ŽK: 33. Žajdlík O., 53. Šimčík P., 68. Straka J., 76. Jurásek J. (Hluk B).
Diváci: 60.
Rozhodčí: Štěpán Martykán - Zdeněk Tomanec (laik), Karel Vaculík (laik).
Břestek: Koryčánek V. - Zámečník M., Surový M., Slavík Z. (59. Vojtek Z.), Plevák L., Martinák R., Frühauf R., Dvořáček R., Daňhel T., Čagánek P. (64. Lahola I.), Hostýnek D. (55. Hotař M.). Trenér: Petr Sonntag.
Hluk B: Kovařík F. - Žajdlík O., Tinka Z., Tinka T. (64. Straka J.), Šimčík P., Miroš J. (86. Janča P.), Jurásek Š., Chytil R., Horák Z., Hanák R., Dufka J. Trenér: Zdeněk Horák.
Zápas v Břestku se hrál až do 24. minuty ve středu hřiště. Pak domácí ohrozili branku hostí, z přímého kopu, ale Daňhel neuspěl.  V 38. minutě zahrozili hosté Žajdlíkem, ale opět z toho nic nebylo. Ve 44. minutě mohli domácí jít díky Daňhelovi do vedení, ale ten netrefil bránu. Ve druhé půli se hrál lepší fotbal. Hostující Šimčík šel sám na bránu, ale minul. V 67. minutě domácí rozehráli akci, kdy Vojtek nacentroval, střídající Hotař si naběhl a vstřelil vedoucí branku domácích. Poté hosté zatlačili soupeře a podařilo se jim vyrovnat díky Tinkovi z pokutového území. Výsledek byl spravedlivý.
Nejlepší hráči: Roman Dvořáček - Zdeněk Tinka

H. Němčí - Drslavice 2:5 (1:1)
Branky: 2. Bahula L., 55. Svadbík Ja. - 34., 55., 75. Vystrčil M., 78. Věrný R., 82. Kňazeje T.
ŽK: 38. Zámečník Ji., 59. Velecký D., 65. Malík T. - 33. Machálek J., 47. Kňazeje T., 62. Machálek I., 89. Vystrčil M., 89. Vacula P.
Rozhodčí: David Šimoník - Roman Macalík (laik), Antonín Věrný (laik).
H. Němčí: Rybnikář P. - Zámečník Jo. (52. Malík T.), Zámečník Ji. (86. Bobčík D.), Velecký D., Tureček M., Tinka A., Svadbík Ja., Kadlček V., Jančařík F., Cmol M., Bahula L. Trenér: Petr Rybnikář.
Drslavice: Hroch M. - Vystrčil M., Vacula P., Šobáň J., Orlovský M., Mikulinec R., Machálek J., Machálek I., Lux R. (75. Věrný R.), Kňazeje T., Indra T. (46. Přecechtěl P. ml.). Trenér: Přemysl Přecechtěl
Domácí vstoupili do utkání aktivně a odměnou jim byla branka hned ve 2. minutě z kopačky Bahuly. Postupem času získávali hosté pevnější půdu pod nahama a začali si vytvářet i gólové šance. Vyrovnání přišlo ve 34. minutě, po hrubce domácí obrany se prosadil Vystrčil. Ve druhém poločase přinesla hodně vzruchu 55. minuta, nejprve se prosadil hostující Vystrčil, ale hned z rozehrávky srovnal Svadbík. Rozhodující moment přišel v 75. minutě. Gólman Hroch našel dlouhým výkopem Vystrčila a ten výstavním lobem překonal domácího brankáře. V závěru si hosté vítězství pohlídali a ještě zvýšili zásluhou Věrného v 78. minutě a po krásném sólu Kňazejeho v 82. minutě. Vítězství si tak po zásluze odvezli drslavičtí.
Nejlepší hráči: Marek Tureček - Martin Vystrčil

