ŽK: 62. Daněk T. - 60. Roubalík S. Diváci: 85.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Radoslav Axmann (laik), Hynek Pavlíček (laik).
Velehrad: Badin F. - Uředníček A., Ševčík K., Novák M., Kromka P. (76. Mítek P.), Korvas L., Kolomazník J., Hanáček L. (82. Křivák J.), Grebeníček O., Gavenda J. (89. Jurásek M.), Daněk T.
Trenér: Zdeněk Sonntag.
Vážany: Šoustek O. - Vaculík A. (87. Šmít R.), Taťák T. (79. Čevora O.), Šesták O., Soja R. (23. Hlaváček M.), Roubalík S., Pavlíček M., Omelka M., Gotwald J., Bilík M., Bartoš M. (90. Trlida L.).
Trenér: Milan Soustružník.
Zápas začal ve velmi poklidném tempu, ale už v 6. minutě vystřelil domácí Tomáš Daněk, ale gólman míč vyrazil na rohový kop. O minutu později se hosté dočkali první branky a zároveň v tomto zápase také poslední. Jakub Gotwald zahrál aut a hlavou tečoval Pavlíček. K míči se dostal Martin Bartoš, který otevřel skóre. Ve 24. minutě domácí zahrávali tři rohové kopy v řadě, ale ani jedné branky se bohužel pro ně nedočkali. V 60. minutě se pokusil vstřelit gól z přímého kopu domácí Tomáš Daněk, ale jeho „dělovka“ skončila na břevně. V 72. minutě domácí Lukáš Hanáček měl šanci na vyrovnání, ale míč skončil těsně vedle tyče.Tři body si tak odvezly Vážany, přesto by zápasu více slušela remíza.
Nejlepší hráči: Lukáš Korvas - Ondřej Šoustek

Kostelany n. M. - Kudlovice 5:0 (2:0)
Branky: 15., 62. Ševela Z., 73., 82. Mojžiš Ju., 24. Šimík D.
ŽK: 1. Chmelař D. - 1. Hanák T. Diváci: 80.
Rozhodčí: Josef Zámečník - Tomáš Koryčánek (laik), Petr Pekař (laik).
Kostelany n. M.: Vávra J. - Šimík D., Plevák L., Mojžiš Ju., Marek D., Krpal B. (64. Engler I.), Chmelař D., Facalka R. (46. Krpal D.), Facalka P., Ševela Z. (74. Rychlík M.), Dvouletý J. (46. Duda P.).
Trenér: Martin Vávra.
Kudlovice: Polášek J. - Vlček D., Stuchlík J., Obdržálek P., Mai Hoang Huy, Chmel R., Hanák T. (62. Křemeček R.), Býček P. (46. Vlček T.), Buš V. (77. Jurča J.), Bachratý M., Látal T. (46. Frank T.).
Trenér: Jiří Stuchlík.
První jarní mistrovské utkání začalo za sychravého počasí na nerovném terénu a za studeného větru. Tomu se lépe přizpůsobili domácí a od začátku utkání měli převahu. V 15. minutě po rohovém kopu skóroval hlavou Ševela na 1:0. Podruhé se domácí prosadili ve 24. minutě, kdy Šimík opět po rohovém kopu proměnil na 2:0. I nadále měli domácí převahu, ale další šance do konce poločasu nevyužili. V druhém poločase opět domácí Ševela šel sám na brankáře a střelou k tyči upravil na 3:0. V 73. minutě prošel domácí obranou Mojžiš, který skóroval na 4:0. V 82. minutě opět Mojžiš z levé strany k tyči skóroval, 5:0. Hosté si žádnou šanci nevytvořili. Zápas skončil zaslouženým vítězstvím domácího týmu.
Nejlepší hráči: Julius Mojžiš - Jakub Polášek