Vedoucí týmy nezaváhaly

Vedoucí týmy nezaváhaly
Slovácko Sport 08 / 09 / 2010

Krajský přebor - starší a mladší dorost 
Dol. Němčí – Morkovice 7:4 (Kadlček T. 3, Škařupa P. 3, Kadlček L. ) a 3:1 (Zámečník 2, Mančík), Uh. Brod – Boršice 2:1 (Hruboš F. 2 – Hlaváček) a 3:1 (Nevařil, Jahoda, Končitík – Dvořák), FC Vsetín – Paseky Zlín 4:2 a 2:1, Brumov – 1.Valašský FC odloženo, Val. Meziříčí – Napajedla 2:2 a 1:0, Z minulého kola: Napajedla – Brumov 3:4 a 0:1.
starší
1. Kunovice    2    2    0    0    7:0    6
2. D. Němčí    2    2    0    0    9:4    6
3. 1. Valašský FC    2    2    0    0    3:1    6
4. Vsetín    3    1    1    1    5:4    4
5. Uh. Brod    3    1    1    1    4:4    4
6. Val. Meziříčí    3    1    1    1    5:7    4
7. Brumov    1    1    0    0    5:0    3
8. Napajedla    2    0    2    0    2:2    2
9. Paseky Zlín    3    0    1    2    4:9    1
10. neobsazeno    0    0    0    0    0:0    0
11. Morkovice    2    0    0    2    4:10    0
12. Boršice    3    0    0    3    1:8    0
mladší
1. Kunovice    2    2    0    0    14:3    6
2. D. Němčí    2    2    0    0    8:1    6
3. Val. Meziříčí    3    2    0    1    6:3    6
4. Uh. Brod    3    2    0    1    5:4    6
5. Vsetín    3    2    0    1    5:4    6
6. Brumov    1    1    0    0    2:1    3
7. Paseky Zlín    3    1    0    2    5:5    3
8. Napajedla    2    1    0    1    1:1    3
9. 1. Valašský FC    2    0    0    2    3:5    0
10. Morkovice    2    0    0    2    2:7    0
11. Boršice    3    0    0    3    2:19    0

Krajská soutěž sk. B - starší dorost 
Nedachlebice – Prakšice 4:1 (Abrhám 2, Bartoš 2 – Minařík), Havřice – Bojkovice 0:2 (Kříž 2), Louky – Strání 1:3 (Popelka R. 2, Tomanec), Uh. Ostroh – Zdounky 0:4, Malenovice – Újezdec 7:0, Luhačovice – O.N.Ves 6:3 (Petratur, Drechsel, Zálešák), Nedakonice – J. Otrokovice 1:3 (Bartošík). Dohrávka: 1. kola: Louky – J. Otrokovice 1:3 Káňa J. – Frolec 2, Žák
1. Bojkovice    5    4    1    0    25:5    13
2. J. Otrokovice    4    3    1    0    12:7    10
3. Malenovice    5    2    3    0    22:8    9
4. Strání    5    3    0    2    13:13    9
5. Zdounky    5    2    2    1    11:6    8
6. Luhačovice    5    2    1    2    19:22    7
7. O. N. Ves    5    1    3    1    19:13    6
8. Nedakonice    5    1    3    1    15:11    6
9. Nedachlebice    5    2    0    3    12:12    6
10. Havřice    5    1    2    2    7:10    5
11. Újezdec    5    1    2    2    11:17    5
12. Louky    5    1    1    3    5:17    4
13. Uh. Ostroh    4    0    3    1    6:10    3
14. Prakšice    5    0    0    5    7:33    0

Krajský přebor - starší a mladší žáci
J.Otrokovice – Kroměříž B 4:1 a 0:1, 1.Valašský – V. Otrokovice 2:2 a 11:1, Uh. Brod – Brumov 2:2 (Jaroněk 2) a 0:4, Paseky Zlín – Bystřice p/H. 0:11 a 7:1, FC Vsetín – Vel. Karlovice 0:2 a 7:3, Chropyně – Kunovice 1:12 (Semela 4, Marovič 3, Špiruda 2, Kovacs, Pochylý, Langr ) a 6:4 (Schrombaum 2, Michelfeit, Šiler),  Slušovice – Nedašov 5:0 a 2:1.
starší
1. Slušovice    3    3    0    0    22:0    9
2. J. Otrokovice    3    3    0    0    13:2    9
3. 1. Valašský FC    3    2    1    0    12:2    7
4. Bystřice p/H    3    2    0    1    16:3    6
5. Kunovice    3    2    0    1    16:7    6
6. V. Karlovice    3    2    0    1    15:6    6
7. Nedašov    3    1    1    1    10:6    4
8. V. Otrokovice    3    1    1    1    5:5    4
9. Vsetín    3    1    0    2    6:6    3
10. Kroměříž B    3    1    0    2    4:6    3
11. Uh. Brod    3    0    2    1    4:8    2
12. Brumov    3    0    1    2    3:9    1
13. Chropyně    3    0    0    3    1:27    0
14. Paseky Zlín    3    0    0    3    0:40    0