Košíky - Vlčnov 1:1 (1:0)
Branky: 32. Ovsík J. - 48. Bída I.
ŽK: 67. Poháněl K. - 77. Koníček J.
Rozhodčí: Josef Chramcov - Antonín Mikulec (laik), Jaromír Kožela (laik).
Košíky: Večeřa T., Uherka Z., Šlechta Z., Přílučík M., Přílučík L., Pól R., Poháněl K. (70. Mařák P.), Poháněl J., Ovsík J., Fedor J., Bémer Z. Trenér: neuveden.
Vlčnov: Hlaváček V. - Velecký J., Mikulec M., Křapa L., Koníček J., Kameník J., Kameník Ja., Hlahůlek M., Bída I., Bartošek J. (65. Fibichr J.), Zeher P. Trenér: Vít Bělohlávek.
Utkání se hrálo ve svižném tempu na nerovném terénu. Hosté měli dvě vyložené šance, kdy postupoval sám proti brankaři v 25. minutě Koníček a v 40. minutě Bída, ale gólman skvělými zákroky tyto střely vychytal. Ve 32. minutě po přímém kopu z kraje pokutového území na malé vápno se dostal k míči Ovsík, který nekompromisně poslal Košíky do vedení. Útoky se střídaly na obou stranách, ale hráči na nerovném terénu si s míčem nedokázali poradit. Při nástupu do 2. poločasu hosté po úniku z lévé strany vyrovnali stav utkání na 1:1, kdy po úniku postupoval sám na brankaře Bída a podél vybíhajícího brankaře poslal míč do sítě. V 60. minutě měl skvělou šanci domácí kapitán Šlechta, který však brankaře hostů nepřekonal. V 85. a 88. minutě měl dobré příležitosti opět Šlechta, ale opět neproměnil.
Nejlepší hráči: Zdeněk Šlechta - Miroslav Hlahůlek

Mařatice - Kostelany n. M. 1:1 (1:0)
Branky: 7. Tyl V. - 75. Mojžíš Jo.
ŽK: 49. Vávra V., 53. Němec J. (Kostelany n. M.).
Diváci: 50.
Rozhodčí: Tomáš Mlček - Vladislav Kieryk (laik), Luděk Rychlík (laik).
Mařatice: Matoušek O. - Zedek J., Zbořil S., Vyorálek D., Tyl V., Surový E., Prekop D., Mařák R. (85. Širůčka M.), Laciga R., Janků A., Andrýsek M. Trenér: Václav Chvojka.
Kostelany n. M.: Vávra J. - Ventrča J., Vávra V., Šimík D., Němec M., Mojžíš Ju. (75. Šťastný P.), Mojžíš Jo., Horký L., Dvouletý R., Dvouletý J., Němec J.  Trenér: Martin Vávra.
Utkání bylo velmi ovlivněno počasím, kdy sněžilo a střídavě foukal vítr. Domácí začali utkání aktivněji a svou kombinační hrou dosáhli rychlého vedoucího gólu díky Tylovi. Mařatičtí pokračovali v lepší hře a měli další příležitosti. Největší z nich spálil Mařák. Postupem času se i hosté dostávali do šancí, ale nikdo z nich Matouška nepřekonal. A tak se šlo do kabin za stavu 1:0. Druhý poločas začali lépe hosté, kdy přehrávali hráče z Mařatic ve středu pole. V 75. minutě se dočkaly Kostelany vyrovnání, kdy se ve vápně nejlépe orientoval Mojžíš - 1:1. Domácí se ještě pokoušeli o výhru, ale žádný střelec se netrefil tak se mužstva rozešla nerozhodně.
Nejlepší hráči: Jakub Zedek - Vojtěch Vávra

Nezdenice - Polešovice 0:1 (0:1)
Branky: 28. Březina P.
Diváci: 74.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Lukáš Libosvár, Petr Vápeník (laik).
Nezdenice: Malaska T. - Valtr L. (67. Bušo J.), Uličník J., Šašinka O., Sviták P. (81. Vaculín F.), Skočovský D., Mikliš M., Krčma L. (54. Gabrhel R.), Kolínek L., Kociňák J., Kandrnál P. Trenér: Lubomír Valtr.
Polešovice: Andrýsek J. - Tringela J. (77. Korvas Z.), Pavela M., Korvas R., Kordula T., Janík Z., Janík M., Dvouletý L., Březina P. (85. Kučera F.), Běhávka J., Svoboda R. Trenér: Radek Svoboda.
V sobotním chladném odpoledni viděli diváci od samého začátku rušné bojovné utkání vedené však v duchu fair - play. Skóre utkání otevřel ve 28. minutě hostující Pavel Březina, který unikl domácí obraně a s přehledem vstřelil branku. Domácí sice měli míč častěji na svých kopačkách, ale gólovou příležitost si vypracovali až v samotném závěru poločasu, kdy hosty podržel gólman Andrýsek. Druhý poločas se nesl v duchu marného dobývání branky Polešovic, stoprocentní střeleckou příležitost si však domácí nevytvořili. Hosté hrozili jen sporadicky a ve druhé půli vystřelili jenom třikrát. Jelikož domácí nedokázali vstřelit branku, prohráli se šťastnějším mužstvem Polešovic.
Nejlepší hráči: Libor Kolínek - Pavel Březina

