Veselanky zadupaly neporaženou Porubu

Veselí nad Moravou Sport 21 / 10 / 2014

Jednoznačné vítězství si ve 4. kole Interligy házenkářek připsaly na své konto hráčky Veselí nad Moravou. Hostily přitom dosud neporaženou Porubu.
Veselí n/M. - Poruba 27:19
Diváci viděli v prvních dvaceti minutách zejména výbornou práci obou obran a brankářek, přičemž domácí Nejezchlebová zdatně konkurovala hostující reprezentantce Dolákové. Od prvních minut měl překvapivě navrch mladičký tým Veselí, který si vypracoval v prvním poločase až čtyřbrankový náskok. Deset minut před koncem utkání vedlo Veselí o pět gólů, a bylo tak ve stejné situaci jako před čtrnácti dny s Michalovci. Tehdy závěr nezvládlo a prohrálo čtyřbrankovým rozdílem. „Řekli jsme si, že něco podobného už nepřipustíme a neztratíme zbytečně zápas. Holky nepolevily ani na minutu a to se vyplatilo,“ pochválil své svěřenky trenér Veselí Luboš Hudák. Domácí tentokrát v závěru ještě vystupňovali tlak a naopak zvýšili své vedení až na osmibrankový rozdíl. Sedmičky 2/1:5/4, vyloučení 1:2, 330 diváků. Poločas 12:9
VESELÍ: Nejezchlebová, Stojarová, Lekešová – Varjassiová 2, Vysloužilová, Jandásková 2, Lukšíková, Slováková 3, Vinklárková 1, Šustková 4, Gajdošíková 4, Vargová 4/1, Štetáková 7.

1. Michalovce    4    4    0    0    133:100    8
2. Slavia Praha    4    3    0    1    115:94    6
3. Most    3    2    1    0    96:72    5
4. Šala    4    2    1    1    115:102    5
5. Veselí n.M    4    2    1    1    104:95    5
6. Zlín    4    2    0    2    95:94    4
7. Poruba    3    2    0    1    74:75    4