Buchlovice), Bánovský A. (Kněžpole), Jančová M. (D. Němčí), Schnürmacherová J. (UB), Zelinka P. (D. Němčí), Bělovská J. (Kněžpole), Rýc Z. (Svárov), Kostková M. (UB), Pospíšil R. (Bílovice), Jančík M. (Jar.), Bečica M. (Mařatice), Stehlík P. (UB), Andrlík T. (Záhorovice), Heja B. (Záhorovice), Šurmánková A. (Jar.), Hrubošová J. (Kněžpole), Škrášek P. (UH), Volčík V. (UH), Doležalová M. (UH), Mikulka T. (Topolná), Kadlčík M. (Topolná), Remešová R. (Kněžpole), Kaňovský M. (Bílovice), Hruboš L. (Kněžpole), Kozelek O. (Kněžpole), Střítecký M. (Huštěnovice).
6 Hubáček A. (Kunovice), Ludvíček J. (Boršice), Brázdil Z. (UH), Botek F. (Kudlovice), Hřib J. (Šumice), Omelka J. (Bánov), Červenka J. (Tupesy), Křiklavová M. (Osvětimany), Kozelková A. (Kněžpole), Vacula L. (UB), Kovařík P. (Boršice), Neděla J. (Popovice), Tomáštík P. (Záhorovice), Zemek J. (UB), Katrňák M. (Kudlovice), Štěpaník M. (Babice), Kovařík Z. (Sady), Bukvald P. (SM), Jahoda P. (Nivnice), Kundera M. (SM), Podškubková H. (Vlčnov), Zapletalová M. (Vlčnov), Nepraš P. (Jar.), Melichárek V. (Jar.), Jelínek L. (UH), Pipal V. (Sady), Dvouletá R. (Nedakonice), Měrka R. (Mařatice), Kyncl J. (SM), Rýc F. (Svárov), Slováčková M. (SM), Hoferek O. (Topolná), Kadlčíková V. (Popovice), Bělovský M. (Kněžpole).
5 Hladiš L. (Šumice), Kret Š. (UO), Gajdošík S. (UH), Španiel O. (M. Písek), Ebner E. (SM), Měrka M. (Jar.), Thomayerová J. (UB), Garžík K. (UH), Bělovský Z. (Kněžpole), Krpal A. (Stříbrnice), Vlk V. (Jalubí), Macela M. (Mařatice), Večeřa P. (UH), Dvouletý R. (Nedakonice), Blaha ml. K. (Huštěnovice), Mikliš ml. M. (Těšov), Kaňovská M. (Bílovice), Adamík O. (Huštěnovice), Vacula P. (UB), Zemek R. (UB), David T. (Sady), Páchová M. (Polešovice).
4 Fiala L. (UH), Bukvald A. (SM), Janůšek M. (UH), Procházka J. (Tupesy), Řihák M. (UB), Svoboda L. (Podolí), Zichová L. (UH), Hanák K. (Drslavice), Rosík V. (Kudlovice), Ježek Z. (Hluk), Horký J. (Nedakonice), Schnürmacher F. (UB), Šťasta J. (Huštěnovice), Blažková R. (UH), Weintrittová M. (Míkovice), Křůmal P. (Březolupy), Skopal L. (Kudlovice), Remeš L. (Kněžpole), Jančová P. (D. Němčí), Jančová Z. (D. Němčí), Omelka M. (Bánov), Kloček ml. K. (Traplice).
3 Pongo Ĺ. (UH), Svoboda P. (M. Písek), Plundrák M. (M. Písek), Schön M. (Mistřice), Frola M. (Salaš), Bartoň P. (Buchlovice), Pravdová K. (Vlčnov).
1 Kieryk V. (Mařatice).
0 Trávníčková A. (Traplice).


