Branky: 29. Silný P., 54. Šlechta Z., 84. Kaštánek J.
ŽK: 32. Pindryč R. - 83. Večeřa M. Diváci: 50.
Rozhodčí: Martin Zelený - David Večeřa, Pavlo Danyuk.
Částkov: Skovajsa M. - Řezníček R., Poul D., Pospíšil P., Pindryč R. (46. Vašek J.), Mikel J., Juřík V., Hubáček L., Haveta P., Flekač J., Belant L.
Trenér: neuveden.
Košíky: Kočvara R. - Večeřa M., Šlechta Z., Silný P., Přílučík M., Přílučík L. (87. Janováč Z.), Poháněl K. (34. Kaštánek J.), Poháněl J., Ovsík M., Fedor J., Bémer Z.
Trenér: Vítězslav Kaštánek.
Na hřiště Částkova přijel tým z Košíků v roli favorita, jelikož ještě neztratil v této sezóně ani bod, a tuto roli naplnil. V úvodu utkání se hrála vyrovnaná partie, ale tým z Košíků dokázal vstřelit první gól, když špatnou poziční hru gólmana Skovajsy využil Patrik Silný, kterého vyslal do úniku Večeřa. Ve druhém poločase si hosté přivlastnili míč, který měli pouze na svých kopačkách a v 54. minutě se prosadil Zdeněk Šlechta, který prostřelil gólmana. Domácí se dostávali do ojedinělých šancí, ale vždy ztroskotali na dvojici Zdeněk Bémer a Marek Přílučík. V 84. minutě potvrdil vítězství Jakub Kaštánek, který využil pasu za obranu a v samostatném nájezdu na gólmana uspěl.
Nejlepší hráči: Radim Řezníček - Josef Fedor

Velehrad - Popovice 0:6 (0:4)
Branky: 9., 22., 34. Tetera T., 4. Obal M., 60. Kolečkář L., 84. Omelka J.
Diváci: 200.
Rozhodčí: Milan Fury - Jiří Nevařil (laik), Robert Kaňovský (laik).
Velehrad: Badin F. - Úředníček A., Tománek O., Ševčík K. (77. Nevařil O.), Novák M., Novák J., Kromka P. (46. Hložný Š.), Krchňavý D. (75. Grebeníček J.), Korvas L., Hanáček L. (77. Křivák J.), Daněk T. (61. Kolomazník J.).
Trenér: Sonntag Z.
Popovice: Mikel J. - Vagdal R., Tvrdoň J. (77. Hanáček J.), Tetera T., Šácha P., Prajza M. (60. Kolečkář L.), Omelka J., Obal M., Mimránek L. (46. Rychtrmoc M.), Mikulčík R., Masaryk L.
Trenér: Neuveden.
Hned ze samotného začátku utkání se ujal vedení hostující tým. Ve 4. minutě otevřel skóre Obal. Od této chvíle začaly rychlé akce hráčů a Popovice zvýšily v 9. minutě  Teterou. Poté si vypracovalo i domácí družstvo pár příležitostí, které nezužitkovalo. Ve 22. minutě svou druhou brankou navýšil vedení Tetera na 3:0. Ve 34. minutě dovršil svůj hatrick. O poločasu se šlo do kabin za stavu 0:4. Ve druhém poločase se dostával míč z jedné strany na druhou a více toho využili hosté, kdy v 60. minutě z brejku zvýšil Kolečkář na 0:5. Poté si vypracovali další šance, ale neproměnili a na konečné skóre 0:6 v 84. minutě upravil Omelka.
Nejlepší hráči: Jakub Novák - Tomáš Tetera

Huštěnovice - Os. Lhota 1:2 (1:1)
Branky: 36. Střítecký M. - 34. Horák K., 51. Štergenich D.
ŽK: 45. Štergenich D. (Os. Lhota). Diváci: 99.
Rozhodčí: Tomáš Svoboda - Zdeněk Hruboš (laik), Petr Hanáček (laik).
Huštěnovice: Kulhavý D. - Zambal J., Vaverka A., Tománek D., Střítecký M., Straka P., Silný F., Melichárek J., Kanyza P., Čevora Z. (55. Silný J.), Adamík O.
Trenér: Pavel Černý.
Os. Lhota: Jakoubek P. - Zelený O., Štergenich J., Štergenich D., Pešík D., Kusák M., Kuban V. (88. Opletal J.), Krátký E., Kopeček M., Horák K., Fantura T.
Trenér: Jan Opletal.
Od začátku se hrál rychlý a útočný fotbal. Domácí se snažili dát gól z kombinace, hosté z protiútoků. Hosté, konkrétně Kamil Horák, jeden takový protiútok využil, když utekl domácím obráncům a rozvlnil síť, 0:1. O dvě minuty později domácí Marek Střítecký se zorientoval ve velkém vápně a svou slabší nohou uklidil míč k tyčce, 1:1. Do druhého poločasu vlétla obě mužstva velmi aktivně a chtělo otočit stav pro svůj prospěch. V 51. minutě vystřelil odražený balón Daniel Štergenich a mohl se jít radovat se svými fanoušky, kteří do Huštěnovic přijeli v hojném počtu. Domácí se v posledních minutách hry snažili hosty semknout v jejich vápně, ale vyrovnávající branku nedali. Zápas tak skončil radostně pro Lhotu, která si odvezla tři body domů.
Nejlepší hráči: Aleš Vaverka - Daniel Štergenich

