Diváci: 70.
Rozhodčí: Tomáš Polášek - Zdeněk Ondráš (laik), Radomír Oslzla (laik).
Babice: Hájek M. - Škrabal M., Soldán L., Rozum D., Maňásek J., Litoš F., Liška J., Lahola M. (20. Maňásek Z.), Forro M. (74. Chybík R.), Bičan M., Mrázek M. (46. Lahola T.). Trenér: Marcel Litoš.
Tupesy: Polášek J. - Vávra O. (90. Šimek O.), Maňásek M., Madzia D., Kubíček T., Hruška J., Gejdoš J. (82. Drška M.), Bergauer M., Hurda T., Málek S., Šmatelka J. Trenér: Antonín Šimon.
Utkání v Babících se hrálo za skutečného aprílového počasí, neboť během hry se vystřídal déšť, sníh i slunce. První pětiminutovka patřila domácím, ale po zbytek prvního poločasu se hrála velmi neurovnaná hra při které měli více ze hry hosté. Skóre otevřel v 15. minutě hlavičkou Hruška - 0:1. Druhá půle byla o poznání fotbalovější, ale bohužel pro oko diváka se hrálo jen od vápna po vápno. Hrál se rychlý fotbal, ale bez šancí na obou stranách. Tupesy měli o trochu více štěstí a proto si z Babic odvezly 3 body.
Nejlepší hráči: Jakub Maňásek - Jan Hruška

Bánov - Kněžpole B 3:0 (2:0)
Branky: 13., 38., 54. Velecký J.
ŽK: 34. Mahdalíček P., 70. Velecký J. (Bánov).
Diváci: 50.
Rozhodčí: Michal Kubíček - Pavel Šupina (laik), Antonín Mazůrek (laik).
Bánov: Polanský T. - Velecký J., Vaňhara J. (46. Horňák L.), Suchánek P., Polanský L., Mahdalíček P., Mahdalíček J. (76. Bulejko P.), Mahdal L., Guryča R., Gorčík L., Gajdůšek M. Trenér: Břetislav Polanský.
Kněžpole B: Jančík F. - Varga R., Palčík R., Kozelek M., Kašný R., Kašný P. (62. Brázdil O.), Hruboš P., Hruboš L. (86. Postyřík R.), Flíbor T., Janík V., Řezníček M.
Trenér: Martin Haša.
Utkání se hrálo v dobrém tempu, kdy více ze hry mělo domácí mužstvo, které z tlaku vytěžilo ve 13. minutě gól - 1:0. Branka byla dosažena po centru hlavou z malého vápna do prazdné branky. Po obdržené brance začalo hostující mužstvo tahat za kratší konec. Druhá branka padla po střele, kterou brankař neudržel a domácí utočník dorážel opět do prázdné branky -  2:0. Do druhého poločasu nastupovala obě mužstva za hustého sněžení. Hosté zaspali úvod, toho využil Velecký k dovršení hattricku - 3:0. Potom se utkání dohrávalo v klidném tempu hry a domácí mužstvo si udrželo náskok a čisté konto.
Nejlepší hráči: Jiří Velecký - Radim Palčík

Boršice u Bl. - St. Město 0:0
ŽK: 64. Gál J. - 53. Žajdlík J.
Rozhodčí: Tomáš Hanáček - Jiří Stuchlík (laik), Bohuslav Vávra (laik).
Boršice u Bl.: Báchan L. - Šimek R. (46. Zimčík R.), Polášek M., Nožička J., Němeček R., Kusenda R. (46. Hrbáč E.), Huspenina M., Husenda P., Halík M., Gál J., Bilík V. Trenér: Pavol Hýža.
St. Město: Trubačík L. - Žajdlík J., Šopík R. (70. Hastík R.), Svoboda O., Panáček M., Hastík O., Grebeň M. (75. Trávník R.), Daťko J., Trubačík V., Trubačík M., Klůs J. Trenér: Milan Višenka.
Domácí vstoupili do utkání aktivně a hned v první minutě vystřelil Šimek, gól ovšem nedal. Hosté zahrozili v 10. minutě z rychlé akce, ale Svoboda jen tesně minul branku. Svoboda měl další šanci v 18. minutě, ale branka z toho opět nepadla. Hosté se před koncem poločasu dostali do tlaku, který avšak nedokázali využít. V 62. minutě hostující Grebeň ve velké šanci natřelil brankáře. V 66. minutě odpověděl domácí Zimčík, ale také branka nepadla. Utkání tak skončilo jen bezbrankovou remízou 0:0.
Nejlepší hráči: Vladimír Bilík - Lukáš Trubačík