Průběžné pořadí
20 Kolaja A. (Svárov), Kozelek O. (Kněžpole).
19 Medek J. (Topolná), Doležal T. (UH).
18 Šašinka J. (Záhorovice), Zpěvák A. (Sady), Mazurková j. (UH), Pauřík A. (Kněžpole), Gajdošík F. (Jar.), Schön J. (Mistřice), Lekeš L. (UB), Boček D. (UH).
17 Brož Z. (Jar.), Blaha K. (Huštěnovice), Ebner E. (SM), Fusek M. (SM), Mařák I. (UH), Podškubková H. (Vlčnov), Kolařík R. (Sady), Pospíšil A. (Bílovice), Doležalová M. (UH), Mikulka L. (Topolná), Hoferek O. (Topolná), Abrhámová M. (Mařatice), Holásek R. (UH).
16 Kovařík L. (UO), Michalcio Z. (UH), Gášek J. (UH), Kozelek F. (Topolná), Měrková V. (Jar.), Srnec J. (UB), Javor J. (Vlčnov), Vacula L. (UB), Horký J. (Nedakonice), Vlk V. (Jalubí), Rozsypálek M. (Jar.), Večeřa P. (UH), Weintrittová M. (Míkovice), Nepraš P. (Jar.), Jelínek L. (UH), Šupka F. (Kun.), Kyncl J. (SM).
15 Křůmal F. (Březolupy), Neděla J. (Popovice), Pavelka S. (Kudlovice), Janík M. (UO), Kraváček B. (Kudlovice), Ševčík P. (UB), Stehlíková M. (UB), Zajacová J. (Kudlovice), Vacula P. (UB), Schnürmacher F. (UB).
14 Hubáček A. (Kunovice), Pauřík J. (Kun.), Hřib J. (Šumice), Ševčík J. (Veletiny), Salvet L. (Bojkovice), Tomáštík P. (Záhorovice), Pokorák V. (Ořechov), Schnürmacherová J. (UB), Zelinka P. (D. Němčí), Bělovská J. (Kněžpole), Šurmánek M. (Jar.), Bečica M. (Mařatice), Měrka R. (Mařatice), Kadlčík M. (Topolná), Omelka M. (Bánov).
13 Kopeček K. (UB), Janůšek M. (UH), Procházka J. (Tupesy), Sucháň J. (Huštěnovice), Mikliš M. (Těšov), Vávra J. (Tupesy), Omelka J. (Bánov), Křiklava Z. (Osvětimany), Remeš V. (Kněžpole), Slováček K. (UH), Vaculová L. (UB), Horká V. (Buchlovice), Jančová M. (D. Němčí), Bělovský Z. (Kněžpole), Krpal A. (Stříbrnice), Zemková M. (UB), Rýc Z. (Svárov), Hykl D. (Jar.), Pospíšil R. (Bílovice), Salvet P. (Bojkovice), Mikulka T. (Topolná), Slováčková M. (SM), Kadlčíková V. (Popovice), Adamík O. (Huštěnovice), Dvořáčková M. (Třebíč), Zemek R. (UB).
12 Ludvíček J. (Boršice), Šimík V. (Nedakonice), Červenka J. (Tupesy), Křiklavová M. (Osvětimany), Borýsek Z. (UH), Bánovský A. (Kněžpole), Katrňák M. (Kudlovice), Kaňovský T. (Bílovice), Plundrák M. (M. Písek), Bukvald P. (SM), Kundera M. (SM), Kostková M. (UB), Křůmal P. (Březolupy), Andrlík T. (Záhorovice), Šurmánková A. (Jar.), Hrubošová J. (Kněžpole), Volčík V. (UH), Kaňovský M. (Bílovice), Hruboš L. (Kněžpole).
11 Botek F. (Kudlovice), Thomayerová J. (UB), Kučík I. (Jankovice), Kovařík P. (Boršice), Schnürmacher F. (UB), Zemek J. (UB), Macela M. (Mařatice), Stehlík P. (UB), Šimek L. (Bánov), Blažek A. (Kun.), Krsička P. (Sušice), Skopal L. (Kudlovice), Vaškových R. (Ořechov), Remeš L. (Kněžpole), Jančová P. (D. Němčí), Bělovský M. (Kněžpole), Kloček ml. K. (Traplice).
10 Hladiš L. (Šumice), Kret Š. (UO), Šumíček I. (Kudlovice), Svoboda L. (Podolí), Rosík V. (Kudlovice), Dobeš A. (UH), Jančík M. (Jar.), Heja B. (Záhorovice), Blaha ml. K. (Huštěnovice), Pipal V. (Sady), Kozelek V. (Kněžpole), Vacula P. (UB), Dujka F. (Bílovice), David T. (Sady), Mikulčíková Z. (Popovice).
9 Fiala L. (UH), Brázdil Z. (UH), Pongo Ĺ. (UH), Svoboda P. (M. Písek), Kozelková A. (Kněžpole), Zichová L. (UH), Hanák K. (Drslavice), Kalina L. (UB), Ježek Z. (Hluk), Štěpaník M. (Babice), Jahoda P. (Nivnice), Dvouletý R. (Nedakonice), Zapletalová M. (Vlčnov), Mikliš ml. M. (Těšov), Dvouletá R. (Nedakonice), Škrášek P. (UH), Bartoň P. (Buchlovice), Remešová R. (Kněžpole), Pravdová K. (Vlčnov), Jančová Z. (D. Němčí).
8 Garžík K. (UH), Kovařík Z. (Sady), Blažková R. (UH), Melichárek V. (Jar.), Rýc F. (Svárov), Vaškových M. (UH), Hanáček P. (Jar.), Bureš J. (Sady), Kučera M. (UH).
7 Gajdošík S. (UH), Španiel O. (M. Písek), Měrka M. (Jar.), Šťasta J. (Huštěnovice), Střítecký M. (Huštěnovice).
6 Bukvald A. (SM), Kieryk V. (Mařatice), Řihák M. (UB).
5 Frola M. (Salaš), Kaňovská M. (Bílovice), Páchová M. (Polešovice).
4 Duda F. (Březolupy).
3 Hejda V. (SM), Buš V. (Kudlovice), Michalec R. (UH), Schön M. (Mistřice).
2 Slováček D. (Brno).
0 Trávníčková A. (Traplice), Máčala J. (Vážany).

SPRÁVNÉ VÝSLEDKY 2. KOLA
1. 2:0   2. 2:2   3. 1:2   4. 0:0   5. 3:3   6. 0:2   7. 1:4



Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace