Vedoucí týmy zaváhaly

Slovácko Sport 12 / 04 / 2010

I. B třída

Zlámanec – Sušice 3:2 (2:0)
 První půle probíhala v režii domácích, gólově se prosadili Damborský a Šuta a když v 55. min. zvýšil Jirsák na 3:0, zdálo se být o výsledku rozhodnuto. Hosté ale v závěrečné desetiminutovce brankami Kaštánka a Mikulíka zdramatizovali zápas, ale na vyrovnání už neměnili dostatek času a ani šance.
Osvětimany – Hluk B 3:3 (1:2)
 V sestavě Osvětiman citelně chyběl první gólman Brázdil, náhradní gólman jej nedokázal nahradit. Domácí šli do vedení, udržovali si herní převahu, ale hosté lacinými góly dokázali do přestávky skóre otočit. Po přestávce tlak domácích ještě zesílil a v 55. min. srovnali na 2:2 a po hodině hry kopal Drobil penaltu, kterou však zahodil. Hosté šťastnou brankou znovu strhli vedení na svou stranu, ale domácí nakonec zachraňovali remízu v nastaveném čase. Branky: Dobeš 3 - Horák, Matyáš, Gál.
Uh. Ostroh – Šumice 1:0 (1:0)
 V bojovném a nervózním utkání měli domácí více šancí, vítězný gól dal ve 21. min. Pavlas. Zápas nepostrádal dramatičnost, hosté se v závěru snažili o vyrovnání, ale obrana domácích těsné vedení uhájila.
Jalubí – Zlechov 1:4 (1:0)
 Domácím se zápas vůbec nepovedl, v první půli ještě na soupeře stačili a v poločase vedli brankou Nováka. Po přestávce ale hosté svého soupeře přejeli a po hodině hry výsledek otočili. V dalším průběhu svoji převahu ještě zvýraznili. Branky: Novák - Vaněk, Kremr, Slavík, Zajíc.
Koryčany - Strání 2:1 (2:0)
 Domácí v první půli získali rychlé vedení, ve 23. min. 2:0. Hosté se po přestávce zvedli, byli lepší v poli, ale stačilo to pouze na vstřelení kontaktního gólu v 55. min. Pomajbíkem.
Bojkovice – J. Otrokovice 0:2 (0:0)
Utkání bylo až do první vstřelené branky vyrovnané, pak začali mít navrch hosté. V 59. min. se prosadil otrokovický Žárský, o pár minut později měl na kopačce vyrovnání Zoubek, ale trefil jen tyč. V 74. min. pak po špatné rozehrávce Kudely přidal pojišťovací gól opět Žárský.
Slavkov – Kudlovice 3:0 (2:0)
 Domácí si vítězstvím spravili chuť po zápase v Otrokovicích. Po celý zápas byli aktivnější a po půlhodině vedli dvoubrankovým rozdílem. Hosté se po přestávce snažili o zdramatizování utkání, ale vážnou šanci si nevytvořili. Když v 75. min. inkasovali třetí branku, tak se jejich snaha otupila. Branky: Šimek 2, Švardala.