mladší
1. Vsetín    3    3    0    0    24:10    9
2. Slušovice    3    3    0    0    15:4    9
3. Brumov    3    3    0    0    15:5    9
4. 1. Valašský FC    3    2    0    1    21:9    6
5. Chropyně    3    2    0    1    13:18    6
6. V. Otrokovice    3    1    1    1    13:12    4
7. J. Otrokovice    3    1    1    1    6:5    4
8. Nedašov    3    1    0    2    5:6    3
9. V. Karlovice    3    1    0    2    12:14    3
10. Uh. Brod    3    1    0    2    4:6    3
11. Kroměříž B    3    1    0    2    5:9    3
12. Paseky Zlín    3    1    0    2    10:16    3
13. Kunovice    3    0    0    3    9:18    0
14. Bystřice p/H    3    0    0    3    1:21    0

Krajská soutěž sk. B -starší a mladší žáci
Dol. Němčí – Hluk 0:5 (Štipčák, Hubený, Soviš, Szabo, Píštěk) a 0:3 (Kužela, Baroň, Ngutual), 1.FC Slovácko C – Nedakonice 4:5 (Tomšová 2, Mišová 2 – Dobeš 3, Velcr, vlastní) a 5:3 (Barnetová 4, Ševčíková – Stašek 3), Louky – Boršice 6:1 a 15:1, Uh. Ostroh – Morkovice 2:0 (Vyskočil, Maršálek) a 1:10 (Větříšek V.), FC KORYNA – St. Město 6:3 (Šmatelka 2, Grebeň) a 1:2 (Šabata, Šmatelka),
Strání – Napajedla 2:7 (Reňák 2) a 4:5 ((Kruštík 3, Čaňo O.), Bojkovice – Kvasice 1:1 (Bartošík) a 8:2 (Vápeník 3, Polášek 2, Jančařík, Kolínek, Martinec).
 Dohrávka: Uh. Ostroh – Bojkovice 2:1 (Píštěk 2 – Gago) a 3:2 (Lekeš, Frolek, Halač – Slavíček, Jančařík)
starší
1. Hluk    3    3    0    0    29:4    9
2. Slovácko - d.    3    2    0    1    28:7    6
3. Louky    2    2    0    0    9:2    6
4. Nedakonice    2    2    0    0    9:7    6
5. Uh. Ostroh    3    2    0    1    5:3    6
6. Napajedla    3    2    0    1    11:23    6
7. Kvasice    2    1    1    0    3:2    4
8. Koryna    3    1    0    2    10:10    3
9. D. Němčí    3    1    0    2    7:10    3
10. Strání    3    1    0    2    6:10    3
11. St. Město    3    1    0    2    6:11    3
12. Bojkovice    3    0    1    2    3:12    1
13. Morkovice    2    0    0    2    1:5    0
14. Boršice    3    0    0    3    6:27    0

mladší
1. Slovácko - d.    3    3    0    0    15:3    9
2. St. Město    3    3    0    0    10:3    9
3. Louky    2    2    0    0    18:2    6
4. Hluk    3    2    0    1    16:2    6
5. Bojkovice    3    2    0    1    11:5    6
6. Napajedla    3    2    0    1    10:5    6
7. Strání    3    1    1    1    12:9    4
8. Morkovice    2    1    0    1    11:4    3
9. D. Němčí    3    1    0    2    6:8    3
10. Uh. Ostroh    3    1    0    2    4:15    3
11. Koryna    3    0    1    2    4:10    1
12. Nedakonice    2    0    0    2    3:9    0
13. Kvasice    2    0    0    2    3:13    0
14. Boršice    3    0    0    3    2:37    0

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace