Vedoucí duo stále kraluje

Vedoucí duo stále kraluje
Slovácko Sport 11 / 05 / 2010

Okresní mládežnický fotbal

OP dorost            
Šumice - Tupesy 8:3 (5:1) Synčák 3, J. Žampach 2, Hudeček, V. Žampach, Machala - Paravan 2, Žaluda, Nedakonice - Babice 6:1 (5:0) Bartošík 4, Petek, Sedlařík – Lisoněk, Vlčnov - Kněžpole 1:3 (0:1) Knotek - Doseděl, Ondica, Svízela, Polešovice - Bílovice 11:1 (6:0) Lubojacký 3, J. Hasoň 3, Tringela, Pavela, Bernatík, Cileček – Havlíček, Jarošov - Nivnice 5:2 (3:2) V. Sedláček, R. Sedláček, Vaněk, Staroba, Jančík - Bartoš, Vasiljevič, Ostr.Lhota - Bánov 1:1 (0:0) Kopeček - Mahdal
1. Nedakonice    18    15    2    1    96:13    47
2. Polešovice    19    15    1    3    79:28    46
3. Kněžpole    18    13    0    5    65:27    39
4. Jarošov    19    10    2    7    71:43    32
5. Nivnice    19    10    2    7    66:47    32
6. St. Město    18    9    3    6    50:46    30
7. Bánov    19    8    4    7    47:42    28
8. Šumice    18    6    2    10    48:26    20
9. Bílovice    19    6    1    12    21:81    19
10. Os. Lhota    18    5    2    11    30:64    17
11. Tupesy    19    5    1    13    36:75    16
12. Vlčnov    18    3    4    11    25:56    13
13. Babice    18    2    2    14    26:112    8
Mařatice odstoupily ze soutěže.    
      
OS dorost            
Březolupy - Uh.Ostroh B 6:1 (2:1) Burša 2, Trizuliak 2, Křižka 2 – Tomčala, Osvětimany  - Buchlovice nehlášeno, Hradčovice - Topolná 8:4 (5:1) D. Mikulec 4, R. Mikulec 2, Macháček 2 - D. Zelinka 2, Hanák, Foltýn
1. Hradčovice    20    15    2    3    88:40    47
2. Osvětimany    17    13    1    3    82:24    40
3. Březolupy    19    12    3    4    69:33    39
4. Popovice    19    9    1    9    52:57    28
5. Buchlovice    17    5    1    11    37:63    16
6. Uh. Ostroh B    19    4    1    14    34:95    13
7. Topolná    19    2    1    16    32:82    7
     
OP žáci            
O.N.Ves - Buchlovice 1:2 (1:2) Herák - Tomešek, vlastní, Nivnice - Ostr.Lhota 4:0 (1:0) Flasar 2, Slezáček, Kašpárek, Medlovice - Jarošov 1:4 (0:3) Čech - Laga, Ondra, Štolba, Stojaspal, Bánov - Újezdec 6:1 (3:1) Šopík 2, Petrůj, Horňák, Velecký, Botek – Brulík, Šumice - Vlčnov 6:2 (2:0) J. Žampach 3, V. Ondřej 2, Pančocha - Podškubka, Kuba
1. Jarošov    14    11    3    0    75:16    36
2. Šumice    15    11    1    3    60:19    34
3. Bánov    15    10    1    4    73:24    31
4. Mařatice    14    9    0    5    77:39    27
5. O. N. Ves    15    8    2    5    46:31    26
6. Buchlovice    14    6    5    3    38:31    23
7. Újezdec    15    5    0    10    34:63    15
8. Medlovice    15    4    1    10    31:58    13
9. Nivnice    14    3    3    8    14:50    12
10. Vlčnov    15    2    2    11    23:91    8
11. Os. Lhota    14    1    2    11    14:63    5
     
OS žáci A            
Březolupy - Polešovice 20:0 (12:0) Hubáček 6, Blizňák 5, Soška 2, Blaha 2, Bartoš 2, Řezníček, Karhan, vlastní, Mistřice - Kostelany n/M 7:0 (4:0) Veselý 6, Mažgut, Topolná - Nedachlebice 2:3 (0:2) R. Foltýn, Pavlík - Kutra 2, Fojtík, Kněžpole - Bílovice 5:0 (3:0) Horký 4, Otáhal
1. Kněžpole    20    18    1    1    189:15    55
2. Březolupy    20    16    1    3    150:24    49
3. Nedachlebice    20    12    2    6    108:37    38
4. Topolná    20    12    1    7    104:45    37
5. Bílovice    20    10    0    10    72:68    30
6. Mistřice    20    4    1    15    29:156    13
7. Kostelany n. M.    19    3    1    15    15:123    10
8. Polešovice    19    0    1    18    5:204    1
     
