Večeřa suverénem kola

Večeřa suverénem kola
Foto: ilustrační foto
Slovácko Sport 21 / 09 / 2020

Zatím co v minulém kole musela o vítězi Martinu Omelkovi z Jarošova rozhodnout tipovací otázka týkající se žen 1.FC Slovácka, šesto kolo má jednoznačného vítěze. I když se nehrál prvoligový šlágr, nasbíral Pavel Večeřa z Uh. Hradiště nejvyšší počet bodů a v redakci na něj čeká plavenka do uherskohradišťského aquaparku.

Výsledky šestého kola:

8 P. Večeřa (UH).
7 Z. Brož (Jar.), D. Marášek (Nedachlebice).
6 Z. Bělovský (Kněžpole), M. Brož (Jarošov), K. Garžík (UH).
5 J. Chlup (Boršice), L. Kalinová (UB), J. Schön (Mistřice), M. Jakšík (Nedachlebice), L. Hanáček (UB), S. Soukup (Nedachlebice), A. Zpěvák (Sady).
4 L. Bartoňová (Buchlovice), K. Blaha (Huštěnovice), V. Marášek (Nedachlebice), J. Kazík (Sušice), M. Schön (Mistřice), J. Procházka (Tupesy), V. Remeš (Kněžpole), M. Šurmánek (Jar.), M. Jančová (D. Němčí).
3 L. Kocábová (Nedachlebice), F. Kozelek (Topolná), F. Kocáb (Nedachlebice), M. Brožová (Jar.), P. Zelinka (D. Němčí), J. Červenka (Tupesy), V. Volčík (UH), I. Kučík (Jankovice), L. Kalina (UB), J. Šurmánek (UH), J. Medek (Topolná), A. Pauřík (Kněžpole), R. Holásek (UH), A. Kolaja (Svárov), P. Krsička (Sušice), A. Ševčíková (UB), P. Lakosil (Tupesy), P. Ševčík (UB), L. Remeš (Kněžpole), M. Rozsypálek (Jar.), L. Kovařík (UO).
2 V. Vlk (Jalubí), Z. Rýc (Svárov), S. Gajdošík (UH), J. Čech (UH), V. Tomáštík (UH), L. Zichová (Traplice), K. Šustr (Jalubí), M. Bartošík (UH), DDK, K. Kopeček (UB), M. Kundera (SM), M. Kotásková (UH), M. Omelka (Jar.), L. Mikulka (Spytihněv), Z. Mahdalík (Korytná), J. Schneider (UH), J. Horký (Nedakonice), O. Bláha (Mistřice), J. Pauřík (Kun.), O. Adamík (Huštěnovice), L. Lekeš (Bánov), J. Matulka (UH), J. Hřib (Šumice), M. Janůšek (UH), J. Mazůrek (Kun.), A. Bánovský (Kněžpole), M. Bělovský (Kněžpole).
1 L. Fiala (UH), J. Bělovská (Kněžpole), A. Sojáková (Nedakonice).

Celkové výsledky po šestém kole:

46 J. Šurmánek (UH).
44 Z. Brož (Jar.).
41 P. Ševčík (UB), A. Ševčíková (UB), J. Hřib (Šumice).
39 D. Marášek (Nedachlebice), L. Kalinová (UB), P. Večeřa (UH), J. Medek (Topolná).
38 J. Horký (Nedakonice), A. Kolaja (Svárov), Z. Mahdalík (Korytná), L. Lekeš (Bánov), V. Marášek (Nedachlebice), I. Kučík (Jankovice).
37 M. Jakšík (Nedachlebice), M. Schön (Mistřice).
36 L. Kocábová (Nedachlebice), J. Schön (Mistřice).
35 F. Kocáb (Nedachlebice), J. Mazůrek (Kun.), S. Soukup (Nedachlebice).
34 J. Chlup (Boršice).
33 Z. Rýc (Svárov), Z. Bělovský (Kněžpole), J. Schneider (UH).
32 V. Volčík (UH), J. Procházka (Tupesy).
31 M. Šurmánek (Jar.), A. Zpěvák (Sady).
30 V. Remeš (Kněžpole).
29 M. Brožová (Jar.), J. Čech (UH), F. Kozelek (Topolná), O. Bláha (Mistřice), V. Vlk (Jalubí).
28 L. Hanáček (UB), M. Kundera (SM), L. Bartoňová (Buchlovice), M. Bartošík (UH), K. Šustr (Jalubí).
27 L. Kovařík (UO), S. Gajdošík (UH), L. Remeš (Kněžpole).
26 L. Kalina (UB), M. Brož (Jarošov), L. Zichová (Traplice), A. Pauřík (Kněžpole), M. Omelka (Jar.), A. Bánovský (Kněžpole).
25 J. Matulka (UH), J. Červenka (Tupesy), K. Kopeček (UB), M. Janůšek (UH), M. Kotásková (UH).
23 M. Rozsypálek (Jar.), R. Holásek (UH).
22 P. Lakosil (Tupesy), J. Pauřík (Kun.).
21 K. Blaha (Huštěnovice), O. Adamík (Huštěnovice).
20 P. Polák (UB), M. Bělovský (Kněžpole), P. Krsička (Sušice).
18 J. Bělovská (Kněžpole).
15 L. Mikulka (Spytihněv).
14 M. Jančová (D. Němčí),  DDK.
13 K. Garžík (UH), J. Mikulková (Spytihněv).
12 V. Tomáštík (UH).
10 J. Stašek (Tupesy), L. Fiala (UH), J. Kazík (Sušice).
8 P. Zelinka (D. Němčí).
7 D. Hykl (Jar.).
6 A. Sojáková (Nedakonice).
5 J. Havlíček (UH).
4 A. Vaškových (UH), J. Černý (Břestek).
3 A. Mikulášková (Bojkovice).
1 J. Čevela (Salaš).

 

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace