Ve Strání se v závěru červenalo

Slovácko Sport 27 / 10 / 2016

Částkov - Traplice 2:3 (1:2)
Branky: 45. (p), 90. (p) Řezníček R. - 5. Čevela A., 11. Škrabal P., 76. Kolínský T.
ŽK: 24. Pospíšil P. - 66. Trávníček Václav Diváci: 50.
Rozhodčí: Michal Rychlík - Jan Houdek, Svatoslav Kubíček (laik).
Částkov: Skovajsa M. - Řezníček R., Pospíšil P., Mikel J., Krejčiřík M. (75. Vašek J.), Kameník J. (46. Belant L.), Juřík V., Hubáček L., Hubáček A., Haveta P., Flekač J.
Trenér: Jaromír Vašek.
Traplice: Vávra J. - Verbík T., Vávra M. (46. Štefka P.), Trávník T., Trávníček Vá., Škrabal P., Polách O., Kolínský T. (85. Bičán M.), Gelien R., Čevela O. (21. Blecha L. ml.), Čevela A. (65. Hána S.).
Trenér: Jaroslav Slavík.
V dohrávce 1. kola do utkání lépe vstoupili hosté, když v 5. minutě skóroval po chybě domácího gólmana Čevela. O šest minut později zvýšil Škrabal po uvolnění při lajně na 0:2. Aktivnější hosté do konce poločasu už branku nevstřelili. Domácím se ale podařilo snížit na 1:2, kdy se z nařízeného pokutového kopu nemýlil Řezníček. Druhý poločas byl vyrovnanější než první. Na obou stranách byla vidět spoustu šancí, ale pro oko diváka to moc pohledný fotbal nebyl. V 76. minutě vstřelil vítěznou branku po velké chybě gólmana Kolínský. V poslední minutě byla nařízena penalta pro domácí, kterou proměnil a snížil na 2:3 Řezníček. Vítězné tři body putují do Traplic.
Nejlepší hráči: Radim Řezníček - Václav Trávníček

Tupesy - Kostelany n. M. 0:7 - nedohráno

Branky: 32., 36., 40. Ventrča J., 18., 27. Vávra A., 31. Marek B., 34. Plevák L.
Diváci: 40.
Rozhodčí: Roman Vitásek - Lubomír Vašička (laik), Jaroslav Vávra (laik).
Tupesy: Madzia D. - Vávra O., Šmatelka J., Šenk P., Polášek B., Novák P., Komínek J., Grebeň R., Bílka J., Bánovský L., Bánovský D.
Trenér: Stanislav Travenec.
Kostelany n. M.: Vávra J. - Ventrča J., Vávra A., Šimík D., Plevák L., Mojžiš Ju., Mojžiš Jo., Marek B., Josiek M., Chmelař D., Facalka R.
Trenér: Martin Vávra.
Domácí začali utkání dohrávky 7. kola dvěma velkými šancemi, které však neproměnili. Hosté poté převzali iniciativu a do vedení se dostali v 18. minutě, kdy se prosadil Aleš Vávra. Ve 27. minutě přidal svůj druhý gól opět Vávra. Hned ve 29. minutě se po krásné individuální akci prosadil Marek, 0:3 a ve 31. minutě se hlavou prosadil Ventrča. Ve 34. minutě zvýšil na 0:5 Plevák. A ve 36. minutě se opět prosadil přímo z rohu Ventrča, 0:6. Ve 40. minutě krásnou střelou zpoza vápna zkompletoval svůj hattrick Ventrča, 0:7. Druhý poločas se už neodehrál, protože pro malý počet domácích hráčů muselo být utkání předčasně ukončeno.
Nejlepší hráči: Dominika Madzia - Jaromír Ventrča

Strání B - Pitín 1:0 (0:0)