Huštěnovice - Strání B 0:3 (0:0)
Branky: 66., 86. Nuzík P., 77. Janošík J.
ŽK: 85. Petrželka J. - 54. Nuzík P., 57. Motola J.
Diváci: 50.
Rozhodčí: Dušan Klvaňa - Pavel Čechmánek (laik), Lukáš Janovský (laik).
Huštěnovice: Kulhavý D. - Zlámalík R. (80. Vaverka T.), Vaverka A., Umlauf M., Silný J. (31. Petrželka J.), Silný F., Puškáč L., Malenovský P., Hruboš Z., Černý P., Adamík O. (62. Střítecký M.). Trenér: Pavel Černý.
Strání B: Popelka A. - Vintr P., Popelka L. (60. Zderčík P.), Nuzík P., Motola J., Janošík R. (63. Šimeček J.), Janošík J., Houšť V., Bušo M., Bruštík A., Janík D. (78. Zderčík R.). Trenér: Václav Popelka.
Utkání se hrálo za silného větru a již od začátku měli hosté navrch. V 1. poločase si vytvořili 2 - 3 gólové šance, ale nevyužili je, neboť domácí několikrát podržel výborný David Kulhavý. Do 2. poločasu nastoupili hosté s enormní snahou utkání dovést do vítězného konce. Soupeře zatlačili a v 66. minutě po krásné akci dal Nuzík na 0:1. Druhý gól padl v 77. minutě po chybě obrany, když se srazili dva domácí hráči a Jánošík šel sám na bránu - 0:2. Domácí se vrhli do útoku, ale hosté je z brejku trestali v 86. minutě Nuzíkem na 0:3. Hosté zvítězili zaslouženě.
Nejlepší hráči: David Kulhavý - Josef Jánošík

Jarošov - Pitín 1:3 (0:1)
Branky: 66. Kamočai L. - 24. Maňas M., 52. Kozubík A., 57. Struhař P.
ŽK: 24. Bartoň P., 28. Kováč P., 90. Kováč Pa. - 31. Bureš M., 42. Maňas M., 63. Voda M., 77. Struhař P.
ČK: 51. Bartoň P. (Jarošov).
Diváci: 70.
Rozhodčí: David Šimoník - Miloslav Knot, Petr Hanáček (laik).
Jarošov: Gajarský M. - Malina J. (46. Kryštof J.), Kováč P., Kolaja L. (68. Omelka M.), Kamočai L. (70. Sedláček R.), Jančík V., Bartoň P., Kaštánek M., Mikulka P., Kováč Pa., Šenk P. Trenér: Radek Vyoral.
Pitín: Škovran P. - Urbánek P., Struhař P., Maňas M. (82. Machala P.), Lukáš D., Kozubík A., Bureš M., Krajíček L. (36. Voda J.), Pavlík J., Salvet l., Voda M. Trenér: David Lukáš.
Domácí začali aktivně, ovšem střela Kováče šla těsně vedle branky. Po 20 minutách se osmělili i hosté, ale taktéž obrovskou šanci nevyužili. To se jim povedlo až o 4 minuty později, kdy se po nedorozumnění domácí obraně prosadil hlavou Maňas. Do konce poločasu byla hra vyrovnaná. Zlomový okamžik zápasu přišel v 51. minutě, kdy fauloval Bartoň ve slibně se rozvíjející šanci Maňase, viděl 2. žlutou kartu a vzápětí červenou. Z následného přímého kopu hosté zvýšili na 0:2. O 5 minut později bylo hostům ještě veseleji, když se prosadil Struhař. Domácí sice neskládali zbraně, ale podařilo se jim už jen snížit zásluhou Kamočaie.
Nejlepší hráči: Petr Kováč - Pavel Urbánek

