Veselí bez bodu

Veselí nad Moravou Sport 24 / 01 / 2012

Sen o získání interligového titulu se házenkářkám Veselí nad Moravou začíná pomalu rozplývat. S prázdnou se totiž vrátily z palubovky Mostu, kde se poprvé vyrovnávaly se ztrátou zraněné opory Lenky Flekové.
Most - Veselí n/M. 27:24
Veselanky odehrály po velké marodce v týmu první zápas a v Mostě dlouho držely vyrovnanou partii. V úvodu na severu Čech vedly 1:2 a 2:3, pak ale získaly mírně navrch domácí hráčky, nicméně hostující celek dokázal vždy srovnat, a to až do stavu 9:9. Těsně před odchodem do kabin se však přece jen Most odpoutal na rozdíl jediné branky.
Po změně stran odskočil až na 13:10, ale houževnatě hrající Veselanky hlavně zásluhou Drotárové stáhly až na 19:18.
Jedenáct minut před koncem, za stavu 20:18 byla vyloučena Chmelařová a vzápětí i Tomečková. Hostující tým tak hrál ve čtyřech proti šesti. Přesilovky dokázaly Severočešky maximálně využít a získaly rozhodující náskok až na 23:18. Veselanky se snažily s výsledkem ještě něco udělat, ale podařilo se jim již jen korigovat na tříbrankový deficit. Sedmičky 4/2:3/3, vyloučení 1:6. Rozhodčí Kavulič, Skružný, 900 diváků. Poločas: 11:10
VESELÍ: Černá, Zvoničová, Benedíková - Rajnohová 1, Drotárová 6, Jandásková, Vinklárková, Viniatynská, Tomečková 5/2, Chmelařová 4, Kočí 4, Súkenníková 4/1.