Nivnice - Os. Lhota 1:0 (1:0)
Branky: 31. Bortel L.
ŽK: 3. Ligas P., 42. Máčalík J. - 19. Bachan O., 67. Zbořil F.
Diváci: 254.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Zbyněk Vlčnovský, Volodymyr Korolovych. Delegát utkání: Ivan Šimon.
Nivnice: Koktavý L. - Velecký V., Straňák R., Máčalík J. (67. Bartoš A.), Lukeš P., Ligas P., Ligas L., Karlík J., Bortel L. (95. Krajčovič Z.), Boďa M., Bachůrek P. Trenér: Ladislav Kalina.
Os. Lhota: Šicha Z. - Zbořil F., Zalubil O., Štergenich P. (54. Krátký E.), Radoch P., Pešík E., Kuban V. (72. Štergenich D.), Kotačka O., Jurčeka J., Horák K., Bachan O. (81. Valštýn A.). Trenér: Josef Dominik.
Ve šlágru kola se utkal první tým s druhým. Od úvodu zápasu se s podporou větru v zádech více prosazovali hosté, ale do gólových situací se však nedostali. Ve 31. minutě se skóre utkání změnilo, když po zmatku v hostující obraně otevřel skóre domácí Bortel. V úvodu druhé poloviny došlo k nezaviněnému zranění hostujícího Štergenicha, který byl s podezřením na zranění hlavy odvezen rychlou záchrannou službou. Utkání se dohrávalo v nervózní atmosféře. V závěru zápasu nepřálo ani jednomu mužstvu počasí, kdy začalo hustě sněžit. O utkání tak rozhlodla šťastná branka domácích, kteří tak navýšili své vedení v soutěži.
Nejlepší hráči: Vlastimil Velecký - Zbyněk Šicha

Uh. Ostroh - Traplice 3:2 (0:0)
Branky: 67. Kočiš P., 77. Raštica M., 88. Čápek J. - 55. Kolínský T., 78. Trávníček Vá.
ŽK: 23. Kovařík M., 24. Rinaldi M., 41. Herák K., 75. Raštica M., 86. Kropáček M. - 53. Kolínský T., 84. Merta Z.
Diváci: 55.
Rozhodčí: Michal Kubíček - Jiří Němec, Miloslav Nižinský (laik).
Uh. Ostroh: Směták M. - Vlk M., Rinaldi M., Procházka Z. (56. Raštica M.), Kunovjánek M., Kovařík M., Kočiš P., Herák K., Durna M. (89. Uřičák J.), Čápek J., Kropáček M. Trenér: Pavel Vlk.
Traplice: Kloček K. - Trávníček Vá., Štefka P., Slavík J., Polách O. (71. Kubina T.), Pekárek R., Merta Z., Matoušek M., Kolínský T. (83. Býček L.), Kamarád J., Čevela O. (66. Gelien R.). Trenér: Ladislav Blecha.
Utkání se hrálo za aprílového počasí, a to zejména v 1. půli, kdy se hrálo od vápna po vápno. Více ze hry měli hosté, kteří však z toho nedokázali nic vytěžit a vstřelit branku. V úvodu druhé poločasu se hosté ujali vedení po střele k tyčce na 0:1. Domácí dokázali vyrovnat po rohovém kopu, kde bylo jednoduché pro Kočiše vstřelit vyrovnávací branku. V 77. minutě kopali domácí přímý volný kop, přenesený centr na zadní tyč se vrátil před branku, kde se nejlépe orientoval Raštica, který poslal domácí do vedení - 2:1. Hned po rozehrání se hostující družstvo dostalo do rychlého protiútoku z něhož vyrovnalo na 2:2. Rozhodnutí padlo dvě minuty před koncem. Domácí rozehráli z púlky hřiště, gólman míč podběhl a Čápek jej dorazil do sítě.
Nejlepší hráči: Josef Čápek - Radek Pekárek