Branky: 41. Houšť V.
ŽK: 90. Tomanec P. - 80. Domorád P., 9. Čuč R. ČK: 90. Trllo Z., 90. Čuč R. (Pitín). Diváci: 166.
Rozhodčí: Martin Fišera - Jiří Guriča (laik), Michal Voda (laik).
Strání B: Tomanec L. - Zderčík P., Zderčík A., Vintr P., Tomanec P., Štajner J. (46. Janiga V.), Popelka J., Pavluš M. (76. Pavluš V.), Motola J. (82. Grebík Marek), Janovský M. (67. Čaňo P.), Houšť V.
Trenér: Pavel Bruštík.
Pitín: Berčík P. - Urbánek P., Trllo Z., Staněk Š., Spáčil Z., Schäffer P., Kozubík A., Kavka P., Domorád P., Čuč R., Bor B. (72. Holík K.).
Trenér: Marek Kúdela.
V dohrávce 1. kola byli domácí aktivnější od prvních minut, hosty přehrávali až do 41. minuty, kdy hostující obránce fauloval v pokutovém území a domácí Houšť proměnil nařízený pokutový kop, 1:0. Po změně stran byly oba týmy aktivní, avšak ani jeden tým již neskóroval. Domácí zvládli závěrečný nápor hostujícího týmu. Po závěrečném hvizdu hostující hráči uráželi hlavního rozhodčího, a proto byli po zásluze odměněni červenými kartami.
Nejlepší hráči: Antonín Zderčík - Pavel Berčík

Vlčnov B - H. Němčí 3:5 (1:3)
Branky: 15. Machala D., 67. Beránek V., 76. Kašpařík Pe. - 31., 63. Svadbík J., 40. Zámečník Ji., 43. vlastní, 86. Zámečník Jo. ŽK: 28. Mikulec K., 30. Beránek V., 64. Kašpařík Pe. - 38. Tureček M., 65. Jančařík F. Diváci: 50.
Rozhodčí: Josef Chramcov - Volodymyr Korolovych, Karolína Jílková.
Vlčnov B: Machala L. - Tomala J., Stojaspal Mi. (46. Kašpařík Pe.), Pešl A. (72. Bařina S.), Minařík M., Mikulec M., Mikulec K. (61. Mikulec D.), Machala D., Koníček T., Flasar J. (83. Rohlík J.), Beránek V.
Trenér: Petr Kašpařík.
H. Němčí: Rybnikář P. - Zámečník Jo. (89. Huňka V.), Zámečník Ji., Tureček M., Svadbík J., Pospíšek M., Malík T., Jančařík F., Janča V., Chmelina J., Bahula L. (77. Zimčík T.).
Trenér: Petr Rybníkář.
Domácí zahájili třetí kolo dohrávky utkání aktivně a ujali se v 15. minutě vedení po pěkné kombinační akci, kdy dorážel z malého vápna Machala. Ve 31. minutě zahrávali hosté roh, na míč si naskočil Svadbík a po chybě brankáře vyrovnal na 1:1. Ve 40. minutě hosté podnikli rychlý protiútok a po zpětné přihrávce na hranici pokutového území tvrdou střelou zakončil Jiří Zámečník, 1:2. Hosté nadále podnikali nebezpečné protiútoky a po jednom z nich, po centru z pravé strany na malé vápno, si Mikulec vsítil vlastní branku. Ve druhém poločase se hra vyrovnala, ale hosté opět po rychlém protiútoku v 63. minutě vstřelili čtvrtý gól z hranice pokutového území, když rozhodčí ponechal výhodu. V 67. minutě opět po výhodě pro domácí snížil Beránek na 2:4. V 76. minutě domácí opět snížili po pěkné narážečce na 3:4 Kašpaříkem. Domácí vycítili, že by mohli vyrovnat, ale v 86. minutě po rychlém brejku a střele, ji domácí brankář vyrazil před sebe a Josef Zámečník se nemýlil.
Nejlepší hráči: Vladimír Beránek - Petr Rybnikář