Vedoucí trio bez vítězství

Slovácko Sport 05 / 10 / 2010

Slavkov se díky výhře v Koryčanech dělí o první místo, Zlechov už poslední

Sušice – Hluk B 5:3 (1:1)
Hosté byli po celé utkání herně lepší, ale domácí přehráli soupeře důrazem v koncovce, třikrát se jim podařilo úspěšně zakončit standardní situace a po přestávce vedli už 4:1. Branky: Kaštánek, Skopal T. a L., Švejčara, Jankůj - Hanák, Chytil, Gál
Kudlovice – Havřice 1:0 (1:0)
 Hosté byli v první půli kombinačně lepším celkem, domácí vsadili na rychlé brejky, v 7. min. nebezpečný útok nezakončili, ve 13. min. už byli úspěšnější, branku dal Blaha. Po přestávce se nováček soutěže trvale usadil na polovině domácích, ale do vážnější šance se nedostal. Na hrací ploše přibývalo nervozity, na což doplatili vyloučením dva hostující hráči. V samém závěru do otevřené obrany několikrát nebezpečně zaútočili domácí, ale ani oni branku nedali.
Koryčany – Slavkov 1:4 (0:3)
 Domácím se nevyvedl první poločas, v 18. min. hosté potrestali hrubku golmana v rozehrávce, ve 25. a 45. min. pak hosté skórovali ze standardních situací. Druhou půli se domácí snažili s výsledkem něco udělat, přidali v tempu a podařilo se jim snížit, ale hosté po jednom rychlém brejku opět utekli na tříbrankový rozdíl. Branky: P. Posolda - Zajíc 2, Stojaspal, Chovanec.
Osvětimany – Bojkovice 0:3 (0:1)
 Že mají Bojkovičtí vzestupnou formu, potvrdili i v Osvětimanech. Domácí sice začali náporem a hostující obrana se měla co otáčet, ale postupem času se hosté začali více osmělovat a do poločasu vedli brankou Čačka. Po přestávce Bojkovičtí nejdříve neproměnili penaltu, ale vzápětí se z trestného kopu trefil Balon. Když dal Varga třetí úspěch hostí, bylo o osudu zápasu rozhodnuto, v samém závěru ještě hosté neproměnili druhý pokutový kop.
Zlámanec – Strání 1:1 (1:0)
Domácí horko těžko dávali dohromady jedenáct hráčů a hosté měli zápas pod kontrolou, jenže se jim nedařilo střelecky. Ve 33. min. šli domácí z ojedinělé akce do vedení Damborským, a toto vedení si udržovali až do 75. min., kdy vyrovnal Pomajbík. Hosté dál tlačili a chtěli vstřelit vítěznou branku, ale trefili jen tyč.
J.Otrokovice – Zlechov 4:0 (2:0)
 Domácí měli zápas pod kontrolou a soupeři toho moc nedovolili, hosté čtyřikrát inkasovali a propadli se na poslední místo. Branky: Horsák 2, Ištvánek, Čonka.
Šumice – Jalubí 0:0
Sousedé v tabulce se nakonec rozešli smírně, i když za výkon ve druhé půli byli blíže k vítězství domácí, ale jejich největší šance spálil Žampach a Pilka.