Vedoucí duo do trháku

Slovácko Sport 12 / 10 / 2010

Ořechov – Újezdec 1:2 (1:0)
Už ve 2. min. se domácí radovali ze vstřelené branky, která však nebyla uznána. O dvě minuty později ale Trlida dal už regulerní gól a vidina vítězství domácím vydržela až do 77. min., kdy hosté vyrovnali. Újezdečtí byli aktivnější už v první půli, ale střelecky se prosadili až v samém závěru, v 87. min. dali vítězný gól a dokonale tak otočili vývoj utkání. Branky hostí dali Pilka a Novosad.
Žalkovice – Březolupy 2:1 (1:0)
V poli bylo utkání vyrovnané, před brankou byli nebezpečnější domácí, kteří měli více šancí a vedli už 2:0. Hosté snižovali Vávrou po hrubé chybě domácího gólmana.
Boršice – Kvasice 3:0 (0:0)
Ve vyrovnané první půli mělo každé mužstvo jednu vyloženou příležitost, u hostí šanci promarnil Večerka, u domácích Konrád. Po přestávce už se projevila větší fotbalovost a zkušenost domácích, v 52. se prezentoval pěknou střelou Brzica - 1:0, v 67. min. hlavou skóroval Činčala a v 82. min. se z penalty nemýlil Kuzma. Hosté hráli od 78. min. bez vyloučeného Musila.
Příluky – Kněžpole 1:0 (1:0)
Zasloužená výhra domácích. Kněžpole naopak podalo zatím nejhorší výkon podzimu. V 85. minutě mohl vyrovnat Uhlíř, ale hlavou netrefil bránu.
Nedachlebice - FC Slovácko C 1:0 (1:0)
 Hosté i přes posílení hráči B-mužstva tahali v utkání za kratší konec a nevypracovali si žádnou vyloženou šanci. Domácí byli v utkání aktivnější, v 11. min. dal vítězný gól Křenek a další šance ještě promarnili.
Lůžkovice – Prakšice 2:0
V souboji mužstev ze samého dna tabulky byli úspěšnější domácí, kteří si připsali svoje první body v soutěži. Branky vítězů dali Šimera a Pastyřík.
Mladcová – V. Otrokovice B 2:0