Kunovice - Buchlovice 4:0 (2:0)
Branky: 36., 70. Balaštík A., 15. David T., 88. Polášek R.
ŽK: 10. Mareček M., 38. Střelec T., 58. Baný J., 64. David T. - 48. Belant L., 55. Strakoš S., 59. Mikula J., 65. Dvořák J., 70. Procházka J.
Diváci: 149.
Rozhodčí: Josef Chramcov - Zdeněk Černý (laik), Zdeněk Bílka (laik).
Kunovice: Uhlík R. - Střelec T. (82. Abrhám F.), Sklenář J., Remeš M. (66. Lahodný M.), Polášek R., Mareček M., Lahodný J. (73. Brim M.), Kučera M., David T., Baný J., Balaštík A. Trenér: Dušan Klvaňa.
Buchlovice: Dvořák P. - Tomešek Z. (46. Dvořák J.), Strakoš S., Procházka J., Mikula J. (83. Kořínek M.), Marek B., Kovařík P. (54. Jurča A.), Belant L., Vojtěšek A., Křiva D., Kotek J. Trenér: Josef Surý.
Utkání začalo ve svižném tempu a útoky se střídaly ze strany na stranu. Domácí zatlačili hosty na jejich vlastní polovinu a první branky docílili už v 15. minutě, kdy se z levé strany nemýlil David. Ve 36. minutě zvýšil na 2:0 po samostatné akci Balaštík, který šel sám na brankáře. Na 3:0 zvýšili domácí střelou za hranicí pokutového území v 70. minutě, když se opět prosadil Balaštík. Domácí nadále útočili a v 88. minutě po dlouhé přihrávce do pokutového uzemí mezi obránce docílil čtvrtou branku Polášek, který si pěkně zpracoval míč a podél brankáře vsítil branku. Domácí předvedli pěknou hru, která se musela divákům určitě líbit.
Nejlepší hráči: Adam Balaštík - David Křiva

O. N. Ves B - Korytná 0:1 (0:0)
Branky: 78. Klon Š.
ŽK: 60. Matucha J., 89. Bublík I. (Korytná).
Diváci: 30.
Rozhodčí: Martin Fišera - Tomáš Nosek (laik), Josef Flasar (laik).
O. N. Ves B: Štefaník R. - Vařecha M., Szabo M., Svoboda P., Slezák Z., Pavlas Z. (85. Ťok L.), Nikl R. (28. Štěrba J.), Kusák M., Kreisl M. (71. Szabo T.), Kosík A., Bouchal M. Trenér: Michal Kusák.
Korytná: Růžička J. - Vacula J., Medůsek M., Matucha J., Málek Ma., Máčalík M., Kalavský L., Kadlčík K., Bublík I., Zetka M., Klon Š. Trenér: Michal Málek.
Ostrožská Nová Ves byla v obou poločasech lepším týmem, přesto prohrála. Už ve 3. minutě střílel Nikl těsně nad branku. Ve 24. minutě stejný hráč Nikl hlavičkoval do břevna. Ve 30. minutě Kusák šel sám na bránu, ale neuspěl. O minutu později střílel Bouchal asi z dvaceti metrů, ale opět mimo. Ve 34. minutě Svoboda šel sám na brankáře, ale neproměnil. Ve 44. minutě se dostali hosté do útoku Klonem, ale Štefaník ho vychytal. Ve druhém poločase byli domácí opět lepším mužstvem. V 57. minutě zahrozil domácí Svoboda z rohového kopu, Růžička však vytáhl míč na břevno. V 78. minutě se balón dostal ke Klonovi, ten přehodil Štefaníka a vstřelil první branku. Do konce utkání měli domácí více míč na kopačkách, postupně se mohli prosadit: Szabo, Svoboda i Bouchal ovšem bez úspěchu.
Nejlepší hráči: Petr Svoboda - Štěpán Klon