Vedly 2:0, ale urvaly jen bod

Uherský Brod Sport 03 / 11 / 2015

Až penaltový rozstřel rozhodl o vítězi bitvy o první místo v krajském přeboru. Fotbalistky ČSK Uherský Brod sice už v 18. minutě vedly 2:0, ale nakonec si v podzimní derniéře připsaly do tabulky jen bodík a přezimují druhé.
Březnice - UH. BROD 3:2
Broďanky totiž ještě do přestávky o náskok přišly a druhý poločas se proměnil v „šachovou“ bitvu, která skončila patem. „Odehráli jsme smolný zápas, prohospodařili jsme dvougólový náskok a také při penaltách jsme byli blíže k bonusovému bodu. Mičová bohužel za stavu 5:5 neproměnila. Soupeř následně nezaváhal a tíhu okamžiku neunesla Chovancová,“ posteskl si Petr Zpěvák, klubový sekretář.
Fotbalistky ČSK Uh. Brod tak přezimují na druhé příčce. Branky: Oharková, Zálešáková. Poločas 2:2.
UH. BROD: Kočendová - Mičová, Andrlíková, M. Kučerová, Šmilauerová (17. Chovancová), Florešová, Čagánková (73. Pospíšilová), Eliášová, Sovišová (74. Petrková), Oharková, Zálešáková.