Polešovice - Babice 5:1 (2:0)
Branky: 78., 81. Kubiš M., 9. Kala M., 43. Stašek O., 51. Černoch M. - 54. Býček L. ŽK: 45. Koutný D., 53. Andrýsek J. - 50. Forro M. ČK: 63. Chybík R., 72. Forro M. (Babice). Diváci: 159.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Jaroslav Bednařík (laik), David Horníček (laik).
Polešovice: Pavela M. - Vaculík J. (70. Stašek J.), Stašek O. (84. Bernatík T.), Martykán M., Kubiš M. (86. Tringela J.), Koutný D., Korvas R., Kala M., Janík Z., Černoch M., Andrýsek J.
Trenér: Jiří Tyl.
Babice: Harásek M. - Müller T., Chybík R., Horsák A., Horníček K. (46. Zelený M.), Horníček E. (46. Maňásek Z.), Harásek M., Forro M., Doseděl K., Býček L., Bělíček K. (46. Bartoň M.).
Už v 9. minutě otevřel skóre utkání Kala, když mu hostující obrana vytvořila k jejich brance přímo dálnici. O několik minut později předvedl domácí gólman bravurní zákrok, když zblízka zlikvidoval nebezpečnou hlavičku. Hosté ještě v první půli nastřelili břevno. Domácím se povedl gól do šatny, kdy opět po chybě obrany zblízka skóroval Stašek. Ve druhém poločase v 51. minutě pro změnu vyrobil hrubku gólman Babic, kterému vypadl míč, a Černoch pohodlně zvýšil na 3:0. Pak se prosadili hosté, když Býček doklepl zblízka míč do brány. Hosté šli do oslabení po vyloučení Chybíka v 63. minutě a Forró v 72. minutě. První vyloučení bylo za zmaření zjevné brankové příležitosti před pokutovým území a Forró šel pod sprchy za druhou žlutou kartu. Domácí přesilovku využili, když se dvakrát trefil Kubiš.
Nejlepší hráči: Matěj Kubiš - Lukáš Býček

Kostelany n. M. - Mařatice 2:4 (2:2)
Branky: 13. Vávra A., 32. Mojžiš Ju. - 24. Dujka J., 38. Janků A., 56. Kovačič L., 60. Zbořil F.
ŽK: 45. Mojžiš Ju., 75. Chmelař D. - 47. Zbořil S., 48. Janků A., 72. Bída L. Diváci: 60.
Rozhodčí: Pavel Lukáš - Tomáš Koryčánek (laik), Jaroslav Vávra (laik).
Kostelany n. M.: Vávra J. - Ventrča J., Vávra M., Vávra A., Šimík D., Mojžiš Ju., Mojžiš Jo., Marek D. (28. Procházka L.), Marek B., Chmelař D., Facalka R.
Trenér: Martin Vávra.
Mařatice: Zdráhal D. - Zbořil S., Zbořil F. (81. Lukašík A.), Širůčka M. (64. Kroča M.), Mrva M., Kubíček P., Janků A., Hromada P. (74. Ižo F.), Dujka J., Bída L., Kovačič L. (85. Vyorálek D.).
Trenér: Ondřej Matoušek.
První půle zapasu byla klidná a divákům nenabídla moc zajímavou hru. V 7. minutě se pokoušel skórovat domácí hráč Mojžíš, brankář však střelu vytěsnil do břevna. Ve 13. minutě skórovali domácí Vávrovou šikmou střelou k pravé tyčce - 1:0. Hosté skórovali až ve 24. minutě, po faulu domácího Kovačiče v pokutovém území. Následně rozhodčí odpískal penaltu. Za osm minut upravil stav Mojžíš po přímé střele na brankáře - 2:1. Do poločasu hra probíhala většinou ve středu hřiště. Druhý poločas začali lépe domácí, avšak hosté v 56. minutě z rohu zvýšili skóre na 3:2 Kovačičem. I přes nátlak Kostelan opět hosté v 60. minutě skórovali na 4:2 Zbořilem. Zbytek zápasu se odehrával na hostující polovině, kdy největší aktivitu vyvíjeli hráči Mojžíš, Vávra a Marek. Zápas byl ukončen za stavu 4:2.
Nejlepší hráči: Bedřich Marek - Lukáš Kovačič