OS žáci B            
Sušice - Huštěnovice 1:5 (0:3) Novák - Hejda 2, Hlavačka, Jurák, Koželuha, Velehrad - Jalubí 1:8 (0:3) Krchňavý - Sýkora 3, Andrýsek 2, Gajdošík 2, Dobiáš, Babice - Kudlovice 8:0 (4:0) Samel 3, Polák 3, Čevela, Tománek, Traplice - Jankovice nehlášeno
1. Babice    20    18    2    0    215:8    56
2. Jankovice    19    14    3    2    202:16    45
3. Jalubí    20    13    2    5    108:36    41
4. Huštěnovice    20    10    2    8    105:69    32
5. Sušice    20    9    0    11    76:118    27
6. Velehrad    20    8    1    11    77:71    25
7. Kudlovice    20    1    1    18    6:222    4
8. Traplice    19    0    1    18    2:251    1
     
OS žáci C            
Podolí - Prakšice 0:6 (0:5) V. Kadlček 3, L. Kadlček, Žůrek, Hlavín, Havřice - Korytná 8:0 (3:0) Bania 2, Klusák 2, R. Štětina 2, D. Štětina, Schnürmacher, 1.FC Slovácko - St.Hrozenkov 4:3 (4:2) Tomšejová, Březinová, Horáčková, Dufková - Pažitný 3, Hradčovice - Suchá Loz 1:2 (0:0) Moštěk - Haloda 2
1. Slovácko    20    17    1    2    129:30    52
2. St. Hrozenkov    20    13    2    5    106:22    41
3. Havřice    20    12    2    6    80:37    38
4. Hradčovice    20    11    1    8    86:33    34
5. Prakšice    20    10    3    7    81:28    33
6. Suchá Loz    20    8    3    9    85:55    27
7. Korytná    20    1    2    17    20:161    5
8. Podolí    20    0    2    18    5:226    2
     
OP přípravky starší        
O.N.Ves - Zlechov odloženo, Dolní Němčí - Nivnice nehlášeno, Uh.Ostroh - Vlčnov 0:5 (0:3) D. Plesl 4, L. Machala, Újezdec - Spytihněv 6:2 (3:1) F.Lekeš 3, Kundrata 2, Daněk - Polášek, Stanislav
1. Nivnice    14    13    0    1    114:12    39
2. Vlčnov    15    12    0    3    74:27    36
3. Zlechov    13    7    1    5    26:40    22
4. D. Němčí    13    5    4    4    37:46    19
5. Újezdec    15    4    3    8    39:54    15
6. Spytihněv    14    4    3    7    46:65    15
7. O. N. Ves    14    2    2    10    25:62    8
8. Uh. Ostroh    14    2    1    11    18:73    7
     
OP přípravky mladší        
O.N.Ves - Zlechov odloženo, Dolní Němčí - Nivnice nehlášeno, Uh.Ostroh - Vlčnov 9:1 (3:0) Wasenbauer 3, Juračka 2, Pírek 2, Větříšek, Hendrych – Martiš, Újezdec - Spytihněv 3:4 (1:2) Kobzinek, Mikliš, Hlinovský - Kalivoda 3, Šolar
1. Uh. Ostroh    14    12    0    2    100:19    36
2. Újezdec    15    8    2    5    56:29    26
3. Vlčnov    15    8    1    6    60:51    25
4. Zlechov    13    7    0    6    48:34    21
5. D. Němčí    13    6    2    5    59:43    20
6. Spytihněv    14    5    1    8    22:47    16
7. Nivnice    14    3    3    8    36:98    12
8. O. N. Ves    14    2    1    11    16:76    7
     
OS přípravky A        
Mistřice - Babice 13:0 (6:0) A. Posolda 3, J. Posolda 2, Romanchenkov 2, Tomešek 2, Švec, Pavela, Špaček, Ořechov - Jarošov 1:11 (0:6) Řepa - Bětáková 3, Otruba 3, Trávník 2, D. Pařenica 2, Škáček
1. Jarošov    14    10    0    4    73:17    30
2. St. Město    12    10    0    2    67:20    30
3. Mistřice    14    9    0    5    72:51    27
4. Březolupy    13    7    0    6    50:53    21
5. Ořechov    13    3    0    10    45:87    9
6. Babice    12    0    0    12    15:94    0
     
OS přípravky B        
Slavkov - Záhorovice 2:8 (1:5) R. Krhovský, Zb. Krhovský - Pavlis 4, Kolínek 3, Dvořák, Bánov - Korytná 11:0 (3:0) Josefík 8, Franc 2, Beníček, Havřice - Hradčovice 6:1 (3:1) Zejda 2, Řezníček, Janků, Kubiš, Krejčová - D. Zálešák.
1. Záhorovice    15    13    1    1    99:40    40
2. Bánov    15    11    1    3    121:51    34
3. Uh. Brod    14    9    1    4    57:40    28
4. Havřice    15    9    0    6    68:39    27
5. Korytná    15    7    1    7    58:57    22
6. Prakšice    14    6    0    8    53:57    18
7. Slavkov    15    1    1    13    24:130    4
8. Hradčovice    15    0    1    14    26:92    1
 

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace