Ve Strání se rozhodlo už ve druhé minutě

Slovácko Sport 25 / 04 / 2013

Na vítězství čtyř týmů stačilo dát soupeři jediný gól, vytáhli se jen kanonýři Slavkova

Slavkov - Zlámanec  5:2 (5:0)
Domácí měli raketový vstup do zápasu, ve 22. min. to bylo už 4:0, hlavně zásluhou střelecky disponovaného Poláška, který dal čistý hattrick. Za tohoto stavu nedali hosté penaltu, naopak domácí ještě do poločasu přidali další branku opět Poláškem. Po přestávce domácí polevili a hosté toho využili ke zkorigování výsledku.
Branky: Polášek 4, Stojaspal - Svízela, Němec
Ostr. Lhota - Havřice 1:1 (0:0)
 V první půli domácí tahali za kratší konec, ale hosté ze čtyř šancí ani jednu nevyužili. Do druhé půle domácí trenér přeskupil sestavu, mužstvo získalo převahu a M. Zalubil dal vedoucí gól. O výhru se domácí připravili v závěrečné min., kdy hostující T. Rachůnek proměnil penaltu, dle domácích funkcionářů vymyšlenou.
Nivnice - Zdounky 2:0 (0:0)
V první půli se hrálo na polovině hostí, ale domácí převahu nevyužili. Po přestávce jako první zahrozili hosté, z jasné šance však šla střela vedle. Poté převzali už definitivně taktovku domácí, kteří se dokázali prosadit v 75. min. Veleckým po rohovém kopu a výhru jistil brankou z voleje L. Ligas v 84. min.
Sušice - Nedakonice 0:1 (0:0)
První půle byla vyrovnaná bez vážnější akce na obou stranách. Po přestávce byli fotbalovější hosté, kteří trefili tyč a v 78. min. dali vítězný gól Petkem. Domácí se pak snažili o vyrovnání, ale jejich šance skončila na břevně. Na druhé straně hosté hrozili z rychlých brejků a také jejich šance skončila na tyči.
Strání - Koryčany 1:0 (1:0)
Vítězný gól viděli diváci už ve 2. min., když rohový kop zužitkoval R. Zderčík. Hosté byli v první půli lepší, ale v koncovce byli hráči bezzubí. Po přestávce se hrál bojovný fotbal velmi dobré kvality, oba celky měly po několika šancích, ale skóre se již nezměnilo.
Prakšice - Zlechov 1:0 (0:0)
Vyrovnané utkání s minimem šancí před oběma brankami skončilo těsným a šťastným vítězstvím domácích. O výsledku rozhodla branka z penalty, kterou v 63. min. proměnil D. Bičan.
Osvětimany - Jalubí 1:0 (1:0)
O těsné výhře domácích rozhodl v první půli Exel.