Ve středu vypadáme jako Barcelona

Uherské Hradiště Sport 15 / 08 / 2012

Jan Trousil vstřelil první gól Slovácka v letošní sezóně. Radost z něj však vůbec neměl. Z plánovaného rozhovoru se stal spíše monolog.  Nemám vůbec náladu se bavit o tom, jak jsem jej dal. To, co předvádíme na hřišti, je prostě hrůza. Góly dostáváme ze standardních situací po triviálních chybách, kterými soupeři góly doslova darujeme. Nehrajeme dobrý fotbal. Jen po snížení jsme tam měli dobrou patnáctiminutovou sekvenci, ale pak jsme zbytečnou chybou zase darovali dvě minuty před poločasem standardku a z ní se Hušbauer trefil na 3:1. Když si pak řekneme v kabině, že s nimi hrát můžeme, jen se musíme vyvarovat chyb, tak uděláme hned po změně stran penaltu a je konec. Přijde mně, že pro x hráčů je vrchol středeční, čtvrteční trénink, kdy je tam plno pohybu, kliček, přecházení jeden na jednoho, kdy to vypadá, že jsme jak Barcelona. Pak přijde devatenáctiletá záloha Sparty a nepůjčí nám balon. Spíš jí ten balon darujeme a navíc děláme neskutečně mnoho chyb. Nechápu, proč faulujeme hráče zády k brance, kdy jej okopáváme jak řepu. Mám před sebou rok, rok a půl fotbalu a tohle mě obrovsky ničí.