Ve třetím kole šestice vítězů

Ve třetím kole šestice vítězů
Uherské Hradiště Sport 22 / 01 / 2012

Ani třetí kolo HOPE pětky nepřineslo výherce přímo. O prvenství se opět popere šestice tipujících. Vítězem druhého kola se po telefonickém rozstřelu stal Daniel Hykl z Jarošova.
7 M. Plundrák (Mor. Písek), M. Zapletalová (Vlčnov), M. Abrhámová (Mařatice), J. Ludvíček (Boršice), L. Jelínek (UH), A. Hubáček (Kun.).
6 D. Hykl (Jar.), J. Schön (Mistřice), J. Pauřík (Kun.), V. Volčík (UH).
5 F. Gajdošík (Jar.), V. Kadlčíková (Popovice), Ľ. Pongo (UH), E. Ebner (SM), F. Rýc (Svárov), L. Kalina (UB), J. Mazůrek (Kun.), M. Měrka (Jar.), Z. Rýc (Svárov), D. Urban (Nedachlebice), P. Svoboda (Mor. Písek), K. Kopeček (UB), I. Mařák (UH), A. Kolaja (Svárov), M. Doležalová (UH), L. Krejčiřík (Luhačovice), Z. Borýsek (UH).
4 F. Botek (Kudlovice), M. Weintrittová (Míkovice), V. Šimík (Nedakonice), K. Blaha (Huštěnovice), Z. Bělovský (Kněžpole), R. Kouřil (UH), M. Rozsypálek (Jar.), J. Bělovská (Kněžpole), T. Doležal (UH), Z. Brázdil (UH), S. Gajdošík (UH).
3 P. Večeřa (UH), V. Melichárek (Jar.), M. Kundera (SM), A. Bukvald (SM), P. Gabriel (UH), R. Holásek (UH), M. Bečica (Mařatice).
2 A. Kolaja ml. (Svárov), F. Šupka (Kun.), A. Pauřík (Kněžpole).
1 M. Janůšek (UH), A. Bánovský (Kněžpole), P. Ševčík (UB), M. Bělovský (Kněžpole), J. Zemek (UB), M. Vaškových (UH), P. Bečicová (Mařatice), P. Bukvald (SM), M. Omelka (Bánov), J. Omelka (Bánov)

Průběžné pořadí
17 J. Schön (Mistřice).
16 A. Kolaja (Svárov), P. Svoboda (Mor. Písek), V. Kadlčíková (Popovice), M. Bečica (Mařatice).
15 M. Rozsypálek (Jar.), D. Hykl (Jar.).
14 M. Měrka (Jar.), M. Zapletalová (Vlčnov), Z. Borýsek (UH).
13 A. Pauřík (Kněžpole), M. Weintrittová (Míkovice), M. Doležalová (UH), A. Hubáček (Kun.), I. Mařák (UH).
12 K. Kopeček (UB), J. Pauřík (Kun.), L. Jelínek (UH), M. Bělovský (Kněžpole).
11 P. Gabriel (UH), A. Kolaja ml. (Svárov), M. Kundera (SM), P. Večeřa (UH), M. Abrhámová (Mařatice), M. Plundrák (Mor. Písek).
10 D. Urban (Nedachlebice), V. Šimík (Nedakonice), V. Volčík (UH), J. Bělovská (Kněžpole).
9 Ľ. Pongo (UH), V. Melichárek (Jar.), Z. Rýc (Svárov), F. Gajdošík (Jar.), L. Kalina (UB), F. Rýc (Svárov), J. Ludvíček (Boršice), Z. Bělovský (Kněžpole).
8 T. Doležal (UH), S. Gajdošík (UH), J. Zemek (UB), Z. Brázdil (UH), K. Blaha (Huštěnovice).
6 F. Šupka (Kun.), F. Botek (Kudlovice), M. Janůšek (UH).
5 A. Bukvald (SM), P. Ševčík (UB), J. Omelka (Bánov), L. Krejčiřík (Luhačovice), E. Ebner (SM), A. Bánovský (Kněžpole), R. Holásek (UH), J. Mazůrek (Kun.), M. Omelka (Bánov), R. Kouřil (UH).
4 A. Doležalová (UH).
3 M. Vaškových (UH).
2 M. Kučera (UH), M. Macela (Mařatice).
1 P. Bukvald (SM), P. Bečicová (Mařatice).

Správné výsledky 3. kola
1. 5:3  2. 2:1  3. 2:4  4. 3:3  5. 2:0

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace